HC Slovan – Poprad | 4:2 (kon.) | | | Trenčín – Zvolen | 2:3 (kon.) | | | Prešov – Michalovce | 0:0 (odl.) |
Lipt. Mikuláš – B. Bystrica | 1:3 (kon.) | | | Košice – Spišská N. Ves | 0:0 (odl.) |
Znojmo – Bolzano | 10:2 (kon.) |
Sparta Praha – Liberec | 4:1 (kon.) | | | Litvínov – Vítkovice | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Třinec – Olomouc | 5:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Zlín | 3:1 (kon.) | | | Plzeň – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Hradec Králové | 1:3 (kon.) |
Florida – Seattle | 1:4 (kon.) | | | Vegas – Edmonton | 2:3 (kon.) | | | Pittsburgh – Montreal | 3:6 (kon.) |
LA Kings – Ottawa | 4:2 (kon.) | | | Detroit – Buffalo | 3:2 (po pr.) | | | St. Louis – Columbus | 6:3 (kon.) |
Arizona – Dallas | 2:3 (kon.) | | | Colorado – Nashville | 6:2 (kon.) | | | Calgary – Winnipeg | 2:4 (kon.) |
Carolina – Washington | 2:4 (kon.) | | | Minnesota – Tampa Bay | 4:2 (kon.) |
Chabarovsk – Ufa | 2:1 (kon.) | | | Vladivostok – Soči | 2:8 (kon.) | | | Novosibirsk – Jekaterinburg | 3:1 (kon.) |
S.Moskva – D. Moskva | 4:1 (kon.) | | | Helsinki – Jaroslavľ | 2:0 (kon.) | | | Nižnekamsk – Kazaň | 2:3 (2:3 po s.n.) |
Dinamo Minsk – Čeljabinsk | 2:1 (kon.) | | | Riga – CSKA Moskva | 2:3 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Metallurg Magnitogorsk | 1:5 (kon.) |
koniec
Amur Chabarovsk
2:1
(1:1, 1:0, 0:0)
HC Salavat Julajev Ufa
Adam Sedlák
Góly a asistencie:
9. Fajzullin (S. Těreščenko, Aliajev), 25. Tomášek (R. Pedan, Jordán) – 9. Hartikainen (J. Birjukov, Chochriakov)
Rozhodca: Gofman Roman, Soin Alexander – Linesmen Kuchava Tornike, Novikov Nikita
Diváci:
Nepremenená penalta:
Amur Chabarovsk:
Alikin (Bartošák) – Jordán (C), R. Pedan, Volgin, Pivcakin, Aliajev, S. Těreščenko – Tomášek, Galuzin (A), Lenc – A. Gorškov, Nikolišin, Butuzov – Grebenščikov, , Ľubimov – Fajzullin, Kuznecov, Zyrianov.
Náhradníci:
Tréner: Michail Kravets
HC Salavat Julajev Ufa: Metsola (Šaryčenkov) – P. Larsen, Chafizullin, Koledov, Naumenkov, J. Birjukov, Viktor Antipin, Zubarev (A), Muchamadullin – V. Tichonov, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadejkin (A), Šmeľov – Hartikainen (C), Chochriakov, Baškirov – Platt, Pimenov, Sannikov.
Náhradníci:
Tréner: Tomi Lämsä
Náhradníci:
Tréner: Michail Kravets
HC Salavat Julajev Ufa: Metsola (Šaryčenkov) – P. Larsen, Chafizullin, Koledov, Naumenkov, J. Birjukov, Viktor Antipin, Zubarev (A), Muchamadullin – V. Tichonov, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadejkin (A), Šmeľov – Hartikainen (C), Chochriakov, Baškirov – Platt, Pimenov, Sannikov.
Náhradníci:
Tréner: Tomi Lämsä
Rozhodca: Gofman Roman, Soin Alexander – Linesmen Kuchava Tornike, Novikov Nikita
Diváci:
Češi a Slováci:
Patrik Bartošák (Amur) – Nezasáhl do utkání
Michal Jordán (Amur) – TM: 19:04, Zblokované střely: 2, (0+1)
Radan Lenc (Amur) - TM: 14:19, Zblokované střely: 1, (0+0)
David Tomášek (Amur) – TM: 16:02, Zblokované střely: 0, (1+0) (10:19:54)
Střely: 32:37
Zblokované střely: 19:7
Vyloučení: 0:0
Vyhraná buly 25:23
Nejlepší hráči utkání:
Amur Chabarovsk: David Tomášek
Salavat Julajev Ufa: Teemu Hartikainen
Další program je následující. Amur zavítá na půdu Čeljabinsku, Ufa se představí na půdě Vladivostoku.
Bylo mi ctí vás provést tímto online textovým přenosem a doufám, že se shledáme opět někdy příště.
Napočtenou.