FC Spartak Trnava
2:0 (2:0)
MFK Zemplín Michalovce
Piatok 10.12.2021, 17:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 18. kolo

Spartak Trnava porazil Zemplín Michalovce v pohodlnom tempe 2:0, keď v prvom polčase otvoril skóre v prvej minúte Bukata a druhý zásah pridal Bamidele. Hostia mohli znížiť Marcinom, ale ten v druhej časti hry trafil iba tyč. (18:50:09)

90+1

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.

88
    Zápas sa pomaly dohráva, hostia sa snažia čosi vymyslieť a zdramatizovať duel, ale Trnava si priebeh kontroluje.

86
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Matúš Marcin, prichádza Vasileios Ntosis.
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Matej Trusa, prichádza Daniel Magda.
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Igor Žofčák, prichádza Brian Peña.

86
    Ramadán opäť centruje z pravej strany a uvidíme roh.

84
    Mikovič bol príliš agresívny pri súboji o loptu, rozhodca Smolák píska faul.

84
    Ďalší rohový kop pre Spartak.

83
    Roh pre Spartak.

82
    Boateng priťukol v šestnástke Ramadánovi, ten si počkal, ale jeho strele chýbalo pár centimetrov ku gólu.

81
    Do konca riadnej hracej doby ostáva menej ako desať minút, Trnava si zápas kontroluje, hoci mohli Michalovce znížiť pred pár minútami Marcinom.

79
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Yusuf Bamidele Isa, prichádza Ján Vlasko.
    Striedanie v tíme FC Spartak Trnava: z ihriska odchádza Martin Bukata, prichádza Ammár Ramadán.

77
    Tak napokon predsa. Marcin sa dostal k strele a napálil loptu do tyče brány.

76
    Michalovce držia loptu a bojujú na polovici Trnavy. K zakončeniu sa stále nedostali.

75
    Do zápasu prišiel iba šestnásťročný Záhradník.

75
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Dimitrios Popovits, prichádza Zoran Záhradník.

71
    Spartak v druhej časti druhého polčasu už drží loptu viac na kopačkách. Hosťom akoby dochádzal dych.