Tovarníky – Zlaté Moravce 0:3 (kon.) | Martin – Pohronie 0:5 (kon.) | Prešov – Michalovce 2:2 (5:6 po pen.)
koniec po penal. (5:6)
FC Tatran Prešov
2:2 (1:1)
MFK Zemplín Michalovce
Utorok 24.08.2021, 17:00 • Štadión Veľký Šariš • Slovenský pohár - Slovnaft cup • 2. kolo

90+2
    Tatran bol centimetre od tretieho presného zásahu! Kráľovičov center nevmestil do bránky Oliver Špilár!

90
    Druhý polčas sa bude nadstavovať o 3 minúty! Prešov – Michalovce 2:2! Prekvapenie je blízko!

83
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Špilár, prichádza Sabolčík.
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Lukáč, prichádza Buchta.

79
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Neofytidis, prichádza Adekuoroye.

72
    Žltú kartu dostáva Olejár (1. FC Tatran Prešov).

70
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Macejko, prichádza Kapraľ.

69
    Prešov dal gól!
    PAWEL JARZEBAK pretavil skvelý center od rohovej zástavky na vyrovnávajúci gól na 2:2.

61
    Striedanie v tíme 1. FC Tatran Prešov: z ihriska odchádza Ivanecký, prichádza Hirka.

60
    Michalovce dali gól!
    Moje slová už neplatia. MATEJ TRUSA potrestal zaváhanie prešovskej obrany. Popovits mu perfektne naservíroval prihrávku, ktorú poslal pod hornú žrď.

59
    Škrepták sa podpísal pod vzruch v súperovej šestnástke! Mendeza doslova vycvičil! Avšak z domácich nemal kto vypáliť na bránku!

52
    Žltú kartu dostáva Adekuoroye (MFK Zemplín Michalovce).

46
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Gallego, prichádza Trusa.
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Popovits, prichádza Kvocera.
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Gembický, prichádza Ošima.
    Striedanie v tíme MFK Zemplín Michalovce: z ihriska odchádza Sova, prichádza Mendez.

45
    Olejár prestrelil poloprázdnu bránu Michaloviec! Tatran nezakončí polčas druhým vedúcim gólom!

45
    Žltú kartu dostáva Kvocera (MFK Zemplín Michalovce).

43
    Kožuchar v čistej príležitosti vychytal Sabolčíka! Zemplínčanom je dusno! Prešov opäť má roh!

41
    Teraz hostia trestajú dieru v domácej obrane. K zlepšeniu tomu neprispel ani brankár Ľuboš Lukáč, kvôli ktorému domáci pykajú. SEBASTIÁN GEMBICKÝ ho dokázal prelobovať.

38
    Žltú kartu dostáva Vaško (MFK Zemplín Michalovce).

34
    Marián Sabolčík siahal na gól! Kožuchar strelu k ľavej žrdi končekmi prstov vyrazil na roh!

33
    Adekuoroye vošiel dravo do šestnástky Prešova! V náročnej pozícii našiel Kvoceru! Jeho zakončenie bolo z kategórie nepresných!

4
    Začiatok ako hrom pre účastníka 3. ligy východ! Výborná prihrávka na SLAVOMÍRA KRÁĽOVIČA, ktorý spoza pokutového územia vypálil parádnu strelu pod hornú žrď. Kožuchar zaskočený.

1
    Kvocera vyslal súperovi prvý varovný signál po dravom prieniku po pravej strane! Zradila ho však presnosť v koncovke!