Lille – Remeš 2:1 (kon.) | Monaco – Saint-Étienne 3:1 (kon.) | Montpellier – Bordeaux 3:3 (kon.)
Nantes – Brest 3:1 (kon.) | Rennes – Clermont Foot 6:0 (kon.) | Angers – Marseille 0:0 (kon.)
Lens – Štrasburg 0:1 (kon.) | Lorient – Nice 1:0 (kon.) | Lyon – Troyes 3:1 (kon.)
Metz – Paríž 1:2 (kon.)
Angers SCO
0:0 (0:0)
Olympique Marseille
cz Streda 22.09.2021, 21:00 • Stade Raymond Kopa, Angers • Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

90+2
    Rozhodčí v druhém poločase nastavuje tři minuty nad rámec základní hrací doby!

84
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Batista Mendy, přichází Waniss Taïbi.

84
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valentin Rongier, přichází Matteo Guendouzi.
    83. Bernardoni zachránil svůj tým od inkasované branky

83
    Velká šance na změnu skóre pro Marseille! Dieng se dostal opět do úniku na brankáře z pravé strany, ale ani tentokrát hosté nebyli úspěšní. Střelu zlikvidoval skvělým zákrokem Bernardoni, který už podruhé dnes podržel svůj tým!

77
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Boubacar Kamara, přichází Pape Gueye.

71
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Billal Brahimi.

71
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Enzo Ebosse, přichází Thomas Mangani.

66
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Stéphane Bahoken, přichází Mohamed-Ali Cho.

66
    Žlutou kartu dostává Amín Harít (Olympique Marseille).

60
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Jordan Amavi, přichází Luan Peres.

59
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Luis Henrique, přichází Cengiz Ünder.

59
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Pol Lirola, přichází Konrad de la Fuente.

59
    Žlutou kartu dostává Leonardo Balerdi (Olympique Marseille).

52
    Žlutou kartu dostává Duje Ćaleta-Car (Olympique Marseille).

45+1
    V prvním poločase nastavuje hlavní rozhodčí jednu minutu nad rámec základní hrací doby!

44
    Žlutou kartu dostává Azzedine Ounahi (Angers SCO).
    14. Henrique měl dobrou příležitost k otevření skóre

14
    Henrique měl obrovskou šanci poslat Marseille do vedení, když dostal přihrávku do běhu a úplně osamocený běžel na brankáře Bernardoniho. Útočník hostů zvolil kličku, na kterou však gólman Angers byl připravený, a tak nyní skvěle podržel svůj tým!