Argentína – Čína 36:24 (kon.) | Brazília – Paraguay 33:19 (kon.) | Česko – Slovensko sk 24:23 (kon.)
Tunisko – Kongo 24:33 (kon.) | Dánsko – J. Kórea 35:23 (kon.) | Chorvátsko – Japonsko 26:28 (kon.)
Nemecko – Maďarsko 25:24 (kon.) | Španielsko – Rakousko 31:19 (kon.)
Chorvátsko
26:28 (14:14)
Japonsko
cz Pondelok 06.12.2021, 20:30 • Ciutat de Castello • MS žien • Skupina G

53
    Síly na hrací ploše se vyrovnávají. Dvouminutový trest si totiž vysloužila Ohjamaová, když stáhla k zemi unikající Paulu Posavecovou. (24:25)

53
    Dvě minuty odpočinku dostává Debelićová za prohřešek vůči Nakajamové. Japonky mohou dokonat parádní obrat! (24:24)

48
    Komplikace pro národní tým z asijského kontinentu. Byť se Nagataová hodně diví, tak za svůj faul na Kalausovou obdržela dvouminutový trest. (23:21)

37
    Paula Posavecová ukončila chorvatskou přesilovku předčasně. I ona se provinila zatažením za dres jedné z protihráček, nebylo co řešit. (19:17)

35
    První vyloučenou hráčkou druhé půle se stala Jošidomeová. V blízkosti vlastní branky strhla za res k zemi Kalausovou. (18:17)

26
    Saharaová si postěžovala na výrok rozhodčího, protože měla pocit, že to ona byla tahána za dres, nikoliv naopak. Rozhodčí názor nezměnily a Japonku navíc vyloučily. (12:12)

19
    Velká komplikace pro Japonky. Další trest na dvě minuty totiž inkasovala Aizawaová a Chorvatky tak budou mít ve hře minutu a půl o dvě hráčky navíc. (8:10)

19
    Dvouminutový trest vyfasovala Macumorová. Dopustila se hodně zbytečného faulu, u lajny nesmyslně podrazila Turkovou. (8:10)

16
    Dvě minuty pro Debelićovou. Grayovou zastavila s jasným cílem přerušit zakončení, rozhodčí neměly jinou možnost. (8:9)

12
    Dvouminutový trest vyfasovala Japonka Kitaharaová. Kalausovou navíc stáhla při zakončení, takže bude následovat i sedmička. (6:7)

3
    Katarině Ježićové se tedy vstup do zápasu vůbec nevydařil. Po žluté kartě následuje dvouminutový trest, a sice za prohřešek proti Aizawaové. (1:0)