Diamantová liga - Curych 1 | (kon.) |
koniec udalosti
Diamantová liga - Curych 1
Marek Baloun
Konečné výsledky prvního dne v Curychu:
Koule mužů:
1. Ryan Crouser (USA) 22,67 m (MR)
2. Joe Kovacs (USA) 22,29 m
3. Armin Sinančevič (SRB) 21,86 m
4. Tomas Walsh (NZL) 21,61 m
5. Filip Mihaljevič (CRO) 21,59 m
6. Zane Weir (ITA) 20,85 m
Koule žen:
1. Maggie Ewenová (USA) 19,41 m (SB)
2. Auriol Dongmová (POR) 18,86 m
3. Fanny Roosová (SWE) 18,75 m
4. Chase Ealeyová (USA) 18,49 m
5. Daniel Thomas-Doddová (JAM) 18,38 m
6. Aliona Dubitskayaová (BLR) 18,34 m
5 000 m žen:
1. Francine Niyosabaová (BDI) 14:28,98
2. Hellen Obiriová (KEN) 14:29,68
3. Ejgayehu Tayeová (ETH) 14:30,3
4. Margaret Chelimo Kipkemboiová (KEN) 14:31,18
5. Eva Cheronová (KEN) 14:36,88
6. Fantu Workuová (ETH) 14:43,6
7. Lilian Kasait Rengeruková (KEN) 14:50,75
8. Karoline Bjerkeli Grovdalová (NOR) 14:59,91
9. Beatrice Chebetová (KEN) 15:11,27
10. Elise Crannyová (USA) 15:55,17
DNF Kate van Buskirková (CAN)
Výška žen:
1. Mariya Lasitskeneová (ROC) 2,05 m (WL, MR)
2. Yaroslava Mahučikhová (UKR) 2,03 m (=SB)
3. Nicola McDermottová (AUS) 2,01 m
4. Iryna Geraščenková (UKR) 1,96 m
5. Kamila Licwinková (POL) 1,93 m
6. Eleanor Pattersonová (AUS) 1,87 m
Dálka mužů:
1. Thobias Montler (SWE) 8,17 m
2. Steffin McCarter (USA) 8,14 m
3. Ruswahl Samaai (RSA) 7,99 m
4. Simon Erhammer (SUI) 7,94 m
5. Benjamin Gföhler (SUI) 7,9 m
6. Radek Juška (CZE) 7,87 m
7. Filippo Randazzo (ITA) 7,87 m
Dálka žen:
1. Ivana Španovičová (SRB) 6,96 m
2. Khaddi Sagniaová (SWE) 6,83 m
3. Maryna Bekh-Romančuková (UKR) 6,75 m
4. Jazmin Sawyersová (GBR) 6,74 m
5. Malaika Mihambová (GER) 6,56 m
6. Nastassia Mirončyk-Ivanová (BLR) 6,53 m
5 000 m muži:
1. Berihu Aregawi (ETH) 12:58,65
2. Birhanu Balew (BRN) 13,01:27
3. Jacob Krop (KEN) 13:01,81
4. Nicholas Kipkorir Kimeli (KEN) 13:02,43
5. Yomif Kejelcha (ETH) 13:04,29
6. Michael Kibet (KEN) 13:15,36
7. Jonas Raess (SUI) 13:43,47
8. Andrew Butchart (GBR) 14:03,13
DNF Bethwell Birgen (KEN)
DNF Jerry Motsau (RSA)
DNF Matthew Ramsden (AUS)
Koule mužů:
1. Ryan Crouser (USA) 22,67 m (MR)
2. Joe Kovacs (USA) 22,29 m
3. Armin Sinančevič (SRB) 21,86 m
4. Tomas Walsh (NZL) 21,61 m
5. Filip Mihaljevič (CRO) 21,59 m
6. Zane Weir (ITA) 20,85 m
Koule žen:
1. Maggie Ewenová (USA) 19,41 m (SB)
2. Auriol Dongmová (POR) 18,86 m
3. Fanny Roosová (SWE) 18,75 m
4. Chase Ealeyová (USA) 18,49 m
5. Daniel Thomas-Doddová (JAM) 18,38 m
6. Aliona Dubitskayaová (BLR) 18,34 m
5 000 m žen:
1. Francine Niyosabaová (BDI) 14:28,98
2. Hellen Obiriová (KEN) 14:29,68
3. Ejgayehu Tayeová (ETH) 14:30,3
4. Margaret Chelimo Kipkemboiová (KEN) 14:31,18
5. Eva Cheronová (KEN) 14:36,88
6. Fantu Workuová (ETH) 14:43,6
7. Lilian Kasait Rengeruková (KEN) 14:50,75
8. Karoline Bjerkeli Grovdalová (NOR) 14:59,91
9. Beatrice Chebetová (KEN) 15:11,27
10. Elise Crannyová (USA) 15:55,17
DNF Kate van Buskirková (CAN)
Výška žen:
1. Mariya Lasitskeneová (ROC) 2,05 m (WL, MR)
2. Yaroslava Mahučikhová (UKR) 2,03 m (=SB)
3. Nicola McDermottová (AUS) 2,01 m
4. Iryna Geraščenková (UKR) 1,96 m
5. Kamila Licwinková (POL) 1,93 m
6. Eleanor Pattersonová (AUS) 1,87 m
Dálka mužů:
1. Thobias Montler (SWE) 8,17 m
2. Steffin McCarter (USA) 8,14 m
3. Ruswahl Samaai (RSA) 7,99 m
4. Simon Erhammer (SUI) 7,94 m
5. Benjamin Gföhler (SUI) 7,9 m
6. Radek Juška (CZE) 7,87 m
7. Filippo Randazzo (ITA) 7,87 m
Dálka žen:
1. Ivana Španovičová (SRB) 6,96 m
2. Khaddi Sagniaová (SWE) 6,83 m
3. Maryna Bekh-Romančuková (UKR) 6,75 m
4. Jazmin Sawyersová (GBR) 6,74 m
5. Malaika Mihambová (GER) 6,56 m
6. Nastassia Mirončyk-Ivanová (BLR) 6,53 m
5 000 m muži:
1. Berihu Aregawi (ETH) 12:58,65
2. Birhanu Balew (BRN) 13,01:27
3. Jacob Krop (KEN) 13:01,81
4. Nicholas Kipkorir Kimeli (KEN) 13:02,43
5. Yomif Kejelcha (ETH) 13:04,29
6. Michael Kibet (KEN) 13:15,36
7. Jonas Raess (SUI) 13:43,47
8. Andrew Butchart (GBR) 14:03,13
DNF Bethwell Birgen (KEN)
DNF Jerry Motsau (RSA)
DNF Matthew Ramsden (AUS)
České barvy bude hájit pouze jediný muž, konkrétně na dálce Radek Juška.
Filip Michajlevič (CRO)
Armin Sinančevič (SRB)
Zane Weir (ITA)
Tomas Walsh (NZL)
Joe Kovacs (USA)
Ryan Crouser (USA)
Daniel Thomas-Doddová (JAM)
Aliona Dubitskayaová (BLR)
Chase Ealeyová (USA)
Fanny Roosová (SWE)
Maggie Ewenová (USA)
Ariol Dongmová (POR)
Ejgayehu Tayeová (ETH)
Francine Niyonsabaová (BDI)
Hellen Obiriová (KEN)
Kate van Buskirková (CAN)
Lilian Kasait Rengeruková (KEN)
Fantu Workuová (ETH)
Beatrice Chebetová (KEN)
Margaret Chelimo Kipkemboiová (KEN)
Karoline Bjerkeli Grovdalová (NOR)
Elise Crannyová (USA)
Eva Cheronová (KEN)
Startovní listina 5 000 m mužů:
Nicholas Kipkorir Kimeli (KEN)
Jacob Krop (KEN)
Bethwell Birgen (KEN)
Matthew Ramsden (AUS)
Birhanu Balew (BRN)
Andrew Butchart (GBR)
Yomif Kejelcha (ETH)
Michael Kibet (KEN)
Berihu Aregawi (ETH)
Jerry Motsau (RSA)
Jonas Raess (SUI)
Startovní listina ženské výšky:
Kamila Licwinková (POL)
Eleanor Pattersonová (AUS)
Iryna Geraščenková (UKR)
Yaroslava Mahučikhová (UKR)
Nicola McDermottová (AUS)
Mariya Lasitskeneová (ROC)
Startovní listina mužské dálky:
Radek Juška (CZE)
Simon Ehammer (SUI)
Steffin McCarter (USA)
Benjamin Gföhler (SUI)
Thobias Montler (SWE)
Ruswahl Samaai (RSA)
Filippo Randazzo (ITA)
Startovní listina ženské dálky:
Nastassia Mirončyk-Ivanová (BLR)
Khaddi Ganiaová (SWE)
Jazmin Sawyersová (GBR)
Maryna Bekh-Romančuková (UKR)
Ivana Spanovičová (SRB)
Malaika Mihambová (GER)
Koule mužů:
1. Ryan Crouser (USA) 22,67 m (MR)
2. Joe Kovacs (USA) 22,29 m
3. Armin Sinančevič (SRB) 21,86 m
4. Tomas Walsh (NZL) 21,61 m
5. Filip Mihaljevič (CRO) 21,59 m
6. Zane Weir (ITA) 20,85 m
Koule žen:
1. Maggie Ewenová (USA) 19,41 m (SB)
2. Auriol Dongmová (POR) 18,86 m
3. Fanny Roosová (SWE) 18,75 m
4. Chase Ealeyová (USA) 18,49 m
5. Daniel Thomas-Doddová (JAM) 18,38 m
6. Aliona Dubitskayaová (BLR) 18,34 m
5 000 m žen:
1. Francine Niyosabaová (BDI) 14:28,98
2. Hellen Obiriová (KEN) 14:29,68
3. Ejgayehu Tayeová (ETH) 14:30,3
4. Margaret Chelimo Kipkemboiová (KEN) 14:31,18
5. Eva Cheronová (KEN) 14:36,88
6. Fantu Workuová (ETH) 14:43,6
7. Lilian Kasait Rengeruková (KEN) 14:50,75
8. Karoline Bjerkeli Grovdalová (NOR) 14:59,91
9. Beatrice Chebetová (KEN) 15:11,27
10. Elise Crannyová (USA) 15:55,17
DNF Kate van Buskirková (CAN)
Výška žen:
1. Mariya Lasitskeneová (ROC) 2,05 m (WL, MR)
2. Yaroslava Mahučikhová (UKR) 2,03 m (=SB)
3. Nicola McDermottová (AUS) 2,01 m
4. Iryna Geraščenková (UKR) 1,96 m
5. Kamila Licwinková (POL) 1,93 m
6. Eleanor Pattersonová (AUS) 1,87 m
Dálka mužů:
1. Thobias Montler (SWE) 8,17 m
2. Steffin McCarter (USA) 8,14 m
3. Ruswahl Samaai (RSA) 7,99 m
4. Simon Erhammer (SUI) 7,94 m
5. Benjamin Gföhler (SUI) 7,9 m
6. Radek Juška (CZE) 7,87 m
7. Filippo Randazzo (ITA) 7,87 m
Dálka žen:
1. Ivana Španovičová (SRB) 6,96 m
2. Khaddi Sagniaová (SWE) 6,83 m
3. Maryna Bekh-Romančuková (UKR) 6,75 m
4. Jazmin Sawyersová (GBR) 6,74 m
5. Malaika Mihambová (GER) 6,56 m
6. Nastassia Mirončyk-Ivanová (BLR) 6,53 m
5 000 m muži:
1. Berihu Aregawi (ETH) 12:58,65
2. Birhanu Balew (BRN) 13,01:27
3. Jacob Krop (KEN) 13:01,81
4. Nicholas Kipkorir Kimeli (KEN) 13:02,43
5. Yomif Kejelcha (ETH) 13:04,29
6. Michael Kibet (KEN) 13:15,36
7. Jonas Raess (SUI) 13:43,47
8. Andrew Butchart (GBR) 14:03,13
DNF Bethwell Birgen (KEN)
DNF Jerry Motsau (RSA)
DNF Matthew Ramsden (AUS)