Královské Vinohrady – Tatran 2:11 (kon.) | Vítkovice – Pardubice 11:4 (kon.) | Sparta – Ostrava 5:7 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
2:11 (1:3, 1:4, 0:4)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
cz Nedeľa 12.09.2021, 17:00 • TJ Sokol Vinohrady, Praha 2 • Livesport Superliga (CZ) • 1. kolo

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny!
    58:38 Ondřej NĚMEČEK - 2:11

58:38
    Tatran právě vstřelil branku!
    Petr Musil na svůj první duel v letošní sezóně asi nebude vzpomínat v nejlepším. Ondřej Němeček našel u opačné tyče volného ONDŘEJ NĚMEČEK, jenž následně z voleje rozvlnil síť domácí klece – 2:11! Asistence: Marek Beneš.
    55:48 Martin PÁNEK - 2:10

55:48
    Oslabení neoslabení, Střešovicím je to jedno a dávají už desátou branku! Ke gólu vedla další skvělá spolupráce borců ze severozápadu Prahy, po přihrávce od Beneše zařídil dvouciferné skóre MARTIN PÁNEK – 2:10! Asistence: Marek Beneš.

54:55
    Petr Brautferger (STR) je na dvě minuty vykázán za sekání a usedá na židli za mantinelem.

49:32
    Hosté si na desátou trefu budou muset ještě počkat, jeden z nich nyní nastřelil jen tyčku!
    48:03 David ŠIMEK - 2:9

48:03
    Což se mu také daří, v devětačtyřicáté minutě přichází gól číslo devět! Krátce po oslabení si svůj druhý zásah v dnešním utkání zapisuje DAVID ŠIMEK – 2:9! Asistence: Marek Beneš.

44:39
    Milan Meliš (STR) míří ven ze hry za sekání, domácí si poprvé v utkání vyzkouší početní výhodu.
    41:14 Martin ŠINDELÁŘ - 2:8

41:14
    Osmý gól je na světě, Vinohradům vstup do sezóny vůbec nevychází. Dorážkou z hranice brankoviště se prosadil MARTIN ŠINDELÁŘ, který si po čtyřech asistencích připisuje do statistik i gól – 2:8! Asistence: Jonáš Kreysa.
    39:59 Ondřej NĚMEČEK - 2:7

39:59
    Se sirénou přichází sedmá branka Střešovic, v poslední sekundě využívá přesilovku ONDŘEJ NĚMEČEK – 2:7! Asistence: Martin Šindelář.

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny!

38:22
    Vojtěch Klápa (SKV) si krom branky zapíše na konto i dvě trestné minuty. Mladý borec, který ve Vinohradech hostuje právě z Tatranu, je vyloučen za sekání.
    35:50 Vojtěch KLÁPA - 2:6

35:50
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Ale pozor, vzápětí přichází snížení! Na střeleckou listinu se zapisuje jeden ze juniorských mistrů světa VOJTĚCH KLÁPA, který tak snižuje na rozdíl čtyř branek – 2:6! Asistence: Daniel Cabejšek.
    34:28 Milan MELIŠ - 1:6

34:28
    Tohle už začíná zavánět debaklem. Vinohrady sice v posledních minutách hráli s Tatranem o něco vyrovnanější duel než v předchozím průběhu, i přes to však opět inkasují! Kreysa naservíroval balónek na hokejku MILANA MELIŠE, který bez velkých komplikací prostřelil Musila – 1:6! Asistence: Jonáš Kreysa.
    23:28 David ŠIMEK - 1:5

23:28
    Duel se domácími začíná vymykat kontrole, Střešovice si na hrací ploše dělají, co se jim zachce! Blesková akce hostů skončila přesnou střelou DAVIDA ŠIMKA a Musil ze své klece loví další balónek – 1:5! Asistence: Marek Beneš.
    22:01 Jonáš KREYSA - 1:4

22:01
    Je to o tři branky! Smolná rozehrávka Viktora Kopeckého skončila na florbalce Šindeláře, který následně balónek chytře poslal dobíhajícímu JONÁŠI KREYSOVI a ten se nemýlil – 1:4! Asistence: Martin Šindelář.
    19:15 Jakub KOLÍSKO - 1:3

19:15
    Tak tohle je hodně smolný závěr úvodní části pro Sokol! Autorem třetí branky Tatranu je JAKUB KOLÍSKO, jehož přihrávka na jednoho ze spoluhráčů se pro domácí velmi nešťastně odrazila za Musila – 1:3! Asistence: Ondřej Němeček.

19:00
    Poslední minuta první třetiny!
    16:10 Viktor KOPECKÝ - 1:2

16:10
    Kontaktní gól je na světě, v Riegerových sadech je to znovu jen o branku! Obrana Střešovic si nepohlídala VIKTORA KOPECKÉHO, který se prosadil střelou z pravé strany – 1:2! Asistence: Štěpán Čuda.
    10:58 Milan MELIŠ - 0:2

10:58
    A už je to o dvě branky! Střešovice na palubovce Rieger arény dominují, po souhře se Šindelářem vymetl horní roh Musilovy svatyně MILAN MELIŠ – 0:2! Asistence: Martin Šindelář.

07:56
    Jakub Slavík se blýskl jedovatou ranou z první, výborný Musil byl ale tentokrát ve střehu!
    06:27 Marek BENEŠ - 0:1

06:27
    Hostům se daří aktivitu přetavit v gól a v polovině sedmé minuty hry otevírají skóre! Z poměrně velké vzdálenosti Musilovu branku odčaroval MAREK BENEŠ – 0:1! Asistence: Martin Šindelář.

04:18
    Jeden z hráčů SKV vyrazil do brejku, Kříž ale zareagoval výborně, rychle proti němu vyběhl a vůbec mu nedovolil zakončit!

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 17. V. Kopecký (Čuda), 36. V. Klápa (Cabejšek) – 7. Marek Beneš (Šindelář), 11. Meliš (Šindelář), 20. Jak. Kolísko (Němeček), 23. Kreysa (Šindelář), 24. Šimek (Marek Beneš), 35. Meliš (Kreysa), 40. Němeček (Šindelář), 42. Šindelář (Kreysa), 49. Šimek (Marek Beneš), 56. Pánek (Marek Beneš), 59. Němeček (Marek Beneš)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Musil (Šantora) – D. Ježek, Gold, Fiala, Čuda, Máca – Cabejšek, V. Kopecký, Kellenberger, P. Hartman, Pinkas, Švejda, Z. Stuchlík, Paštika, Pergler, Procházka, Horák, V. Klápa.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Kříž (Buzík) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček, Pánek – Tlapák, Kreysa, Šimek, Sádlo, Jak. Kolísko, Martin Čermák, Marek Beneš, Havlas, Meliš, Švéda, Šindelář, Slavík, Brautferger.

Rozhodca: Pangerl, Šedivý.