SR 18 – Humenné | 1:5 (kon.) |
Spišská N. Ves – Zvolen | 0:5 (kon.) | | | Martin – Košice | 2:8 (kon.) |
Třinec – Litvínov | 4:3 (po pr.) | | | Pardubice – Sparta Praha | 2:5 (kon.) | | | Zlín – Motor ČB | 3:4 (kon.) |
K. Vary – Liberec | 2:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Kometa Brno | 5:1 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 4:1 (kon.) |
Kladno – Hradec Králové | 0:3 (kon.) |
B. Bystrica – Poprad | 1:4 (kon.) | | | Trenčín – Vlci Žilina | 5:2 (kon.) |
Vladivostok – D. Moskva | 3:5 (kon.) | | | Helsinki – Jaroslavľ | 2:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Barys | 3:6 (kon.) |
Riga – Novgorod | 2:1 (kon.) | | | Red Star Kunlun – Jekaterinburg | 1:5 (kon.) | | | Soči – Kazaň | 2:3 (2:3 po s.n.) |
S.Moskva – Petrohrad | 0:2 (kon.) | | | Viťaz – Čeljabinsk | 3:4 (kon.) |
koniec
Viťaz Moskovská oblasť
3:4
(2:0, 0:2, 1:2)
Traktor Čeljabinsk
54:09
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Vitalij Abramov – 2 min., hákování).
|
|
51:55
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Ilja Arkalov – 2 min., podrážení).
|
|
32:40
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Michail Smolin – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
26:19
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Nick Bailen – 2 min., držení).
|
|
13:17
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Kirill Ljamin – 2 min., držení).
|
|
04:24
|
Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Sergej Tělegin – 2 min., sekání).
|
Petr Sumbal
Góly a asistencie:
6. Malychin (Ojamäki, Kemiläinen), 16. Jaremčuk (Ľamin), 56. Audette (Kemiläinen) – 25. Sedlák (Tělegin, Těrtyšnyj), 39. Pulkkinen (Byvaľcev), 54. Jarullin (Pulkkinen, Kalinin), 59. Jarullin
Rozhodca: Ščeňov, Judakov – Poljakov, Ponamarenko
Diváci:
Nepremenená penalta:
Viťaz Moskovská oblasť:
I. Ježov (Todykov) – Voronkov, Kemiläinen, D. Musin, Vi. Antipin, Golovkov (A), Borodkin, Ľamin (A) – Ojamäki, M. Aaltonen, Indrašis – Jaremčuk, Audette, Leščenko – Smolin, V. Popov, Malychin (C) – N. Gončarov, Zinčenko, Arkalov – Savin.
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Will (Garipov) – Pilut, Jarullin, Tělegin, Bailen, Karpuchin, Kulik, Kirpičnikov – Kalinin, Tkačov, Pulkkinen – Těrtyšnyj, Sedlák, Hyka – Osnovin, Byvaľcev, V. Abramov – Kapustin, Stas, Fatějev – Gorjunov-Rolgizer.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Will (Garipov) – Pilut, Jarullin, Tělegin, Bailen, Karpuchin, Kulik, Kirpičnikov – Kalinin, Tkačov, Pulkkinen – Těrtyšnyj, Sedlák, Hyka – Osnovin, Byvaľcev, V. Abramov – Kapustin, Stas, Fatějev – Gorjunov-Rolgizer.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ščeňov, Judakov – Poljakov, Ponamarenko
Diváci:
Petr Šatalík