Troyes – Nice 1:0 (kon.) | Bordeaux – Nantes 1:1 (kon.) | Brest – Remeš 1:1 (kon.)
Metz – Rennes 0:3 (kon.) | Štrasburg – Saint-Étienne 5:1 (kon.) | Montpellier – Lens 1:0 (kon.)
Marseille – Lorient 4:1 (kon.)
RC Štrasburg Alsace
5:1 (2:1)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 17.10.2021, 15:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Ligue 1 Uber Eats • 10. kolo

88
    Lucas Douath fauloval na levé straně před hranicí šestnáctky Anthonyho Caciho. Standardka pro Štrasburk. Je to takový dost zkrácený roh.

84
    Na pravé straně rozběhnutý El Hadji Dieye byl zezadu nedovoleně zastaven Anthonym Cacim. Ten si hezky zblízka prohlédl žlutou kartu.
    45+3. Žlutá karta

45+3
    Tak to je neskutečný závěr prvního poločasu. Obraně Štrasburku pláchl po levé straně Arnaud Nordin a Maxime Le Marchand jej ve vápně při pokusu o střelu fauloval. Je z toho žlutá karta a pokutový kop pro Saint-Étienne!
    44. Červená karta

44
    Smutný hrdina druhé gólové akce jde předčasně pod sprchu. Zaydou Youssouf skolil na půlící čáře skluzem zezadu Ludovica Ajorqueho a vykoledoval si červenou kartu! Naprosto zbytečný faul, který snížil už tak malé šance Saint-Étienne na absolutní minimum.

19
    Dnes se rozhodně nehraje v rukavičkách. Frédéric Guilbert vystavil blok Vahbímu Chazrímu a vidí za své počínání žlutou kartu.

11
    Harold Moukoudi atakoval při pokusu o odkop míče brankáře Matze Selse. Rozhodčí Lesage sáhl poprvé do kapsičky pro žlutou kartu.

Filip Lefenda

Góly: 26. Le Marchand (Guilbert), 38. Youssouf (vla.), 69. Gameiro (Sissoko), 73. Ajorque (Sissoko), 85. Diallo (Kandil) – 45+5. Chazrí (pen.)

Karty:   19. Guilbert (SSG), 45+3. Le Marchand (SSG), 84. Caci (SSG) – 11. Moukoudi (SET), 88. Douath (SET)   44. Youssouf (SET)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:10.
    RC Štrasburg Alsace: Sels – Guilbert, Perrin, Nyamsi, Le Marchand, Caci – Sissoko (89. Diarra), Liénard (C) (67. Bellegarde), Aholou (67. Prcić) – Ajorque (81. Diallo), Gameiro (81. Kandil).
    Náhradníci: Kawašima – A. Ahmed, Bellegarde, Diallo, Diarra, Kandil, Prcić, Waris.

AS Saint-Étienne: Green (41. Bajič) – Kolodziejczak (79. Dieye), Moukoudi, Nade – M. Camara, Nordin (46. Douath), Youssouf, Neyou – Boudebouz (64. Hamouma), Chazrí (64. Aouchiche), Bouanga.
    Náhradníci: Bajič – Aouchiche, Nokoue, Douath, Hamouma, Krasso, Moueffek, Sow, Dieye.

Rozhodca: Lesage – Zitouni, Ocak