Nice – Bordeaux 4:0 (kon.) | Marseille – Saint-Étienne 3:1 (kon.)
Olympique Marseille
3:1 (1:1)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 28.08.2021, 21:00 • Stade Vélodrome, Marseille • Ligue 1 Uber Eats • 4. kolo
    68. Cengiz ÜNDER - 3:1

68
    Marseille právě vstřelilo branku!
    Ovšem nyní přichází další úder domácího týmu. CENGIZ ÜNDER potvrzuje svou dobrou formu i výkon. Technický pokus tureckého křídelníka z hranice vápna zapadl k levé tyči a Marseille tak vede už o dvě branky.
    51. GERSON - 2:1

51
    Domácí fotbalisté se vracejí do vedení. Payet sklepl míč po centru Ündera na Rongiera, ten jej posunul GERSONOVI, který si už věděl rady, když napálil míč pod horní tyč.
    32. Timothée KOLODZIEJCZAK - 1:1

32
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno. Hostující hráči vybojovali rohový kop. Aouchiche našel svým centrem od praporku hlavu TIMOTHÉEHO KOLODZIEJCZAKA, jehož hlavičku ještě na cestě od brány nešťastně tečoval obránce González.
    24. Matteo GUENDOUZI - 1:0

24
    Domácí tým jde do vedení. Ünder skvěle hledal před bránou spoluhráče, obránce ale parádně zasáhl. De la Fuente se ovšem nevzdal, přihrál do druhé vlny MATTÉOVI GUENDOUZIMU, který střelou k levé tyči vstřelil svůj první gól v dresu Marseille.

Filip Krůza

Góly: 24. Guendouzi (de la Fuente), 51. Gerson (Rongier), 68. Ünder (Payet) – 32. Kolodziejczak (Aouchiche)

Karty:   88. Gueye (OMA) – 42. Chazrí (SET), 49. Maçon (SET), 61. M. Camara (SET)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 8:4. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:18.
    Olympique Marseille: Mandanda – Saliba, Álvaro González, Peres – Guendouzi, Kamara, Rongier (74. Gueye), Gerson (85. Lirola) – Ünder, Payet, de la Fuente (56. Henrique).
    Náhradníci: Pau López – Targhalline, Seghir, Amavi, Dieng, Henrique, Gueye, Sciortino, Lirola.

AS Saint-Étienne: Green – Maçon, Sow, Moukoudi, Kolodziejczak – M. Camara (85. Youssouf), Neyou, Douath (58. Hamouma) – Aouchiche (46. Nordin), Chazrí (71. Krasso), Bouanga (71. M. Saban).
    Náhradníci: Bajič – Nordin, Youssouf, Krasso, Nade, Hamouma, Trauco, M. Saban, Nokoue.

Rozhodca: Millot – Gringore, Drouet