Rumunsko – Portoriko | 43:20 (kon.) | | | Čierna Hora – Rusko | 25:31 (kon.) | | | Kazachstán – Holandsko | 15:61 (kon.) |
Srbsko – Francúzsko | 19:22 (kon.) | | | Slovinsko – Poľsko | 26:27 (kon.) | | | Švédsko – Nórsko | 30:30 (kon.) |
koniec
Čierna Hora
25:31
(10:18)
Tým Ruské házenkářské federace
Michal Hladký
Čierna Hora | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | L. Nenezić | 1/0 | 0 | 0 | ||
1 | B | M. Rajčićová | 0/0 | 0 | 0 | ||
24 | PS | T. Asanin | 0/0 | 0 | 0 | ||
34 | P | T. Brnovičová | 7/0 | 0 | 1 | ||
26 | SS | N. Corović | 0/0 | 0 | 0 | ||
96 | SS | I. Grbićová | 2/0 | 0 | 1 | ||
25 | PS | D. Malović | 3/1 | 0 | 0 | ||
13 | LS | D. Mugosa | 2/0 | 0 | 0 | ||
91 | LS | I. Pavićević | 1/0 | 0 | 0 | ||
10 | SS | M. Pletikosić | 0/0 | 0 | 0 | ||
22 | LS | A. Popović | 0/0 | 0 | 0 | ||
27 | PS | S. Premovićová | 1/0 | 0 | 0 | ||
4 | PK | J. Radicević | 7/3 | 1 | 0 | ||
66 | P | E. Ramusovićová | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PK | D. Ujkićová | 1/0 | 0 | 0 | ||
97 | P | N. Vukčević | 0/0 | 0 | 1 | ||
Celkom | 25/4 | 1 | 0 | 3 | 0 | ||
Tým Ruské házenkářské federace | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
99 | B | P. Kaplina | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | B | A. Laginová | 0/0 | 0 | 0 | ||
25 | PK | O. Fominová | 6/0 | 0 | 0 | ||
77 | SS | Y. Frolova | 3/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | P. Gorshkova | 2/0 | 0 | 1 | ||
33 | SS | J. Ilinová | 1/0 | 0 | 0 | ||
67 | P | A. Illarionovová | 0/0 | 0 | 0 | ||
36 | PK | Y. Managarova | 3/0 | 0 | 2 | ||
96 | LS | Y. Markova | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | LS | E. Mikhaylichenko | 1/0 | 0 | 0 | ||
41 | LS | V. Nikita | 4/0 | 0 | 0 | ||
31 | SS | K. Sabirova | 5/1 | 0 | 1 | ||
86 | LS | O. Shcherbak | 0/0 | 0 | 1 | ||
39 | PS | A. Skorobogatčenková | 6/0 | 0 | 0 | ||
51 | SS | M. Tazhenova | 0/0 | 1 | 0 | ||
55 | SS | X. Zakordonská | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 31/1 | 1 | 0 | 5 | 0 |
Čierna Hora:
Nenezić, Rajčićová – Asanin, Brnovičová, Nataša Corović, Grbićová, Malović, Mugosa, Pavićević, Pletikosić, Popović, Premovićová, Radicević, Ramusovićová, Ujkićová, N. Vukčević.
Náhradníci:
Tréner: B. Popovičová
Tým Ruské házenkářské federace: Kaplina, Laginová – Fominová, Frolova, Gorshkova, Ilinová, Illarionovová, Mikhaylichenko, V. Nikita, Sabirova, Shcherbak, Skorobogatčenková, Tazhenova, Zakordonská, Managarova, Markova.
Náhradníci:
Tréner: L. Bodnijevová
Náhradníci:
Tréner: B. Popovičová
Tým Ruské házenkářské federace: Kaplina, Laginová – Fominová, Frolova, Gorshkova, Ilinová, Illarionovová, Mikhaylichenko, V. Nikita, Sabirova, Shcherbak, Skorobogatčenková, Tazhenova, Zakordonská, Managarova, Markova.
Náhradníci:
Tréner: L. Bodnijevová
Rozhodca: K. Erdogan (TUR)
Diváci:
Rusky dnes těžily z přesnosti střelby i kombinace. V útoku byly nekompromisní, a kdyby v závěru zápasu nepolevily v obraně, mohl být rozdíl ve skóre ještě markantnější. (17:25:26)
Nejvíce branek: Brnovičová 7, Radičevićová 7/3, Malovićová 3/1 – Fominová 6, Skorobogatčenková 6, Sabirovová 5/1. Rozhodčí: K. Erdogan (TUR). Sedmimetrové hody: 5/4 – 2/1. Vyloučení: 3:5.
(25:31)
Vyloučení v týmu Tým Ruské házenkářské federace (Olga Ščerbaková). (21:29)