Zlín – Slavia 31:33 (kon.) | KPR Ruch – Tatran Stupava 47:16 (kon.)
KPR Ruch Chorzów
47:16 (18:10)
HC Tatran Stupava
cz Nedeľa 31.10.2021, 18:00 • Hala Sportowa Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu, Chorzów • MOL liga žien • 8. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Napočtenou zas někdy příště! (19:37:18)

Zoufalé trápení stupavského Tatranu se zase o zápas prodloužilo. Slovenský klub dnes na půdě Chorzówa opět potvrdil, že na MOL ligu prostě a jednoduše nestačí – s Ruchem krom krátkých pasáží vůbec nestíhal držet krok a prohrál vysoko 16:47. Polský klub byl jasně lepší a hladce si dokráčel k dvoubodovému zisku.

KPR Ruch Chorzów – HC Tatran Stupava 47:16 (18:10)
    Nejvíce branek: Wilczeková 7/1, Grabińská 6/1, Polańská 5 – A. Horváthová 7/4, H. Galková 2, Turčanová 2. Rozhodčí: Valášek, Vychodil. Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/4. Vyloučení: 3:5. ČK: Tornócziová (STU).

Konec zápasu. (47:16)
    60
    Tyszczaková poslala balón pod pravou ruku Mozoľové a uzavírá tabulku střelkyň dnešního střetnutí. (47:16)

60
    Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Katarína Griffiths). (46:16)

60
    Poslední minuta druhého poločasu! (46:16)
    59
    Blížíme se k padesáté brance Chorzówa, tu šestačtyčicátou nyní dala Kielová. (46:16)
    59
    Sabina Radlaková otevírá předposlední minutu základní hrací doby dalším zásahem. (45:16)
    58
    Míříme do finiše, tentokrát se pod trefu Chorzówa podepsala Sandra Kielová. (44:16)
    57
    Horváthová znovu potvrdila svou skvělou úspěšnost ze sedmi metrů a překonala Ciesiółkaovou. (43:16)
    56
    Grabińská podruhé, po hladkém překonání hostující obrany vystřelila z hranice brankoviště. (43:15)
    55
    Chorzówské slečny nejsou ani po čtyřiceti brankách unaveny, tentokrát se trefila Grabińská. (42:15)
    54
    Doktorczyková si necelých sedm minut před koncem zapisuje na své konto druhý gól v zápase. (41:15)

53
    Vyloučení v týmu HC Tatran Stupava (Aneta Schwarzová). (40:15)
    53
    Další kulatý zásah Chorzówa je na světě, její autorkou je Sandra Kielová. (40:15)
    53
    Tatran přesilovku nevyužil, Galková se prosadila až deset sekund po jejím definitivním vypršení. (39:15)
    52
    Na začátku dvaapadesáté minuty dává další branku domácího celku Sabina Radlaková. (39:14)
    51
    Ruch má milník čtyřiceti vstřelených gólu na dosah ruky, blíže ho k němu nyní posunula Grabińská. (38:14)