Florida – Carolina 5:2 (kon.) | Montreal – Vegas 2:5 (kon.) | Washington – Philadelphia 1:2 (kon.)
Pittsburgh – Minnesota 4:5 (2:3 po s.n.) | Winnipeg – NY Islanders 0:2 (kon.) | Columbus – Colorado 4:2 (kon.)
Buffalo – Detroit 3:4 (po pr.) | Toronto – Boston 5:2 (kon.) | Arizona – Seattle 5:4 (kon.)
Calgary – NY Rangers 6:0 (kon.) | San Jose – NJ Devils 2:3 (1:2 po s.n.)
Calgary Flames
6:0 (1:0, 2:0, 3:0)
New York Rangers
cz Nedeľa 07.11.2021, 03:10 • Scotiabank Saddledome, Calgary • NHL

40:42
    Hned v úvodu třetí třetiny je tu přesilovka pro New York, dvě minuty za vysokou hůl dostal Oliver Kylington

37:37
    Rozhodčí mají práci, po tvrdém ataku se nám strhla strkanice u mantinelu a poté i regulérní bitka a tady je souhrn trestů. Hostující Ryan Reaves dostal dvě minuty za nedovolený zásah do hlavy nebo krku a domácí Erik Gudbranson s hostujícím Jarredem Tinordim pětiminutové tresty za bitku.

32:29
    Hosté budou moci skóre upravit v přesilové hře, dvě minuty za vysokou hůl dostal Brad Richardson.

27:06
    Vylučuje se na straně New Yorku, dvě minuty za držení dostal Patrik Nemeth.

15:38
    Zase se vylučuje, tentokrát ale na hostující straně. Dvě minuty za nedovolené bránění obdržel Kevin Rooney.

13:02
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za podrážení dostal Matthew Tkachuk.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 16. Monahan (M. Tkachuk, E. Lindholm), 30. B. Richardson (Kylington, T. Lewis), 32. J. Gaudreau (M. Tkachuk, Hanifin), 47. J. Gaudreau (M. Tkachuk), 54. Lucic (D. Dubé, Mangiapane), 55. M. Tkachuk (J. Gaudreau, E. Lindholm)

Calgary Flames: Markström (Vladař) – R. Andersson, Hanifin, Ch. Tanev, Kylington, Gudbranson, Zadorov – M. Tkachuk (A), E. Lindholm, J. Gaudreau – T. Pitlick, Backlund (A), Coleman – Mangiapane, D. Dubé, Lucic – T. Lewis, Monahan (A), B. Richardson.
    New York Rangers: Šestorkin (A. Georgijev) – A. Fox, R. Lindgren, Trouba, K'A. Miller, Tinordi, Nemeth – Kreider (A), Zibanejad, Goodrow (A) – Kakko, R. Strome, Panarin (A) – Blais, Chytil, Lafreniere – Reaves, K. Rooney, Dryden Hunt.

Rozhodca: L'Ecuyer, Schlenker – Daisy, Toomey

Diváci: 15 879