NY Rangers – NJ Devils 6:2 (kon.) | Columbus – Detroit 4:2 (kon.) | Boston – Washington 3:4 (po pr.)
Winnipeg – Calgary 3:2 (kon.) | Minnesota – St. Louis 4:3 (po pr.) | Anaheim – LA Kings 3:6 (kon.)
Winnipeg Jets
3:2 (2:0, 0:2, 1:0)
Calgary Flames
cz Štvrtok 07.10.2021, 02:00 • Canada Life Centre, Winnipeg • Príprava NHL

59:22
    Hosté dokázali dostat kotouč za brankovou čáru. Po kontrole hlavních sudích video ukázalo, že Matthew Tkachuk hrál vysokou holí, a tak branka nemohla být uznána.

59:05
    Hosté to zkoušejí v šesti!

55:16
    Máme tu velkou šanci na skorování pro Flames. Na trestnou lavici si za sekání odchází odpočinout Dubois.

54:47
    Sám na branku se hnal Ehlers, ani tentokrát proti hostujícímu brankáři neuspěl!

52:46
    Nikolaj Ehlers si našel přihrávku od spoluhráče a dostal se do velké šance. Jeho střela končí v lapačce Vladaře, to byla velká šance na hattrick pro dánského útočníka!

49:14
    Winnipeg právě vstřelil branku!

Další početní výhoda je již využitá! Střelou mezi nohy načapal Vladaře NIKOLAJ EHLERS, pro kterého jde o druhou branku v zápase. Asistence: Nate Schmidt a Paul Stastny

47:31
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Zadorov – 2 min., nedovolené bránění).

43:10
    Za vzájemný spor jsou na trestnou lavicic posláni vychladnout Jansen Harkins a Blake Coleman.

40:23
    Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Vesalainen – 2 min.).
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Andersson – 2 min.).
    Vyloučení v týmu Calgary Flames (Ritchie – 2 min.).

40:23
    Do velké šance se protlačil Vesalainen, Vladař hned úvodu třetiny tasí skvělý zákrok!

31:35
    Calgary právě vstřelilo branku!

A je rychle srovnáno! Nabídku od Dubeho dokázal tečovat ANDREW MANGIAPANE – 2:2. Tohle byla skvěle zahraná početní výhoda od hostů. Asistence: Dillon Dube a Oliver Kylington.

29:45
    Po vstřelené brance hostů došlo k roztršce, ze které si dvouminutový trest za nesportovní chování odnesl Nathan Beaulieu.

29:45

Máme sníženo! Po nabídce od Tkachuka snižuje z pohledu hostů GLENN GAWDIN. Asistence: Matthew Tkachuk a Chris Coleman.

26:17
    Druhý trest pro Colemana během necelých třech minut. Tentokrát putuje na trestnou lavici za naražení na hrazení

23:57
    Druhé vyloučení na straně Flames. Hákováním si pomohl Blake Coleman, který doufá, že si za to odsedí celé dvě minuty.

19:18
    Máme tady první vyloučení dnešního duelu. Za krošček si odchází odpočinout Andrew Mangiapane.

13:23

Máme to o dvě branky! NIKOLAJ EHLERS si svižně nabruslil do útočného pásma a tvrdou dělovkou vymetl všechny pavučiny v bráně Vladaře – 2:0! Asistence: Kyle Connor a Neal Pionk

08:50
    Skvělý zákrok Vladaře proti Harkinsovi!

07:20

Tak přeci jen se domácí dočkali! Po skvělém napadání Kristian Vesalainena uzmul kotouč od Dylana DeMela JOSH MORRISSEY, který přesnou střelou nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci! Asistence: Adam Lowry a Jansen Harkins.

05:35
    Těsně před Vladařem zůstal zcela nehlídán Copp, český brankář tasí skvělý zákrok!

Adam Černý

Góly a asistencie: 8. Morrissey (Lowry, Harkins), 14. Ehlers (Connor, Pionk), 50. Ehlers (Schmidt, Stastny) – 30. Gawdin (Tkachuk, Coleman), 32. Mangiapane (Dube, Kylington)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Comrie) – Schmidt, Morrissey, Pionk, Dillon, DeMelo, Beaulieu – Connor, Stastny, Wheeler – Ehlers, Dubois, Copp – Vesalainen, Lowry, Harkins – Svechnikov, Nash, Toninato
    Calgary Flames: Vladař (Markstrom) – Tanev, Zadorov, Andesson, Hanifin, Gudbranson, Kylington – Coleman, Lindholm, Tkachuk – Ritchie, Dube, Mangiapane – Lewis, Backlund, Richardson – Duehr, Gawdin, Lucic