Šprint žien, 7,5 km, Östersund | Öbergová (kon.) | | | Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: S. Samuelsson (SWE) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Killington | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Killington | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
SuperG mužov, Lake Louise | (zruš.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: A. Lanišek (SLO) (kon.) |
Stíhačka mužov, 15 km voľne, Ruka | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) | | | Stíhačka žeen, 10 km voľne, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Skoky mužov HS142, Ruka | (kon.) | | | Beh mužov 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - muži HS142, Ruka
Vítěz: A. Lanišek (SLO)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Anže Lanišek (SLO) 311,9
2. Karl Geiger (GER) 310,3
3. Markus Eisenbichler (GER) 305,2
4. Marius Lindvik (NOR) 297,5
5. Cene Prevc (SLO) 296,8
6. Peter Prevc (SLO) 288,2
7. Stefan Kraft (AUT) 284,0
8. Manuel Fettner (AUT) 281,8
9. Stephan Leyhe (GER) 281,6
10. Andreas Wellinger (GER) 281,5
11. Killian Peier (SUI) 277,1
12. Danil Sadrejev (RUS) 276,4
13. Markus Schiffner (AUT) 273,5
14. Daiki Ito (JPN) 271,3
15. Džunširo Kobajaši (JPN) 271,2
16. Jevgenij Klimov (RUS) 271,0
17. Daniel Huber (AUT) 269,5
18. Artti Aigro (EST) 268,0
19. Gregor Deschwanden (SUI) 267,1
20. Timi Zajc (SLO) 265,0
21. Daniel Tschofenig (AUT) 261,5
22. Roman Trofimov (RUS) 261,4
23. Jakub Wolny (POL) 260,1
24. Constantin Schmid (GER) 257,5
25. Anders Fannemel (NOR) 253,4
26. Daniel-André Tande (NOR) 242,6
27. Piotr Żyła (POL) 236,9
28. Philipp Aschenwald (AUT) 231,9
29. Jan Hörl (AUT) 226,6
30. Fredrik Villumstad (NOR) 216,6
...
45. Viktor Polášek (CZE) 114,4
Startovní listina
1. Artti Aigro (EST)
2. Tilen Bartol (SLO)
3. Jakub Wolny (POL)
4. Viktor Polášek (CZE)
5. Valentin Foubert (FRA)
6. Ilja Mankov (RUS)
7. Aleksander Zniszczoł (POL)
8. Anders Fannemel (NOR)
9. Giovanni Bresadola (ITA)
10. Antti Aalto (FIN)
11. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
12. Keiči Sato (JPN)
13. Vladimir Zografski (BUL)
14. Daniel Tschofenig (AUT)
15. Dominik Peter (SUI)
16. Fredrik Villumstad (NOR)
17. Gregor Deschwanden (SUI)
18. Simon Ammann (SUI)
19. Markus Schiffner (AUT)
20. Roman Trofimov (RUS)
21. Philipp Aschenwald (AUT)
22. Niko Kytösaho (FIN)
23. Jevgenij Klimov (RUS)
24. Andreas Wellinger (GER)
25. Lovro Kos (SLO)
26. Daniel-André Tande (NOR)
27. Danil Sadrejev (RUS)
28. Dawid Kubacki (POL)
29. Piotr Żyła (POL)
30. Džunširo Kobajaši (JPN)
31. Peter Prevc (SLO)
32. Daiki Ito (JPN)
33. Jan Hörl (AUT)
34. Constantin Schmid (GER)
35. Marius Lindvik (NOR)
36. Manuel Fettner (AUT)
37. Johann André Forfang (NOR)
38. Stephan Leyhe (GER)
39. Daniel Huber (AUT)
40. Pius Paschke (GER)
41. Jukija Sato (JPN)
42. Robert Johansson (NOR)
43. Kamil Stoch (POL)
44. Timi Zajc (SLO)
45. Cene Prevc (SLO)
46. Killian Peier (SUI)
47. Stefan Kraft (AUT)
48. Markus Eisenbichler (GER)
49. Anže Lanišek (SLO)
50. Karl Geiger (GER)
Pořadí SP
1. Karl Geiger (GER) 225
2. Rjoju Kobajaši (JPN) 180
3. Halvor Egner Granerud (NOR) 160
4. Anže Lanišek (SLO) 152
5. Markus Eisenbichler (GER) 132
6. Stefan Kraft (AUT) 110
7. Killian Peier (SUI) 95
8. Cene Prevc (SLO) 88
1. Anže Lanišek (SLO) 311,9
2. Karl Geiger (GER) 310,3
3. Markus Eisenbichler (GER) 305,2
4. Marius Lindvik (NOR) 297,5
5. Cene Prevc (SLO) 296,8
6. Peter Prevc (SLO) 288,2
7. Stefan Kraft (AUT) 284,0
8. Manuel Fettner (AUT) 281,8
9. Stephan Leyhe (GER) 281,6
10. Andreas Wellinger (GER) 281,5
11. Killian Peier (SUI) 277,1
12. Danil Sadrejev (RUS) 276,4
13. Markus Schiffner (AUT) 273,5
14. Daiki Ito (JPN) 271,3
15. Džunširo Kobajaši (JPN) 271,2
16. Jevgenij Klimov (RUS) 271,0
17. Daniel Huber (AUT) 269,5
18. Artti Aigro (EST) 268,0
19. Gregor Deschwanden (SUI) 267,1
20. Timi Zajc (SLO) 265,0
21. Daniel Tschofenig (AUT) 261,5
22. Roman Trofimov (RUS) 261,4
23. Jakub Wolny (POL) 260,1
24. Constantin Schmid (GER) 257,5
25. Anders Fannemel (NOR) 253,4
26. Daniel-André Tande (NOR) 242,6
27. Piotr Żyła (POL) 236,9
28. Philipp Aschenwald (AUT) 231,9
29. Jan Hörl (AUT) 226,6
30. Fredrik Villumstad (NOR) 216,6
...
45. Viktor Polášek (CZE) 114,4
Startovní listina
1. Artti Aigro (EST)
2. Tilen Bartol (SLO)
3. Jakub Wolny (POL)
4. Viktor Polášek (CZE)
5. Valentin Foubert (FRA)
6. Ilja Mankov (RUS)
7. Aleksander Zniszczoł (POL)
8. Anders Fannemel (NOR)
9. Giovanni Bresadola (ITA)
10. Antti Aalto (FIN)
11. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
12. Keiči Sato (JPN)
13. Vladimir Zografski (BUL)
14. Daniel Tschofenig (AUT)
15. Dominik Peter (SUI)
16. Fredrik Villumstad (NOR)
17. Gregor Deschwanden (SUI)
18. Simon Ammann (SUI)
19. Markus Schiffner (AUT)
20. Roman Trofimov (RUS)
21. Philipp Aschenwald (AUT)
22. Niko Kytösaho (FIN)
23. Jevgenij Klimov (RUS)
24. Andreas Wellinger (GER)
25. Lovro Kos (SLO)
26. Daniel-André Tande (NOR)
27. Danil Sadrejev (RUS)
28. Dawid Kubacki (POL)
29. Piotr Żyła (POL)
30. Džunširo Kobajaši (JPN)
31. Peter Prevc (SLO)
32. Daiki Ito (JPN)
33. Jan Hörl (AUT)
34. Constantin Schmid (GER)
35. Marius Lindvik (NOR)
36. Manuel Fettner (AUT)
37. Johann André Forfang (NOR)
38. Stephan Leyhe (GER)
39. Daniel Huber (AUT)
40. Pius Paschke (GER)
41. Jukija Sato (JPN)
42. Robert Johansson (NOR)
43. Kamil Stoch (POL)
44. Timi Zajc (SLO)
45. Cene Prevc (SLO)
46. Killian Peier (SUI)
47. Stefan Kraft (AUT)
48. Markus Eisenbichler (GER)
49. Anže Lanišek (SLO)
50. Karl Geiger (GER)
Pořadí SP
1. Karl Geiger (GER) 225
2. Rjoju Kobajaši (JPN) 180
3. Halvor Egner Granerud (NOR) 160
4. Anže Lanišek (SLO) 152
5. Markus Eisenbichler (GER) 132
6. Stefan Kraft (AUT) 110
7. Killian Peier (SUI) 95
8. Cene Prevc (SLO) 88
1. Anže Lanišek (SLO) 311,9
2. Karl Geiger (GER) 310,3
3. Markus Eisenbichler (GER) 305,2
4. Marius Lindvik (NOR) 297,5
5. Cene Prevc (SLO) 296,8
6. Peter Prevc (SLO) 288,2
7. Stefan Kraft (AUT) 284,0
8. Manuel Fettner (AUT) 281,8
9. Stephan Leyhe (GER) 281,6
10. Andreas Wellinger (GER) 281,5
11. Killian Peier (SUI) 277,1
12. Danil Sadrejev (RUS) 276,4
13. Markus Schiffner (AUT) 273,5
14. Daiki Ito (JPN) 271,3
15. Džunširo Kobajaši (JPN) 271,2
16. Jevgenij Klimov (RUS) 271,0
17. Daniel Huber (AUT) 269,5
18. Artti Aigro (EST) 268,0
19. Gregor Deschwanden (SUI) 267,1
20. Timi Zajc (SLO) 265,0
21. Daniel Tschofenig (AUT) 261,5
22. Roman Trofimov (RUS) 261,4
23. Jakub Wolny (POL) 260,1
24. Constantin Schmid (GER) 257,5
25. Anders Fannemel (NOR) 253,4
26. Daniel-André Tande (NOR) 242,6
27. Piotr Żyła (POL) 236,9
28. Philipp Aschenwald (AUT) 231,9
29. Jan Hörl (AUT) 226,6
30. Fredrik Villumstad (NOR) 216,6
...
45. Viktor Polášek (CZE) 114,4 (18:22:37)
1. Stefan Kraft (AUT) 284,0
2. Stephan Leyhe (GER) 281,6
3. Andreas Wellinger (GER) 281,5
4. Danil Sadrejev (RUS) 276,4
5. Markus Schiffner (AUT) 273,5
1. Stefan Kraft (AUT) 284,0
2. Stephan Leyhe (GER) 281,6
3. Danil Sadrejev (RUS) 276,4
4. Daiki Ito (JPN) 271,3
5. Jevgenij Klimov (RUS) 271,0
1. Anže Lanišek (SLO) 170,1
2. Markus Eisenbichler (GER) 166,9
3. Cene Prevc (SLO) 159,6
4. Karl Geiger (GER) 158,2
5. Manuel Fettner (AUT) 154,9
6. Peter Prevc (SLO) 154,5
7. Marius Lindvik (NOR) 153,6
8. Timi Zajc (SLO) 151,0
9. Piotr Żyła (POL) 147,6
10. Killian Peier (SUI) 146,1
...
45. Viktor Polášek (CZE) 114,4
1. Artti Aigro (EST)
2. Tilen Bartol (SLO)
3. Jakub Wolny (POL)
4. Viktor Polášek (CZE)
5. Valentin Foubert (FRA)
6. Ilja Mankov (RUS)
7. Aleksander Zniszczoł (POL)
8. Anders Fannemel (NOR)
9. Giovanni Bresadola (ITA)
10. Antti Aalto (FIN)
11. MacKenzie Boyd-Clowes (CAN)
12. Keiči Sato (JPN)
13. Vladimir Zografski (BUL)
14. Daniel Tschofenig (AUT)
15. Dominik Peter (SUI)
16. Fredrik Villumstad (NOR)
17. Gregor Deschwanden (SUI)
18. Simon Ammann (SUI)
19. Markus Schiffner (AUT)
20. Roman Trofimov (RUS)
21. Philipp Aschenwald (AUT)
22. Niko Kytösaho (FIN)
23. Jevgenij Klimov (RUS)
24. Andreas Wellinger (GER)
25. Lovro Kos (SLO)
26. Daniel-André Tande (NOR)
27. Danil Sadrejev (RUS)
28. Dawid Kubacki (POL)
29. Piotr Żyła (POL)
30. Džunširo Kobajaši (JPN)
31. Peter Prevc (SLO)
32. Daiki Ito (JPN)
33. Jan Hörl (AUT)
34. Constantin Schmid (GER)
35. Marius Lindvik (NOR)
36. Manuel Fettner (AUT)
37. Johann André Forfang (NOR)
38. Stephan Leyhe (GER)
39. Daniel Huber (AUT)
40. Pius Paschke (GER)
41. Jukija Sato (JPN)
42. Robert Johansson (NOR)
43. Kamil Stoch (POL)
44. Timi Zajc (SLO)
45. Cene Prevc (SLO)
46. Killian Peier (SUI)
47. Stefan Kraft (AUT)
48. Markus Eisenbichler (GER)
49. Anže Lanišek (SLO)
50. Karl Geiger (GER)
1. Karl Geiger (GER) 225
2. Rjoju Kobajaši (JPN) 180
3. Halvor Egner Granerud (NOR) 160
4. Anže Lanišek (SLO) 152
5. Markus Eisenbichler (GER) 132
6. Stefan Kraft (AUT) 110
7. Killian Peier (SUI) 95
8. Cene Prevc (SLO) 88
Stejně jako si reputaci bude chtít napravit Halvor Egner Granerud, jenž se rovněž neprobil do sobotního závodu.
1. Rjoju Kobajaši (JPN) 324,5
2. Anže Lanišek (SLO) 318,9
3. Markus Eisenbichler (GER) 304,4
4. Stefan Kraft (AUT) 289,8
5. Karl Geiger (GER) 289,6
6. Killian Peier (SUI) 282,9
7. Pius Paschke (GER) 279,0
8. Kamil Stoch (POL) 278,6
9. Timi Zajc (SLO) 272,9
10. Jukija Sato (JPN) 265,0