Florida – Boston 4:1 (kon.) | Washington – Detroit 2:3 (po pr.) | Chicago – Toronto 2:3 (po pr.)
Dallas – Vegas 2:3 (po pr.) | Edmonton – Philadelphia 3:5 (kon.)

Philadelphia právě vstřelila branku!
    Kotouč do prázdné branky poslal SEAN COUTURIER. Platnost gólu potvrdilo ještě video. Asistence: Travis Sanheim a Claude Giroux.

53:48
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Konecny – 2 min., nedovolené bránění).

45:19
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Slater Koekkoek – 2 min., krosček).
    44:18 Cam ATKINSON - 3:4

44:18
    Z ničeho nic se hostující celek dostává do vedení, tvrdou ránou z kruhu se prosazuje CAM ATKINSON. Dokázal šikovně poslat puk mezi betony brankáře. Asistence: Derick Brassard a Justin Braun.
    20:54 Zach HYMAN - 3:3

20:54
    Edmonton právě vstřelil branku!
    První výraznější šanci ve druhé třetině dokázali domácí proměnit, a tak je vyrovnáno. Prosazuje se po výborné přihrávce spoluhráče obranou neobsazený ZACH HYMAN. Jeho rána propadla ž za brankovou čáru. Asistence: Jesse Puljujärvi a Connor McDavid.
    20:00 Cam ATKINSON - 2:3

20:00
    Branka platí a hosté jdou do vedení, v poslední třetině třetiny se dokázal ukrytou střelou přes obránce prosadit CAM ATKINSON.
    19:42 Connor MCDAVID - 2:2

19:42
    Je vyrovnáno. V přesilovce se prosazuje CONNOR MCDAVID, jehož pokus si srazil jeden z beků nešikovně do své branky. Asistence: Tyson Barrie a Ryan Nugent-Hopkins.

18:40
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Zack MacEwen – 2 min., vražení na mantinel).

10:51
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Cam Atkinson – 2 min., podrážení).

10:40
    Rychlá akce domácích, po které je sníženo. Bekhendovou střelou se do horní části branky prosazuje TYSON BARRIE. Pěkná akce Edmontonu. Asistence: Leon Draisaitl a Ryan Nugent-Hopkins.
    10:05 Nate THOMPSON - 0:2

10:05
    Hodně podobná situace jako před první brankou, po nepřehledné situaci před brankou se prosazuje NATE THOMPSON. Asistence: Nicolas Aube-Kubel.
    07:22 Claude GIROUX - 0:1

07:22
    Hostující celek se dostává do vedení, po rychlém přenesení hry dokázal obkroužit branku CLAUDE GIROUX. Díky domu mohl zakončovat do odkryté části branky. Pěkná akce hostů. Asistence: Travis Konecny a Sean Couturier.

02:56
    Vyloučení v týmu Edmonton Oilers (Zach Hyman – 2 min., hákování).

01:01
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Rasmus Ristolainen – 2 min., vysoká hůl).

Jan Prošek

Góly a asistencie: 11. Barrie (Draisaitl, Nugent-Hopkins), 20. McDavid (Barrie, Nugent-Hopkins), 21. Hyman (Puljujärvi, McDavid) – 8. Giroux (Konecny, Couturier), 11. N. Thompson (Aube-Kubel), 20. Atkinson, 45. Atkinson (Brassard, Braun), 60. Couturier (Sanheim, Giroux)

Edmonton Oilers: Koskinen (S. Skinner) – Nurse, Bouchard, Keith, Ceci, Koekkoek, Barrie – Hyman, McDavid, Puljujärvi – Nugent-Hopkins, Draisaitl, Yamamoto – Foegele, D. Ryan, Kassian – Brendan Perlini, Devin Shore, Turris.
    Philadelphia Flyers: M. Jones (Hart) – Provorov, Braun, Sanheim, Ristolainen, Yandle, Seeler – Giroux, Couturier, Konecny – Farabee, Brassard, Atkinson – Lindblom, Laughton, J. van Riemsdyk – Aube-Kubel, N. Thompson, MacEwen.

Rozhodca: Sutherland, Walsh – Rody, Toomey

Diváci: 14 328