EC-KAC – Michalovce sk 3:7 (kon.) | Miškovec – Ľubľana 3:5 (kon.)
KAC Klagenfurt
3:7 (1:3, 1:2, 1:2)
HK DUKLA Ingema Michalovce
Sobota 21.08.2021, 16:00 • Zimný štadión Michalovce • Eastern Cup

Aj tretia tretina ešte ponúkla tri góly, napokon v tomto zápase zvíťazili Michalovce 7:3!

Ďakujem za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera! (18:12:02)

59:53
    Dukla Michalovce dala gól!

Klagenfurt to ešte vyskúšal pri hre bez brankára, puk do prázdnej bránky dopravil PAVOL REGENDA – 3:7!
    Asistencie: Andrej Kukuča.

58:34
    Tím Klagenfurt práve strelil gól!
    Rakúsky celok využíva presilovku a DENNIS STICHA upravuje na 3:6!
    Asistencie: Johannnes Bischofberger, Manuel Geier.

58:01
    Boli ohlásené posledné dve minúty tretej tretiny a tak aj celého stretnutia.

57
    Klagenfurt získal presilovku a má tak ešte šancu aspoň kozmeticky upraviť výsledok.

56:35
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Cameranesi – 2 min., hákovanie).

55
    Michalovce sa usadili v útočnom pásme a rozbiehajú svoju kombináciu.

54
    Ešte však sledujeme útočné výpady na oboch stranách.

53
    O osude tohto stretnutia je tak už dávno rozhodnuté, hráme len o konečnú podobu skóre.

52:11

Slovenský celok navyšuje svoje vedenie! Presnú prirhávku dostal na modrú čiaru TOMÁŠ BOKROŠ a jeho tvrdá a gólová strela znamená ďalšiu využitú presilovku domácich – 2:6!
    Asistencie: Dominik Pas.

52
    Neustále sa vylúčuje na oboch stranách, čo ovplyvňuje hru na ľade.

51:20
    Vylúčenie v tíme KAC Klagenfurt (M. Geier – 2 min., držanie).

50
    Vylúčenie za vylúčením vidíme v tretej tretine. Opäť tak prebieha hra 4 na 4.

49:14
    Vylúčenie v tíme KAC Klagenfurt (Frasel – 2 min., nedovolené bránenie).

49
    Teraz sledujeme presilovku Klagenfurtu, ale defenzíva Michaloviec úspešne odoláva.

48:50
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Ingema Michalovce (Mašlonka – 2 min., hákovanie).

47
    Momentálne sledujeme hru 4 na 4, potom sa začne skrátená presilovka rakúskeho celku.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím HK DUKLA Ingema Michalovce. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 7. Petersen (Tičar), 30. Sticha (Bischofberger), 59. Sticha (Bischofberger, M. Geier) – 5. Žitný, 12. Regenda (Valtola, Suja), 18. Žitný (t.s.), 22. Valtola (Suja, Regenda), 30. Pas (Mráz), 53. Bokroš (Pas), 60. Regenda (Kukuča)

KAC Klagenfurt: Holzer (Vorauer) – Vallant, Steffler, Maier, Lindner, Tialler, M. Witting – Frasle, Koch, S. Witting – Bischofberger, Tičar, Petersen – S. Geier, Obersteiner, Sticha – Hammerle, M. Geier, Hochegger
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Kaarlehto (Pohjanoksa) – Mihalik, Bokroš, Valtola, Mudrák, Macejko, Ťavoda, Stripai, Gajdoš – Mráz, Cameranesi, Pas – Regenda, Galamboš, Kukuča – Chalupa, Suja, Žitný – Lačný, Tibenský, Mašlonka

Rozhodca: Martin Korba, Martin Smrek – Andrej Bogdaň, Michal Vall