Paríž – Brugge 4:1 (kon.) | Lipsko – Manchester City 2:1 (kon.) | AC Miláno – Liverpool 1:2 (kon.)
Porto – Atlético Madrid 1:3 (kon.) | Dortmund – Besiktas 5:0 (kon.) | Amsterdam – Lisabon 4:2 (kon.)
Real Madrid – Inter 2:0 (kon.) | Doneck – Tiraspol 1:1 (kon.)
Paríž Saint-Germain
4:1 (3:0)
Club Bruggy KV
Utorok 07.12.2021, 18:45 • Parc des Princes, Paríž (Francúzsko) • Liga majstrov • Skupina A

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:9. (20:36:37)

Dnešný duel je už minulosťou. Domáci sfúkli Bruggy už v prvom polčase, a preto mohli po výmene strán poľaviť. To skúšali využiť hostia, ktorí síce skorigovali, ale to bolo od nich všetko. To je pre zmenu odo mňa všetko, ďakujem vám za pozornosť.

90+4

90+3
    Na záver zápasu budú zahrávať hostia rohový kop.

90+2
    Center z pravej strany odvrátil pozorný Diallo.

90+1
    Nad rámec dnešného zápasu uvidíme ešte tri minúty.

90
    Hakimího center skúšal tečovať Icardi, ale lopta mu prešla pomedzi nohy.

89
    Ofenzívna akcia hosťujúceho tímu troskotá na ofsajde.

88
    Messi mohol skompletizovať hetrik, ale pálil len nepresne.

87
    Domáci tréner využil už všetky striedania. Hosťujúci má k dispozícii ešte dve, avšak musia prísť na jedenkrát.

86
    Vormerovo zakončenie bolo mimoriadne nepresné.

85
    Päť minút pred koncom riadneho hracieho času budú mať hostia k dispozícii zaujímavý priamy kop.

84
    Striedanie v tíme Paríž Saint-Germain: z ihriska odchádza Kylian Mbappé, prichádza Mauro Icardi.
    Striedanie v tíme Paríž Saint-Germain: z ihriska odchádza Marco Verratti, prichádza Eric Junior Dina Ebimbe.

83
    Domáci celok sa bez vážnejších problémov ubránil.

82
    Van der Brempt sa predral cez pravé krídlo a spätnou prihrávkou získal rohový kop.

81
    Parížania kombinujú v okolí poliacej čiary a nikam sa vážnejšie nenáhlia.

80
    Desať minút pred koncom riadneho hracieho času budú pri lopte hostia.

79
    Zaujímavú akciu zakončil ranou z prvej spoza šestnástky Van der Brempt.

78
    Po inkasovanom góle začali Parížania opäť hrať, čo vyústilo aj do penalty.

Matúš Macháč

Góly: 2. Mbappé, 7. Mbappé, 38. Messi, 77. Messi (pen.) – 68. Rits

Karty:   56. Kehrer (PSG), 70. Mbappé (PSG) – 61. Lang (BGY)

Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 10:9.
    Paríž Saint-Germain: G. Donnarumma – Hakimí, Marquinhos (C), A. Diallo, N. Mendes (49. Kehrer) – Wijnaldum, Verratti (84. Dina Ebimbe), I. Gueye (71. Paredes) – Messi, Mbappé (84. Icardi), Di María (71. A. Herrera).
    Náhradníci: Letellier, Navas – Dagba, Danilo Pereira, Dina Ebimbe, A. Herrera, Icardi, Kehrer, Kimpembe, Paredes.

Tréner: Maurício Pochettino

Club Bruggy KV: Mignolet – Hendry, Nsoki, Ricca – Mata, Vanaken (C), É. Balanta (69. Mbamba), Rits (69. Vormer), Sandra (58. Van der Brempt) – Lang, De Ketelaere.
    Náhradníci: Lammens – Dost, Izquierdo, Maouassa, Mbamba, Mechele, Otasowie, Sobol, Sowah, Van der Brempt, Vormer, Wesley.

Tréner: Philippe Clement

Rozhodca: Jesús Gil Manzano – Iñigo, Ángel Nevado – Santiago Jaime Latre – Juan Martínez Munuera (vš. ESP), Massimiliano Irrati (ITA)