cz Streda 29.09.2021, 17:00Livesport Superliga (CZ) • 7. kolo

To je z mé strany vše, děkuji vám za pozornsot. (19:07:56)

Nejlepší hráči: Albert Kouba (Česká Lípa) – Šimon Stránský (Liberec)

Střely na branku: 22 – 27.

Je konec! Derby 7. kola Livesport Superligy dopadlo lépe pro Liberec, který v přestřelce zvítězil nad Českou Lípou 8:4. O vítězví liberečtí hráči rozhodli ve druhé třetině, kterou ovládli 3:0. Otočili tak vývoj zápasu a dostali se tak do psychické výhody.

60:00
    59:20 Šimon STRÁNSKÝ - 4:8

59:20
    Liberec právě vstřelil branku!
    V poslední minutě ještě hosté navyšují své vedení a to zásluhou ŠIMONA STRÁNSKÉHO, který rovněž trefuje prázdnou domácí branku – 4:8 Asistence: Prokop Ferdan.

57:01
    Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
    56:53 Vojtěch WIENER - 4:7

56:53
    Liberečtí navyšují svůj náskok, když se střelou přes celé hřiště do prázdné branky trefuje VOJTĚCH WIENER. – 4:7. Asistence: Petr Chlad.

55:56
    Oddechový čas pro domácí.
    55:06 Jakub KOPECKÝ - 4:6

55:06
    Jenže hosté odpovídají a utíkají znovu na rozdíl dvou branek, když rychlý brejk na podruhé zakončuje střelou do odkryté části brány JAKUB KOPECKÝ – 4:6. Asistence: Petr Kološ.
    54:08 Štěpán SLANÝ - 4:5

54:08
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Drama je na světě! Domácí snižují pohotovou střelou záslouhou jejich nezjkušenějšího hráče ŠTĚPÁNA SLANÉHO – 4:5. Ten svůj pokus z levé tyče nasměřoval přesně nechytatelnou střelou k pravé tyči. Asistence: Daniel Štěrba.

53:13
    Vyloučení v týmu FBC Liberec (Šimon Stránský – 2 min., hra rukou).

51:54
    Vyloučení v týmu FBC 4CLEAN Česká Lípa (Ondřej Kopič – 2 min., Sekání).

51:20
    Štěrba to zkusil ze středu, ale branku netrefil.

MCh

Góly a asistencie: 3. Mlejnek (Novák), 6. Kopič (Krajcigr), 18. Ekl, 55. Slaný (Štěrba) – 20. Stránský (Ferdan), 27. Smutný (Stránský), 32. Klucho (Ferdan), 35. Stránský (Jakub Kopecký), 49. Stránský (t.s.), 56. Jakub Kopecký (Kološ), 57. Wiener (Chlad), 60. Stránský (Ferdan)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Chyna (Ponomarev) – Tichý, Novák, Mlejnek, Stárek, Slaný, Štěrba – Dzierža, Kouba, Karel, Kopič, Jirsa, Krajcigr, Novotný, Vlček, Ekl, Brodský, Horák, Staněk.
    FBC Liberec: Chlad (Levínský) – Klucho, Kárník, Kološ, Dlesk, Stránský, Pařízek – Jakub Kopecký, Valeš, Rozkovec, Smutný, Baudisch, Ferdan, Šoltys, Martínek, Wiener, Světlík, V. Janeček.

Rozhodca: Gavlas, Mikula