Třinec – HC Slovan sk 3:0 (kon.) | Rauma – Cardiff 5:2 (kon.) | Doneck – EC-KAC 3:4 (kon.)
Sparta Praha – Bremerhaven 5:2 (kon.) | Rouen – Rungsted Seier Capital 5:1 (kon.) | Lausanne – Mannheim 2:5 (kon.)
Les Dragons de Rouen
5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
Rungsted Seier Capital
cz Streda 06.10.2021, 19:30 • Patinoire Nathalie Péchalat, Rouen • Liga majstrov • Skupina G

42:14
    A vyloučen je i domácí Marc-André Dorion, ten dostal dvě minuty za hrubost.

42:14
    Na hostující tým se valí pohroma za pohromou. Tou další je faul Jacoba Gammelgaarda, který za úder do oblasti hlavy a krku dostal pětiminutový trest.

40:44
    A další vyloučení hostů! Dvouminutový trest za hákování dostal Hampus Gustafsson. Rouen hraje přesilovku pět na tři.

40:20
    Hned v úvodu třetí třetiny se vylučuje na straně hostů, dvě minuty za podrážení dostal Mathias Rondbjerg.

40:00
    Po siréně se v pásmu domácích ještě odehrála jedna strkanice, kterou vyloučením odnesli domácí Marc-André Dorion a hostující André Pison. Oba dostali dvě minuty za hrubost.

35:16
    Dvě minuty za vysokou hůl dostal Yoan Salve. No a domácí Mark Flood ještě dvě minuty za hrubost a hostující Hampus Gustafsson dvě minuty za krosček.

29:06
    Další vyloučení na straně hostů, dvě minuty za sekání obdržel Gustav Green.

09:48
    Už se pískalo a Morten Jensen dostal dvouminutový trest za držení.

06:08
    No a pozor, je tu další vyloučení na straně hostů, pískalo se příliš mnoho hráčů na ledě a trest odsedí André Pison.

05:33
    Po krátké výhodě pro Rouen je tu první vyloučení. Dvě minuty za držení dostal hostující Gustav Green.

Aleš Pur

Góly a asistencie: 8. Bedin (Lampérier, Tessier), 39. Yeo (Lampérier, Tessier), 40. Bedin (Dorion, Johnston), 42. Tessier (Flood, Lampérier), 53. Gilbert (Caron, Salve) – 22. Hetta (Rosenthal)

Les Dragons de Rouen: Pintarič (Duquenne) – Cantagallo, Yeo, Dorion, Guimond, Flood (C), Salve, Gueurif – Nesa, Guttig (A), Gilbert – Caron, Tessier, Lampérier (A) – Bedin, Johnston, Vigners – Tomasino, Reynaud, Leborgne.
    Rungsted Seier Capital: Kolppanen (Grubak) – Rondbjerg, Jensen, Daly, Gammelgaard, Back, Møller (A) – Pison (A), Gustafsson, Hetta – Persson, Olsson (C), Bjerrum – Andersson, Green, Rosenthal – Sorensen, Hansen, Madsen.

Rozhodca: Barcelo, Dehaen – Constantineau, Goncalves

Diváci: 2 990