Vyškov – Sparta B 2:3 (kon.) | Třinec – Jihlava 1:1 (kon.) | Chrudim – Líšeň 0:2 (kon.)
Opava – Táborsko 0:0 (kon.)
MFK Vyškov
2:3 (1:1)
AC Sparta Praha B
cz Sobota 18.09.2021, 10:15 • Stadion Drnovice • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ) • 8. kolo

68
    Tým Sparta B právě vstřelil branku!
    Vedení si berou zpět hráči ligového B-týmu ze Sparty. MATĚJ RYNEŠ přebral balon před vápnem Vyškova, prošel přes bránícího rivala a dokonale přeloboval vysoko vyběhnutého Šustra. Výsledek tak do posledních dvaceti minut bude více vyhovovat Spartě.

59
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Vyškovští hráči opět reagují na trefu hostů a připisují si svůj druhý gól zápasu. Centr ze strany prošel přes pražského beka k ONDŘEJI VINTROVI, domácí střelec si připravil míč dokonale ke střele a mocnou ranou rozvlnil síť za Kotkem.

52
    Nedlouho po začátku druhé půle se výsledek opět přetáčí na stranu hostů. MARTIN MINČEV proběhl mezi dvěma bránícími hráči, zvládl osobní souboj a uklidil přesně k tyči vyškovské brány.

40
    Blesková odpověď přichází ze strany Jihomoravanů! Dalekonosný kros zkrotil na svých kopačkách BIENVENUE KANAKIMANA, jenž bez hlídání prošel až do těsné blízkosti Kotka. Proti němu tváří v tvář uspěl a po zemi zakončil mimo dosah gólmana.

39
    Centr, který propadl přes všechny bránící hráče Vyškova, znamenal trest pro defenzivu domácích. Balon odskočil od země, přes obránce si ho ze vzduchu zpracoval MARTIN MINČEV a s ledovým klidem posunul balon za brankovou čáru. Hosté tak zužitkovali tlak, který předváděli po velkou část první půle.