Manchester City – Leicester 6:3 (kon.) | Norwich – Arsenal 0:5 (kon.) | Tottenham – Crystal Palace 3:0 (kon.)
West Ham – Southampton 2:3 (kon.) | Aston Villa – Chelsea 1:3 (kon.) | Brighton – Brentford 2:0 (kon.)
West Ham United
2:3 (0:1)
Southampton FC
cz Nedeľa 26.12.2021, 16:00 • Olympijský stadion, Londýn • Anglická Premier League • 19. kolo
    70. Jan BEDNAREK - 2:3

70
    Southampton právě vstřelil branku!
    Neskutečné utkání pokračuje! Southampton se dvacet minut před koncem potřetí dostává do vedení! Po přímém kopu si na míč naskočil JAN BEDNAREK a lízl jej k zadní tyči!
    64. Saïd BENRAHMA - 2:2

64
    West Ham právě vstřelil branku!
    Southamptonu vedení dlouho nevydrželo! West Ham udeřil po bleskovém přechodu do útoku. Celou akci rozjel přihrávkou na Bowena Tomáš Souček. První jmenovaný poté přihrál do vápna a osamocený SAID BENRAHMA nekompromisně šanci proměnil!
    61. James WARD-PROWSE - 1:2

61
    Hostující celek si bere zpět své ztracené vedení! K exekuci pokutového kopu se postavil JAMES WARD-PROWSE, který míč poslal do dolního rohu!
    49. Michail ANTONIO - 1:1

49
    Je vyrovnáno! Domácí hned v úvodu druhého poločasu udeřili po rohovém kopu. Bowen odcentroval na zadní tyč, odkud Dawson vrátil míč před branku a střídající MICHAIL ANTONIO hlavou doklepl míč do sítě!
    8. Mohamed ELYOUNOUSSI - 0:1

8
    Hostující celek se už v osmé minutě utkání dostává do vedení! MOHAMMED ELYOUNOUSSI dostal přihrávku na hranici velkého vápna, odkud se do míče položil levačkou a otevřel skóre!

Tomáš Kubečka

Góly: 49. Antonio (C. Dawson), 64. Benrahma (Bowen) – 8. M. Elyounoussi (Walker-Peters), 61. Ward-Prowse (pen.), 70. Bednarek (Ward-Prowse)

Karty:   34. Rice (WHU), 68. Bowen (WHU) – 66. Broja (SOT), 85. Bednarek (SOT), 90+5. Walker-Peters (SOT)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:9.
    West Ham United: Fabiański – Coufal, C. Dawson, Diop, Masuaku – T. Souček, Rice – Vlašić (46. Lanzini), Fornals (46. Antonio), Benrahma (81. Jarmolenko) – Bowen.
    Náhradníci: Aréola – Antonio, Ashby, Fredericks, Johnson, Král, Lanzini, Noble, Jarmolenko.

Southampton FC: Forster – Livramento, Bednarek, Salisu, Walker-Peters – M. Elyounoussi, Ward-Prowse, Romeu (90+3. Diallo), Redmond – Walcott (89. S. Armstrong), Broja (81. Ch. Adams).
    Náhradníci: Caballero – A. Armstrong, Ch. Adams, S. Armstrong, Diallo, S. Long, Perraud, Valery, Simeu.