Šprint žien, 7,5 km, Östersund | Öbergová (kon.) | | | Sprint mužů, 10 km, Östersund | Vítěz: S. Samuelsson (SWE) (kon.) |
Slalom žien, 1. kolo, Killington | Vítěz: P. Vlhová (SVK) (kon.) | | | Slalom žien, 2. kolo, Killington | Víťazka: Mikaela Shiffrinová (USA) (kon.) |
SuperG mužov, Lake Louise | (zruš.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: A. Lanišek (SLO) (kon.) |
Stíhačka mužov, 15 km voľne, Ruka | Vítěz: A. Bolšunov (RUS) (kon.) | | | Stíhačka žeen, 10 km voľne, Ruka | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) |
Skoky mužov HS142, Ruka | (kon.) | | | Beh mužov 10 km, Ruka | Vítěz: J. M. Riiber (NOR) (kon.) |
koniec udalosti
SP - Beh mužov 10 km, Ruka
Vítěz: J. M. Riiber (NOR)
Milan Huppert
Konečné pořadí:
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 25:08,3 min
2. Johannes Lamparter (AUT) +12,4 s
3. Jens Luraas Oftebro (NOR) +33,0
4. Terence Weber (GER) +34,9
5. Lukas Greiderer (AUT) +36,6
6. Rjota Jamamoto (JPN) +40,8
7. Manuel Faisst (GER) +44,7
8. Mario Seidl (AUT) +45,2
9. Johannes Rydzek (GER) +55,7
10. Ilkka Herola (FIN) +57,1
11. Vincenz Geiger (GER) +58,4
12. Eric Frenzel (GER) +58,5
13. Jörgen Graabak (NOR) +1:03,4 min
14. Julian Schmid (GER) +1:17,2
15. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:31,7
16. Akito Watabe (JPN) +1,52,2
17. Espen Andersen (NOR) +2:22,5
18. Martin Fritz (AUT) +2:27,4
19. Stefan Rettenegger (AUT) +2:29,1
20. Jošito Watabe (JPN) +2:31,4
21. Sora Jači (JPN) +2:39,5
22. Antoine Gerard (FRA) +3:16,9
23. Kasper Moen Flatla (NOR) +3:26,5
24. Thomas Jöbstl (AUT) +3:47,7
25. Tomáš Portyk (CZE) +3:49,1
26. Hideaki Nagai (JPN) +3:52,4
27. Raffaele Buzzi (ITA) +4:38,2
28. Taylor Fletcher (USA) +4:52,2
29. Vid Vrhovnik (SLO) +5:08,4
30. Ben Loomis (USA) +5:12,8
...
37. Ondřej Pažout (CZE) +6:48,6
Jan Vytrval (CZE) DNS
Průběžné pořadí Světového poháru (2/24)
1. Terence Weber (GER) 114 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 112
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) 100
4. Eric Frenzel (GER) 87
5. Vincenz Geiger (GER) 84
6. Kristjan Ilves (EST) 82
7. Lukas Greiderer (AUT) 80
8. Jörgen Graabak (NOR) 72
9. Jens Luraas Oftebro (NOR) 68
10. Manuel Faisst (GER) 65
10. Julian Schmid (GER) 65
...
31. Tomáš Portyk (CZE) 7
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 25:08,3 min
2. Johannes Lamparter (AUT) +12,4 s
3. Jens Luraas Oftebro (NOR) +33,0
4. Terence Weber (GER) +34,9
5. Lukas Greiderer (AUT) +36,6
6. Rjota Jamamoto (JPN) +40,8
7. Manuel Faisst (GER) +44,7
8. Mario Seidl (AUT) +45,2
9. Johannes Rydzek (GER) +55,7
10. Ilkka Herola (FIN) +57,1
11. Vincenz Geiger (GER) +58,4
12. Eric Frenzel (GER) +58,5
13. Jörgen Graabak (NOR) +1:03,4 min
14. Julian Schmid (GER) +1:17,2
15. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:31,7
16. Akito Watabe (JPN) +1,52,2
17. Espen Andersen (NOR) +2:22,5
18. Martin Fritz (AUT) +2:27,4
19. Stefan Rettenegger (AUT) +2:29,1
20. Jošito Watabe (JPN) +2:31,4
21. Sora Jači (JPN) +2:39,5
22. Antoine Gerard (FRA) +3:16,9
23. Kasper Moen Flatla (NOR) +3:26,5
24. Thomas Jöbstl (AUT) +3:47,7
25. Tomáš Portyk (CZE) +3:49,1
26. Hideaki Nagai (JPN) +3:52,4
27. Raffaele Buzzi (ITA) +4:38,2
28. Taylor Fletcher (USA) +4:52,2
29. Vid Vrhovnik (SLO) +5:08,4
30. Ben Loomis (USA) +5:12,8
...
37. Ondřej Pažout (CZE) +6:48,6
Jan Vytrval (CZE) DNS
Průběžné pořadí Světového poháru (2/24)
1. Terence Weber (GER) 114 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 112
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) 100
4. Eric Frenzel (GER) 87
5. Vincenz Geiger (GER) 84
6. Kristjan Ilves (EST) 82
7. Lukas Greiderer (AUT) 80
8. Jörgen Graabak (NOR) 72
9. Jens Luraas Oftebro (NOR) 68
10. Manuel Faisst (GER) 65
10. Julian Schmid (GER) 65
...
31. Tomáš Portyk (CZE) 7
1. Jarl Magnus Riiber (NOR) 25:08,3 min
2. Johannes Lamparter (AUT) +12,4 s
3. Jens Luraas Oftebro (NOR) +33,0
4. Terence Weber (GER) +34,9
5. Lukas Greiderer (AUT) +36,6
6. Rjota Jamamoto (JPN) +40,8
7. Manuel Faisst (GER) +44,7
8. Mario Seidl (AUT) +45,2
9. Johannes Rydzek (GER) +55,7
10. Ilkka Herola (FIN) +57,1
11. Vincenz Geiger (GER) +58,4
12. Eric Frenzel (GER) +58,5
13. Jörgen Graabak (NOR) +1:03,4 min
14. Julian Schmid (GER) +1:17,2
15. Laurent Muhlethaler (FRA) +1:31,7
16. Akito Watabe (JPN) +1,52,2
17. Espen Andersen (NOR) +2:22,5
18. Martin Fritz (AUT) +2:27,4
19. Stefan Rettenegger (AUT) +2:29,1
20. Jošito Watabe (JPN) +2:31,4
21. Sora Jači (JPN) +2:39,5
22. Antoine Gerard (FRA) +3:16,9
23. Kasper Moen Flatla (NOR) +3:26,5
24. Thomas Jöbstl (AUT) +3:47,7
25. Tomáš Portyk (CZE) +3:49,1
26. Hideaki Nagai (JPN) +3:52,4
27. Raffaele Buzzi (ITA) +4:38,2
28. Taylor Fletcher (USA) +4:52,2
29. Vid Vrhovnik (SLO) +5:08,4
30. Ben Loomis (USA) +5:12,8
...
37. Ondřej Pažout (CZE) +6:48,6
Jan Vytrval (CZE) DNS
1. Terence Weber (GER) 114 bodů
2. Johannes Lamparter (AUT) 112
3. Jarl Magnus Riiber (NOR) 100
4. Eric Frenzel (GER) 87
5. Vincenz Geiger (GER) 84
6. Kristjan Ilves (EST) 82
7. Lukas Greiderer (AUT) 80
8. Jörgen Graabak (NOR) 72
9. Jens Luraas Oftebro (NOR) 68
10. Manuel Faisst (GER) 65
10. Julian Schmid (GER) 65
...
31. Tomáš Portyk (CZE) 7