Florida – NY Islanders 5:1 (kon.) | Toronto – Ottawa 3:1 (kon.) | Detroit – Vancouver 3:1 (kon.)
Pittsburgh – Chicago 5:2 (kon.) | Washington – Tampa Bay 1:2 (po pr.) | Boston – Dallas 3:1 (kon.)
Montreal – NY Rangers 1:3 (kon.) | Nashville – Carolina 2:3 (kon.) | Colorado – St. Louis 3:5 (kon.)
San Jose – Winnipeg 4:3 (kon.) | Edmonton – Calgary 5:2 (kon.) | LA Kings – Minnesota 2:3 (kon.)
Ottawa – Dallas 3:2 (kon.)
Detroit Red Wings
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
Vancouver Canucks
cz Nedeľa 17.10.2021, 01:00 • Little Caesars Arena, Detroit • NHL

59:57
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Filip Hronek – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Alex Chiasson – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

53:58
    Vancouver si zahraje přesilovou hru. Za držení je vyloučen na dvě minuty Raymond.

51:05
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Michael Rasmussen – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Filip Hronek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Conor Garland – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Bo Horvat – 2 min., hrubost).

45:52
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Tyler Bertuzzi – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Oliver Ekman-Larsson – 2 min., sekání).

42:22
    Naměstnikov se dopustil ve středním pásmu zbytečného faulu a je vyloučen na dvě minuty za podrážení. Canucks mají šanci srovnat!

38:20
    Hughes před brankou nedovoleně bránil Erneho a je vyloučen na dvě minuty. Detroit dostává šanci navýšit své vedení.

31:35
    Vyloučení v týmu Detroit Red Wings (Givani Smith – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Vancouver Canucks (Conor Garland – 2 min., hrubost).

25:55
    Detroit bude mít šanci získat ztracené vedení zpátky. Za hákování je vyloučen na dvě minuty Dickinson.

19:41
    Hosté si v závěru první části zahrají přesilovou hru. Za držení je na dvě minuty vyloučen Leddy.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 12. Fabbri (M. Staal, G. Lindström), 27. Zadina (Seider, Hronek), 60. Gagner (Bertuzzi) – 25. Garland (Horvat, Pearson)

Detroit Red Wings: Greiss (Nedeljkovic) – DeKeyser (A), Hronek, Seider, Leddy, M. Staal (A), G. Lindström – Bertuzzi, Fabbri, L. Raymond – Zadina, P. Suter, Erne – Namestnikov, M. Rasmussen, Gagner – Givani Smith, Stephens, Rowney.
    Vancouver Canucks: Halák (Demko) – Ekman-Larsson (A), T. Myers, Q. Hughes, Poolman, Rathbone, Burroughs – J. T. Miller (A), Elias Pettersson, Höglander – Pearson, Horvat (C), Garland – Podkolzin, Lammikko, Dowling – Highmore, Dickinson, Chiasson.

Rozhodca: Pochmara, Dunning – Cherrey, Tobias

Diváci: 16 274