Vladivostok – D. Moskva 3:5 (kon.) | Helsinki – Jaroslavľ 2:0 (kon.) | CSKA Moskva – Barys 3:6 (kon.)
Riga – Novgorod 2:1 (kon.) | Red Star Kunlun – Jekaterinburg 1:5 (kon.) | Soči – Kazaň 2:3 (2:3 po s.n.)
S.Moskva – Petrohrad 0:2 (kon.) | Viťaz – Čeljabinsk 3:4 (kon.)
CSKA Moskva
3:6 (2:0, 0:1, 1:5)
Barys Nur-Sultan
cz Utorok 14.09.2021, 18:30 • CSKA Arena, Moskva • KHL

48:51
    Anton Slepyšev, zástupce kapitána CSKA, nyní svému týmu moc nepomohl. Dostává dvě minuty za podrážení.

44:08
    Šance pro domácí na vrácení se do utkání. Dvě minuty za krosček dostává švédský forvard Barysu Jakob Berglund.

42:39
    Těžké chvíle domácích pokračují. Ačkoliv kouč Sergej Fjorodor jen kroutí hlavou, musí respektovat dvě minuty za držení pro Nikitu Nestěrova.

41:46
    Domácí střídačka dostává dvě minuty za neúspěšnou trenérskou výzvu, trest odpyká Nikita Rtiščev.

22:03
    Olle Alsing po nahození od modré chtě nechtě zahrál vysokou holí, když lehce trefil soupeře do hlavy. Dvě minuty, ačkoliv se jistě nejednalo o úmysl.

14:18
    Viktor Svedberg si v souboji o puk za vlastní brankou pomohl držením proti Maximu Musorovovi. Poněkud přísnější vyloučení.

09:13
    Hra bude navázána po komerční přestávce a domácí půjdou do přesilovky za vyloučení Romana Savčenka, který se dopustil zcela jasného držení přímo před svou klecí.

06:22
    Kouč domácích moc dobře ví, že Klas Dahlbeck v rohu za branou zbytečně narazil na hrazení soupeře a jde také na dvě minuty ven. Hosté budou hrát dvacet sekund početní výhodu pěti proti třem.

04:42
    Nyní se ale CSKA bude muset bránit, jelikož Arťom Sergejev dostává dvě minuty za podrážení.

Tomáš Lysý

Góly a asistencie: 11. Nesterov (Slepyšev, S. Plotnikov), 13. Slepyšev, 45. Guskov (Nesterov, Wallmark) – 31. Valk (Martinsson, Lilja), 42. J. Berglund, 43. D. Dietz (Savickij, Michajlis), 44. D. Dietz (Michajlis), 51. Asetov (Martinsson, Alsing), 60. Lilja (Valk)

CSKA Moskva: Reideborn (Skotnikov) – Dahlbeck (A), Ar. Sergejev, Blažijevskij, Nesterov, Gilmour, Svedberg, Makarov, Lugovjak – Andronov (C), S. Plotnikov, Mingačjov – Guskov, Slepyšev (A), Sorkin – Chulapov, Wallmark, Rtiščev – Komissarov, Jurtajkin, Pankratov.
    Barys Nur-Sultan: Bojarkin (13. Ortio) – D. Dietz (C), Morrow, Alsing, Martinsson, Savčenko, Šalapov, Samat Danijar – J. Berglund, Kunyk, Frattin – Michajlis (A), Valk, Lilja – Šestakov, Savickij, Thomas – Musorov, Šaichmeddenov, Asetov (A) – Petuchov.

Rozhodca: Denis Bondar, Eduard Odins – Dmitrij Kanifadin, Ilja Koljasnikov