Bratislava Capitals – Dornbirn | 5:2 (kon.) |
Trenčín – HC Slovan | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Chabarovsk – Metallurg Magnitogorsk | 2:6 (kon.) | | | Ufa – Dinamo Minsk | 1:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Red Star Kunlun | 4:1 (kon.) |
Helsinki – Barys | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Jaroslavľ – Novgorod | 4:3 (kon.) | | | Nižnekamsk – Viťaz | 5:2 (kon.) |
Kazaň – Soči | 1:0 (kon.) |
Poruba 2011 – Jihlava | 4:2 (kon.) | | | Přerov – Kadaň | 5:2 (kon.) | | | Vrchlabí – Šumperk | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Litoměřice – Kolín | 5:4 (kon.) | | | Slavia – Benátky n/J | 4:2 (kon.) | | | Sokolov – Havířov | 2:3 (po pr.) |
Třebíč – Frýdek-M. | 4:2 (kon.) | | | Prostějov – Ústí n/L | 0:3 (kon.) |
koniec
HC Salavat Julajev Ufa
1:0
(0:0, 1:0, 0:0)
HC Dinamo Minsk
57:51
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Odpkyá Mario Kempe.
|
|
54:27
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Pavel Koledov – 2 min., držení).
|
|
50:20
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Vladimir Alistrov – 2 min., držení).
|
|
40:53
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Lukas Bengtsson – 2 min., podrážení).
|
|
25:59
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Šakir Muchamadullin – 2 min., podrážení).
|
|
23:24
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Sergej Šmeljov – 2 min., hákování).
|
|
20:00
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Dinar Chafizullin – 2 min., držení).
|
|
10:29
|
Vyloučení v týmu HC Dinamo Minsk (Dmitrij Korobov – 2 min., sekání).
|
Góly a asistencie:
33. M. Granlund (Hartikainen)
Rozhodca: Gofman, Naumov – Kučava, Novikov
Diváci:
Nepremenená penalta:
HC Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Šaryčenkov) – Chafizullin, Muchamadullin, Koledov, Naumenkov, Panin, Zubarev, Lisovec, J. Birjukov – M. Granlund, Manninen, Hartikainen – N. Kuljomin, Kadejkin, Šmeľov – V. Tichonov, Platt, Chochriakov – Baškirov, Alalykin, Kartajev.
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Minsk: Kolosov (S. Bolšakov) – Korobov, L. Bengtsson, Jerjomenko, J. Krejčík, Sapego, Šinkevič, Denisov, Derjabin – M. Kempe, Strömwall, T. Beck – K. Voronin, Tedenby, Graovac – Alistrov, Suvorov, R. Gorbunov – Usov, Kogaljov, Pinčuk.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Dinamo Minsk: Kolosov (S. Bolšakov) – Korobov, L. Bengtsson, Jerjomenko, J. Krejčík, Sapego, Šinkevič, Denisov, Derjabin – M. Kempe, Strömwall, T. Beck – K. Voronin, Tedenby, Graovac – Alistrov, Suvorov, R. Gorbunov – Usov, Kogaljov, Pinčuk.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gofman, Naumov – Kučava, Novikov
Diváci:
Filip Krůza