Námestovo – KFC Komárno 0:2 (kon.) | Púchov – Petržalka 1:1 (kon.) | Dubnica – Košice 1:2 (kon.)
B. Bystrica – Slovan Bratislava U21 1:0 (kon.) | Skalica – Bardejov 2:0 (kon.)
FK Dubnica
1:2 (1:1)
FC Košice
Sobota 16.10.2021, 14:30 • Mestský športový areál Dubnica nad Váhom • MONACObet liga • 13. kolo

64
    Tím FC Košice dal gól!
    Marek Václav vyhral hlavičkový súboj na ľavom krídle pre Borisa Gálla, ten potiahol loptu do šestnástky a strieľaným centrom na zadnej ľavej tyči našiel nabiehajúceho JOSÉHO CORTÉSA! Kolumbijčan nikým nechránený posiela Košice prvý raz do vedenia.

24
    Na začiatku 24. minúty Michal Jonec okamžite nuluje dubnické vedenie! Mölvadgaard polminútu predtým získal rohový kop. Štandardku zahral typicky Pačinda, nákop na prednú žrď si našiel stopér Košíc, ktorý od brvna vyrovnáva na 1:1! V zápise po stretnutí však gól nie je pripísaný Jonecovi, ale SAMUELOVI VAVRÚŠOVI, ktorý si tak smolne strelil vlastný gól.

21
    Dubnica dala gól!
    Domáci prečkali krušné minúty a sami skórujú! Košickí stopéri sa spolu so Šemrincom dostali pod tlak, lopta šla pri rozohrávke len na nohu súpera. Už-už sa zdalo, že Babovič loptu stratí, ale prihral ju na nabiehajúceho MAREKA KUZMU, ktorý po zemi otvára skóre stretnutia!