Dunajská Streda – Zlaté Moravce 4:2 (kon.)
DAC 1904 Dunajská Streda
4:2 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Piatok 01.10.2021, 17:00 • MOL Aréna, Dunajská Streda • Niké liga • 10. kolo

Po zmene strán sme sledovali rovnako zaujímavý futbal. Hostia strelili v 50.minúte kontaktný gól, keď sa presadil peknou strelou Ďubek. Následne však opäť prišli chvíle domácich futbalistov. V 54.minúte sa presadil Krstović, štvrtý gól DAC-u pridal v 61.minúte Hahn. Za hostí skorigoval výsledok v 93.minúte Čögley. DAC tak zdolal Vion pomerom 4:2 a získal do tabuľky dôležité tri body. Ďakujem vám za pozornosť a prajem ešte pekný zvyšok večera. (18:53:34)

Zlaté Moravce dali gól!
    PETER ČÖGLEY sa dostal zadarmo k lopte v pokutovom území a kozmeticky upravuje skóre dnešného zápasu – 4:2! Bez asistencie.

90+2
    Po faule Schäfera prichádza štandardka pre hostí v závere zápasu.

90+1
    Matúš Čonka sa snažil o center z ľavej strany, lopta ale končí mimo hracej plochy. Odkop od brány Dunajskej Stredy.

90
    Hlavný rozhodca pridáva v druhom polčase dve minúty.

90
    Ákos Szendrei sa pekne otočil v pokutovom území, zakončenie striedajúceho útočníka DAC-u vychytal Patrik Lukáč.

89
    Ďalekonosný pokus z kopačky Andreja Fábryho nesmeroval na bránu Patrika Lukáča. Odkop od brány hostí.

88
    Prudký center z kopačky Szendreia takmer priniesol vlastný gól hostí, lopta tesne minula pravú žrď brány Vionu.

87
    Po nevydarenom obrannom odkope Martina Chrena je tu rohový kop pre domácich.

86
    Zuberu sa pekne uvoľnil v pokutovom území hostí, jeho center nedokázal zakončiť hlavou ideálne Szendrei.

85
    Do konca dnešného zápasu ostáva zhruba 5 minút, držanie lopty naďalej v moci domáceho tímu: 57% – 43%.

84
    Čonka vysunul dlhým nákopom Yilmaza, útočník hostí pri prečíslení nezvládol spracovanie.

83
    Vysoké napádanie domácich, dvojica Blackman – Sharani obrala o loptu Čonku.

82
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Didier Lamkel Zé, prichádza Andrej Fábry.

81
    Zuberu Sharani sa tlačil do gólovej príležitosti, ukážkový defenzívny zákrok predviedol na strane hostí Karol Mondek.

80
    Po centri Kyziridisa hlavičkuje nad bránu domácich Yilmaz.

79
    Szendrei a ani Schäfer nepretlačili loptu vo vnútri šestnástky a nezakončili akciu DAC-u.

Igor Tabiš

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím FC ViOn Zlaté Moravce. Viac informácií tu.

Góly: 5. Hahn (Krstović), 9. Andzouana (Hahn), 54. Krstović (Lamkel Zé), 61. Hahn – 50. Ďubek, 90+3. Čögley

Střely na branku: 10:6. Střely mimo: 5:6. Rohy: 7:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:9.
    DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Blackman, Malý, Muhamedbegovic, Davis (C) – Andzouana (59. Cigaņiks), Dimun (69. Nebyla), Schäfer, Lamkel Zé (82. Fábry) – Krstović (59. Sharani), Hahn (70. Szendrei).
    Náhradníci: Vantruba – Beskorovajnyj, Fábry, Sharani, Szendrei, Cigaņiks, Nebyla, Vera, Verlinden.

FC ViOn Zlaté Moravce: Lukáč – Mondek, Chren, Tóth (63. Švec), Čonka – Čögley (C), Gamboš – Kolesár, Ďubek, Kyziridis – Ku. Yilmaz.
    Náhradníci: Kira, Richter – Haspra, Belmenen, Mudžiri, Švec.

Rozhodca: Ziemba – Štrbo, Vitko