Vlašim – Sigma Olomouc 1:2 (kon.) | Jihlava – Pardubice 2:0 (kon.) | Plzeň – Příbram 2:1 (kon.)
Opava – Mladá Boleslav 2:4 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
2:0 (1:0)
FK Pardubice
cz Utorok 21.09.2021, 17:00 • Stadion v Jiráskově ulici, Jihlava • MOL Cup • 3. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Příjemný podvečer z Jihlavy!

Dnes je na programu třetí kolo MOL Cupu, které se mezi těmito dvěma celky odehraje na Stadionu v Jiráskově ulici.

Vysočina ve druhém kole přešla přes Uherský Brod, který na jeho hřišti porazila 2:1 po dvou rychlý gólech z 86. a 87. minuty.

Pardubice ve druhém kole přešly přes Sokol Hostouň, který se také nevyvíjel podle jejich představ. Výhru zajistil hostům až v 99. minutě v prodloužení Vojtěch Sychra.

Utkání začíná v 17:00.

FC Vysočina Jihlava: Jágrik – Pojezný, Vedral, Štefánek, Křišťál – Selnar, Tureček, Svoboda, Vlček, Lacko, Arroyo
    Náhradníci: Peřina, Araujo, Fila, Ritter, Tall, Vejmola, Chocholatý

FK Pardubice: Boháč – Čelůstka, Beran, Čihák, Černý – Tischler, Šejvl, Jeřábek, Lopes, Solil, Kostka
    Náhradníci: Prosek, Toml, Červ, Huf, Chytil, Lupač, Letáček

Rozhodčí: Cieslar – Dobrovolný, Matoušek.

1

1
    Výkopu se ujala domácí Vysočina a snaží se o rychlé založení útoku z obrany.

1
    Do kombinace se dostává i Jágrik a předává míč na pravou stranu.

1
    Dlouhou přihrávku za obranu nikdo z útočníků Vysočiny nedostihl a Boháč svírá míč v náručí.

1
    Pojezný našel na křídle rozběhlého Vedrala, ten se do zakončení už nedostal.

2
    První střela ze strany Pardubic. Branku však svojí hlavičkou Kostka nedokázal trefit. Jágrik bude vykopávat.

3
    Jágrik výkopem hledal na levé straně Křišťála, ten byl u balonu později než bek Pardubic.

4
    Vedral se dostal do úniku na levé straně a hledal před brankou volného Arroya. Balón k němu v konečné fázi nedoputoval a Boháč odkopává.

5
    Pardubice zakládají útok z obrany.

6
    Lopes se rozbíhá s balonem na pravé straně. Zatím je to z obou stran velice vyrovnaný fotbal.

8
    Pardubice kombinují na půli hřiště a hledají volná místa v soupeřově obraně.

9
    Lacko rozběhl útok Vysočiny, nejprve našel Vedrala, ten následně Selnara. Jeho střela už ale dobré parametry neměla a Boháč sbírá balon.

11
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Přihrávku do běhu dostal za obranu LUIS ARROYO a střelou, na kterou si Boháč stačil sáhnout, dostává Vysočinu do vedení 1:0!

12
    Selnar ihned rozehrává další útok Vysočiny.

14
    Vedral utržil ránu u kraje hřiště a zůstává ležet na zemi.

16
    Jihlava nyní odolává tlaku Pardubic, které se stálé drží na půli Vysočiny.

17
    Svoboda obdržel přihrávku na pravou stranu od Vedrala, svůj centr ale nakonec přetavil v nepovedenou střelu, která šla vysoko nad branku.

19
    Boháč se dostává do kombinace Pardubic a snaží se zklidnit hru.

20
    Arroyo si nepohlídal náběh za obranu a je pískán ofsajd.

22
    Svoboda se dostal k centru z pravé strany, Vedral se nedostal k závěrečné hlavičce.

24
    Arroyo vybojoval mít a ihned rozbíhá útok Jihlavy.

25
    Nyní u balonu Pardubice, ale nemohou se dostat přes dobrý blok Jihlavy.

26
    Pardubice nepřesnou přihrávkou přicházejí o balon na půli hřiště.

26
    Selnar se objevil s míčem na pravé straně, jeho pokus o centr byl ale zablokovaný a Vysočina bude kopat roh.

29
    Selnar dostal nabito od Pojezného, střelu mu zablokoval Beran.

30
    Žlutou kartu dostává Tischler (FK Pardubice).

31
    Žlutou kartu dostává Solil (FK Pardubice).

32
    Vysočina zakládá útok ze zabezpečené obrany.

33
    Svoboda se dostává do ofsajdu.

34
    Špatně rozehraný volný kop Pardubic, Jágrik bude vykopávat.

35
    Vysočina se domáhá ruky, kterou hráči viděli v pokutovém území. Rozhodčí jasně ukazuje, že o žádnou ruku se nejednalo.

38
    Po delší době se dopředu dostávají Pardubice po levé straně hřiště.

39
    Křišťál se dostal do kombinace s Arroyem, balón ale v konečné fázi putoval za autovou čáru.

42
    Pardubice u balonu na půli hřiště, Jihlava hraje ale v první půli skvěle odzadu. Hosté nemohou najít recept na domácí celek.

43
    Od Arroya míč putuje přes Selnara, Vedrala a následně až k Jágrikovi.

45
    Solil se snažil projít až do šestnáctky Vysočiny, zabezpečená obrana mu v tom zabránila.

45
    Pardubice možná v poslední šanci nastaveného času. Solil se domáhal pokutovém území penalty, rozhodčí zůstává klidný a nechává hru pokračovat.

45+3

Po první poločase jdou do kabin spokojenější hráči Vysočiny. O otevření skóre se postaral v 11. minutě Luis Arroyo a stav zůstal do konce poločasu nezměněný.

Druhá půle začíná za 15 minut

46

46
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Štefánek, přichází Peřina.

46
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Černý, přichází Chytil.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Solil, přichází Červ.

46
    Ve druhé půli vykopávají Pardubice a ihned se snaží založit útok po křídlech.

47
    Stále jsou u míče Pardubice, které se snaží o brzké vyrovnání.

48
    Jágrik si připisuje první zárkok druhého poločasu.

50
    Nebezpečná hlavička z rohu, Jágrik sice zasahovat nemusel, ale míč prošel těsně kolem pravé tyče.

52
    Svoboda vystavil hráče Pardubic do postavení, kdy se od něj prostě musel odrazit míč do autu.

53
    Po volném kopu se dostal k hlavičce Kostka, Jágrik zasahuje a likviduje šanci Pardubic.

55
    Cadu proběhl půlkou Vysočiny nikým neatakován a dostal se až ke střele. Jágrik opět zasahuje.

56
    Skvěle kopnutý rohový kop a Jihlava se dostává do dvoubrankového vedení! Míč se sice několikrát v pokutovém území odrazil, k dorážce se ale jako první dostal MIROSLAV TUREČEK a střelou k tyči navyšuje na 2:0!

59
    Pardubice rozehrávaly volný kop z poloviny hřiště, Křišťál odklízí míč hlavičkou.

59
    Chytil se dostal ke střele zpoza pokutového území, Jágrik zasahuje a přerušuje akci soupeře.

61
    Žlutou kartu dostává Vlček (FC Vysočina Jihlava).

62
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tischler, přichází Huf.

63
    Lopes vypálil skvělou technickou střelu na zadní tyč z volného kopu. Jágrik skvěle vyráží!

65
    Ke střele se v pokutovém území dostal Kostka. Balón byl zblokovaný a Pardubice budou zahrávat roh.

67
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Arroyo, přichází Fila.
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Vedral, přichází Tall Mame.

68
    Peřina jen prodloužil hlavičkou za sebe po autu, Tall Mame byl ale příliš daleko od balonu a obrana Pardubic zasahuje.

70
    Jágrik si skvěle našel centrovaný míč od rohového praporku a vyboxoval ho mimo ohrožení své branky.

72
    Žlutou kartu dostává Čihák (FK Pardubice).

73
    Selnar rozehrál volný kop z kraje šestnáctky, jeho centr však žádný forvard Vysočiny nenašel.

74
    Žlutou kartu dostává Selnar (FC Vysočina Jihlava).

75
    Huf se dostal do šance na pravé straně, balon stačil zastavit Pojezný.

76
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Selnar, přichází Araujo.

78
    Araujo se dostává k prvnímu styku s balonem.

80
    Vysočina kombinuje před šestnáctkou Pardubic. Araujo se dostal dokonce ke střele, ta byla ale velice nepřesná a Boháče nijak neohrozila.

81
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Cadu, přichází Lupač.

83
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Lacko, přichází Ritter.

85
    Vysočina zahrává dlouhý aut z kraje hřiště až do pokutového území. Araujo si sice hledal míč ve vzduchu, ale byl na něj příliš vysoký.

86
    Červenou kartu dostává Čihák (FK Pardubice).

88
    Boháč bude vykopávat ze svého pokutového území.

89
    Peřina napálil tyč zpoza pokutového území!

Dnešní utkání sleduje 343 diváků.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Hru nyní už spíše provází fauly než hra s balonem.

90+3

Po otevření skóre v 11. minutě se k dalšímu navýšení skóre dostal v 56. minutě Tureček.

Tento stav zůstal již do konce nezměněný a Vysočina postupuje přes prvoligový klub do dalšího kola MOL Cupu.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (18:57:09)