Pohronie – Dunajská Streda | 0:3 (kon.) |
Mallorca – Espanyol | 1:0 (kon.) | | | Valencia – Alavés | 3:0 (kon.) |
Dortmund – Hoffenheim | 3:2 (kon.) |
Udinese – Venezia | 3:0 (kon.) | | | Hellas Verona – Inter | 1:3 (kon.) |
Nantes – Lyon | 0:1 (kon.) |
Dukla Praha – Opava | 3:1 (kon.) | | | Ústí n. L. – Příbram | 2:2 (kon.) |
Stal M. – Górnik Ł. | 2:0 (kon.) | | | War. Poznaň – Jagiellonia | 1:1 (kon.) |
Slaven Belupo – Dragovoljac | 0:1 (kon.) |
koniec
Stal Mielec
2:0
(2:0)
Górnik Łęczna
Góly:
3. Piasecki, 14. Mateusz Mak
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:11. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:17.
Rozhodca:
Główny: Jarosław Przybył
Asystenci: Dawid Golis, Bolesław Rosa
Techniczny: Robert Marciniak
VAR: Daniel Stefański
AVAR: Marcin Borkowski
Diváci:
Karty: 73. Żyro (SMI) – 13. Michał Mak (LCZ), 58. Rymaniak (LCZ), 73. Śpiączka (LCZ) 77. Żyro (SMI)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 42 % : 58 %.
Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 2:11. Rohy: 4:10. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 14:17.
Stal Mielec:
Strączek – de Amo, Sitek (71. Szczutowski), Matras, Getinger, Żyro – Mateusz Mak (79. Kościelny), Urbańczyk, Tomasiewicz (90+4. Kłos), Hinokio (71. Granlund) – Piasecki (71. Jankowski).
Náhradníci: Primel – Granlund, Jankowski, Kłos, Kościelny, Sadłocha, Szczutowski, Wyjadłowski.
Tréner:
Górnik Łęczna: Gostomski – Rymaniak, Szcześniak, Midzierski (76. Leândro), Dziwniel – Krykun, Gol, Drewniak (82. Kalinkowski), Michał Mak – Banaszak (37. Gąska), Śpiączka (76. Wojciechowski).
Náhradníci: Nowaczek – Baranowski, Gąska, Goliński, Kalinkowski, Leândro, Pajnowski, Tymosiak, Wojciechowski.
Tréner:
Náhradníci: Primel – Granlund, Jankowski, Kłos, Kościelny, Sadłocha, Szczutowski, Wyjadłowski.
Tréner:
Górnik Łęczna: Gostomski – Rymaniak, Szcześniak, Midzierski (76. Leândro), Dziwniel – Krykun, Gol, Drewniak (82. Kalinkowski), Michał Mak – Banaszak (37. Gąska), Śpiączka (76. Wojciechowski).
Náhradníci: Nowaczek – Baranowski, Gąska, Goliński, Kalinkowski, Leândro, Pajnowski, Tymosiak, Wojciechowski.
Tréner:
Rozhodca:
Główny: Jarosław Przybył
Asystenci: Dawid Golis, Bolesław Rosa
Techniczny: Robert Marciniak
VAR: Daniel Stefański
AVAR: Marcin Borkowski
Diváci:
Striedanie v tíme Stal Mielec: z ihriska odchádza Maksymilian Sitek, prichádza Adrian Szczutowski.
Striedanie v tíme Stal Mielec: z ihriska odchádza Koki Hinokio, prichádza Albin Granlund.
Striedanie v tíme Górnik Łęczna: z ihriska odchádza Bartosz Śpiączka, prichádza Paweł Wojciechowski.