Okolo Slovenska - 5. etapa | Itamar Einhorn (Israel Start-Up Nation) (kon.) |
TK Petry Kvitové | (kon.) |
Joaquin Buckley - Antônio Arroyo | Vítěz: Buckley (kon.) | | | Nate Maness - Tony Gravely | Vítěz: Maness (kon.) |
Arman Carukjan - Christos Giagos | Vítěz: Carukjan (kon.) | | | Ariane Lipskiová - Mandy Böhmová | Vítěz: Lipskiová (kon.) |
Ion Cutelaba - Devin Clark | Vítěz: Cutelaba (kon.) | | | Anthony Smith - Ryan Spann | Vítěz: Smith (kon.) |
koniec udalosti
Okolo Slovenska - 5. etapa
Itamar Einhorn (Israel Start-Up Nation)
Daniela Mesíková
Celkové výsledky
Víťaz pretekov: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Víťaz bodovacej súťaže: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Víťaz vrchárskej súťaže: Andrea Garosio (Bardiani – CSF – Faizané)
Najlepší jazdec U23: Idar Andersen (Uno-X Pro Cycling Team)
Najlepší Slovák: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Najbojovnejší jazdec etapy: Daniel Oss (Bora – Hansgrohe)
Najbojovnejší jazdec pretekov: Andrea Garosio (Bardiani – CSF – Faizané)
Výsledky rýchlostnej prémie Borová
1. Jannik Steimle (Deceuninck - Quick-Step) - 6 bodov + 3 bonifikačné sekundy
2. Cees Bol (DSM) - 4 body + 2 bonifikačné sekundy
3. Peter Sagan (Bora - Hansgrohe) - 2 body + 1 bonifikačná sekunda
4. Alexej Lutsenko (Astana - Premier Tech) - 1 bod
Výsledky rýchlostnej prémie Trnava
1. Idar Andersen (Uno-X Pro Cycling Team) - 6 bodov + 3 bonifikačné sekundy
2. Alexey Lutsenko (Astana - Premier Tech) - 4 body + 2 bonifikačné sekundy
3. Cees Bol (DSM) - 2 body + 1 bonifikačná sekunda
4. Jannik Steimle (Deceuninck - Quick-Step) - 1 bod
Výsledky horskej prémie Hlohovec
1. Christopher Juul-Jensen (BikeExchange) - 3 body
2. Daniel Oss (Bora - Hansgrohe) - 2 body
3. Niklas Märkl (DSM) - 1 bod
Výsledky rýchlostnej prémie Topoľčany
1. Peter Sagan (Bora - Hansgrohe) - 6 bodov + 3 bonifikačné sekundy
2. Cees Bol (DSM) - 4 body + 2 bonifikačné sekundy
3. Jannik Steimle (Deceuninck - Quick-Step) - 2 body + 1 bonifikačná sekunda
4. Maciej Bodnar (Bora - Hansgrohe) - 1 bod
Výsledky horskej prémie Trenčianske Mitice
1. Peter Sagan (Bora - Hansgrohe) - 3 body
2. Alexey Lutsenko (Astana - Premier Tech) - 2 body
3. Casper Pedersen (DSM) - 1 bod
Výsledky horskej prémie Machnáč
1. Domenico Pozzovivo (Qhubeka NextHash) - 6 bodov
2. Krists Neilands (Israel Start-Up Nation) - 4 body
3. Carl Fredrik Hagen (Israel Start-Up Nation) - 2 body
4. Frederik Wandahl (Bora - Hansgrohe) - 1 bod
Víťaz pretekov: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Víťaz bodovacej súťaže: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Víťaz vrchárskej súťaže: Andrea Garosio (Bardiani – CSF – Faizané)
Najlepší jazdec U23: Idar Andersen (Uno-X Pro Cycling Team)
Najlepší Slovák: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Najbojovnejší jazdec etapy: Daniel Oss (Bora – Hansgrohe)
Najbojovnejší jazdec pretekov: Andrea Garosio (Bardiani – CSF – Faizané)
Výsledky rýchlostnej prémie Borová
1. Jannik Steimle (Deceuninck - Quick-Step) - 6 bodov + 3 bonifikačné sekundy
2. Cees Bol (DSM) - 4 body + 2 bonifikačné sekundy
3. Peter Sagan (Bora - Hansgrohe) - 2 body + 1 bonifikačná sekunda
4. Alexej Lutsenko (Astana - Premier Tech) - 1 bod
Výsledky rýchlostnej prémie Trnava
1. Idar Andersen (Uno-X Pro Cycling Team) - 6 bodov + 3 bonifikačné sekundy
2. Alexey Lutsenko (Astana - Premier Tech) - 4 body + 2 bonifikačné sekundy
3. Cees Bol (DSM) - 2 body + 1 bonifikačná sekunda
4. Jannik Steimle (Deceuninck - Quick-Step) - 1 bod
Výsledky horskej prémie Hlohovec
1. Christopher Juul-Jensen (BikeExchange) - 3 body
2. Daniel Oss (Bora - Hansgrohe) - 2 body
3. Niklas Märkl (DSM) - 1 bod
Výsledky rýchlostnej prémie Topoľčany
1. Peter Sagan (Bora - Hansgrohe) - 6 bodov + 3 bonifikačné sekundy
2. Cees Bol (DSM) - 4 body + 2 bonifikačné sekundy
3. Jannik Steimle (Deceuninck - Quick-Step) - 2 body + 1 bonifikačná sekunda
4. Maciej Bodnar (Bora - Hansgrohe) - 1 bod
Výsledky horskej prémie Trenčianske Mitice
1. Peter Sagan (Bora - Hansgrohe) - 3 body
2. Alexey Lutsenko (Astana - Premier Tech) - 2 body
3. Casper Pedersen (DSM) - 1 bod
Výsledky horskej prémie Machnáč
1. Domenico Pozzovivo (Qhubeka NextHash) - 6 bodov
2. Krists Neilands (Israel Start-Up Nation) - 4 body
3. Carl Fredrik Hagen (Israel Start-Up Nation) - 2 body
4. Frederik Wandahl (Bora - Hansgrohe) - 1 bod
Celková dĺžka etapy je 159,2 km. Na jazdcov čakajú celkovo 3 rýchlostné prémie: Topoľčany, Trnava, Borová a 3 horské prémie: Machnáč, Trenčianske Mitice, Hlohovec.
Líder pretekov: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Líder bodovacej súťaže: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Líder vrchárskej súťaže: Andrea Garosio (Bardiani – CSF – Faizané)
Najlepší jazdec U23: Eirik Lunder (Gazprom – RusVelo)
Najlepší Slovák: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Najbojovnejší jazdec: Matěj Zahálka (Elkov – Kasper)
1. Domenico Pozzovivo (Qhubeka NextHash) – 6 bodov
2. Krists Neilands (Israel Start-Up Nation) – 4 body
3. Carl Fredrik Hagen (Israel Start-Up Nation) – 2 body
4. Frederik Wandahl (Bora – Hansgrohe) – 1 bod
1. Peter Sagan (Bora – Hansgrohe) – 3 body
2. Alexey Lutsenko (Astana – Premier Tech) – 2 body
3. Casper Pedersen (DSM) – 1 bod
1. Peter Sagan (Bora – Hansgrohe) – 6 bodov + 3 bonifikačné sekundy
2. Cees Bol (DSM) – 4 body + 2 bonifikačné sekundy
3. Jannik Steimle (Deceuninck – Quick-Step) – 2 body + 1 bonifikačná sekunda
4. Maciej Bodnar (Bora – Hansgrohe) – 1 bod
1. Christopher Juul-Jensen (BikeExchange) – 3 body
2. Daniel Oss (Bora – Hansgrohe) – 2 body
3. Niklas Märkl (DSM) – 1 bod
1. Idar Andersen (Uno-X Pro Cycling Team) – 6 bodov + 3 bonifikačné sekundy
2. Alexey Lutsenko (Astana – Premier Tech) – 4 body + 2 bonifikačné sekundy
3. Cees Bol (DSM) – 2 body + 1 bonifikačná sekunda
4. Jannik Steimle (Deceuninck – Quick-Step) – 1 bod
1. Jannik Steimle (Deceuninck – Quick-Step) – 6 bodov + 3 bonifikačné sekundy
2. Cees Bol (DSM) – 4 body + 2 bonifikačné sekundy
3. Peter Sagan (Bora – Hansgrohe) – 2 body + 1 bonifikačná sekunda
4. Alexej Lutsenko (Astana – Premier Tech) – 1 bod
Víťaz pretekov: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Víťaz bodovacej súťaže: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Víťaz vrchárskej súťaže: Andrea Garosio (Bardiani – CSF – Faizané)
Najlepší jazdec U23: Idar Andersen (Uno-X Pro Cycling Team)
Najlepší Slovák: Peter Sagan (Bora – Hansgrohe)
Najbojovnejší jazdec etapy: Daniel Oss (Bora – Hansgrohe)
Najbojovnejší jazdec pretekov: Andrea Garosio (Bardiani – CSF – Faizané) (14:49:36)