Česká Lípa – Pardubice 9:8 (po pr.) | Mladá Boleslav – Tatran 2:3 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
2:3 (0:0, 1:1, 1:2)
ESA logistika Tatran Střešovice
cz Sobota 06.11.2021, 18:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga (CZ) • 13. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (20:01:54)

Napínavý duel mezi Mladou Boleslaví a Tatranem Střešovice končí výhrou hostujícího celku z Prahy. Tatran o své výhře rozhodl v třetí třetině. Nejdříve Ondřej Němeček v přesilovce přesnou střelou dával Tatranu vedení. Za necelé dvě minuty na něj navázal Matěj Havlas, který zůstal osamocen na brankovišti soupeře a překonal Lukáše Bauera. Domácím se ještě podařilo snížit, když velkou chybu Střešovic zužitkoval Jakub Bína. Víc už se ale domácí nezvládli a tak můžou hosté ze Střešovic slavit výhru 3:2. Toto vítězství také znamená že Tatran nadále povede tabulku Superligy.

Nejlepší hráči utkání:
    Předvýběr.CZ Florbal MB – Lukáš Bauer
    Tatran Střešovice – Lukáš Kříž

59:50
    Tomašíkovu dobrou střelu znovu vyráží brankář Tatranu Kříž.

59:18
    Kříž skvělým zákrokem drží vedení Tatranu.

58:45
    Curney v dobré pozici míjí branku Kříže.

58:33
    Šestice boleslavských se pokouší prolomit Střešovický blok.

58:14
    Šindelář výborně zblokoval střelu Beneše.

57:30
    Domácí to zkouší v šesti.

57:20
    Oddechový čas pro domácí.

57:15
    David Šimek v samostatném úniku nepřekonal Lukáše Bauera, který vytahuje skvělý zákrok a drží pro Mladou Boleslav šanci na vyrovnání.

56:45
    Kreysa je velmi aktivní a napadá rozehrávku Boleslavi.

55:42
    Tomašík hledá kudy do útočného pásma. Čas na vyrovnání se domácím krátí.

55:07
    Jakub Bína neproměňuje trestné střílení poté co trefuje tyčku brány Kříže.

55:07
    Uvidíme trestné střílení, které provede boleslavský Bína.

54:24
    Tatran sice ztratil míček, ale rozhodčí Bališ píská nedovolený zákrok na Havlase.

54:00
    Sládečkova nepovedená střela končí v rohu hřiště.

Filip Prokeš

Góly a asistencie: 34. Koláčný (Zoufalý), 51. J. Bína – 33. Meliš (Šimek), 46. Němeček (Šimek), 47. Havlas (Šindelář)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Tomšík) – Fišera, Gruber, Koláčný, Zakonov, Punčochář, Fořt, Suchánek – Šebek, Tomašík, Tadeáš Chroust, J. Bína, Tokoš, Do. Beneš, Korych, Zoufalý, Curney, Pěnička, Natov.
    ESA logistika Tatran Střešovice: Kříž (Jurco) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček – Tlapák, Kreysa, Eliáš, Kučera, Šimek, Jak. Kolísko, Havlas, Meliš, Švéda, Šindelář, Slavík, Brautferger.

Rozhodca: Přemysl Bališ a Peter Varga