Brest – Montpellier 0:4 (kon.) | Remeš – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
Stade de Reims
2:0 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 11.12.2021, 21:00 • Stade Auguste-Delaune, Reims • Ligue 1 Uber Eats • 18. kolo

79
    V přerušené hře je dalším potrestaným hráčem Vahbí Chazrí (Saint-Étienne), jenž si zřejmě pustil pusu na špacír.

67
    Yvann Maçon (Saint-Étienne) dal nohu před soupeře, který o ní následně zakopl. Hostující hráč uviděl žlutou kartu a nabídl Reims standardní situaci.

55
    Už to vypadalo, že Mahdi Camara pronikne do pokutového území. Ovšem kousek před ním jej ve skluzu trefil Wout Faes (Reims), jenž viděl další žlutou kartu.

53
    První žlutou kartu v utkání uviděl Ghislain Konan (Reims), který si v souboji pomohl rukou, za což byl správně oceněn.
    45+1. Červená karta

45+1
    Tohle byla pořádná klukovina, za kterou Denis Bouanga (AS Saint-Étienne) míří předčasně pod sprchy. Hostující hráč si něco vyříkával se soupeřem a následně jej udeřil do obličeje.

Michal Luxa

Góly: 23. Touré (pen.), 89. Mbuku (Ekitike)

Karty:   53. Konan (REI), 55. Faes (REI) – 67. Maçon (SET), 79. Chazrí (SET)   45+1. Bouanga (SET)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 6:0. Střely mimo: 8:2. Rohy: 11:5. Ofsajdy: 6:0. Fauly: 19:16.
    Stade de Reims: P. Rajković – Foket, Gravillon, Faes (C), Konan (64. Locko) – Matusiwa (76. Sissoko), Lopy (64. Cassama), Flips – Kebbal (74. Mbuku), Touré (64. Donis), Ekitike.
    Náhradníci: Penneteau – Cassama, Donis, Doumbia, Koffi, Locko, Mbow, Mbuku, Sissoko.

Tréner: Oscar Garcia

AS Saint-Étienne: Green (46. Bajic) – Gabriel Silva (54. Maçon), Nade, Kolodziejczak, Trauco (88. Krasso) – Boudebouz, M. Camara, Youssouf (54. Neyou) – Nordin (74. Lhéry), Chazrí (C), Bouanga.
    Náhradníci: Bajic – Aouchiche, Douath, Krasso, Lhéry, Maçon, Moueffek, Neyou, Sow.

Tréner: Claude Puel

Rozhodca: Gaillouste – Pasqualotti, Evrard