Frölunda – Zürich 4:3 (po pr.) | Třinec – Leksands IF 1:3 (kon.) | Zug – SønderjyskE 9:3 (kon.)
HC Slovan – Fribourg sk 0:2 (kon.) | IFK Helsinky – Mladá Boleslav 2:1 (kon.) | Mníchov – Rögle BK 2:1 (kon.)
Mannheim – Rauma 2:1 (1:0 po s.n.) | Lausanne – Cardiff 2:0 (kon.)
HC Lausanne
2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Cardiff Devils
cz Sobota 04.09.2021, 20:05 • CIG de Malley • Liga majstrov • Skupina C

42:36
    Přesilová hra Cardiffu příliš dlouho netrvala. Stephen Dixon naprosto nesmyslně dohrál v útočné třetině Genazziho a vysloužil si dvouminutový trest za hrubost.

41:50
    Martin Gernát se diví rozhodnutí sudích, ale už s ním nic neudělá. Míří na trestnou lavici za nedovolený bránění proti Dugganovi.

32:21
    Zničehonic příležitost pro Cardiff, jak se ujmout vedení. Na trestnou lavici totiž odjíždí Ronalds Keninš, lotyšský forvard před vlastní brankou nedovoleně atakoval Dixona.

28:30
    Hodně zbytečný faul předvedl Ben Davies v útočném pásmu. Zkusil se natlačit před Jägera, přičemž si pomohl držením.

20:00
    S koncem první třetiny rozhodčí ještě vylučují. Na trestnou lavici poslali na 2+2 minuty domácího útočníka Riata, ale za přílišné protesty udělili dvě minuty také střídačce Cardiffu.

14:25
    První přesilovou hru si zahraje velšský Cardiff. Mark Barberio nefauloval, nicméně z obranného pásma vyhodil puk mimo hrací plochu bez doteku tvrzeného skla.