Mladá Boleslav – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – Pardubice | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Michalovce – Prešov | 3:1 (kon.) |
Litoměřice – Ústí n/L | 6:1 (kon.) | | | Kolín – Benátky n/J | 5:1 (kon.) | | | K. Vary – Hradec Králové | 2:4 (kon.) |
Litvínov – Kladno | 2:0 (kon.) | | | Sparta Praha – Motor ČB | 4:1 (kon.) | | | Vítkovice – Zlín | 3:2 (po pr.) |
Vsetín – Frýdek-M. | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Prostějov – Poruba 2011 | 1:2 (po pr.) | | | Mostečtí Lvi – Kobra | 9:2 (kon.) |
Vrchlabí – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Poprad – Havířov | 6:3 (kon.) | | | Šumperk – Přerov | 2:3 (po pr.) |
Sokolov – Tábor | 7:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 7:0 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Cracovia | 1:2 (kon.) |
koniec
SC Marimex Kolín
5:1
(2:0, 2:1, 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
57:04
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Daniel Bukač – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
50:20
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Jakub Żůrek – 2 min., faul loktem).
|
|
37:01
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (David Aubrecht – 2 min., zásah do hlavy nebo krku).
|
|
33:05
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Adam Klapka – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
|
|
24:20
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Matyáš Svoboda – 2 min., sekání).
|
|
22:13
|
Vyloučení v týmu HC Benátky nad Jizerou (Benjamin Vomáčka – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
04:45
|
Vyloučení v týmu SC Kolín (Jaroslav Dvořák – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
9. David Šafránek (Zdeněk Král.), 10. Matyáš Svoboda (Dominik Zumr, Jaroslav Dvořák), 29. Jan Klodner (Jakub Petržílka, Jakub Semirád), 31. David Šafránek (Václav Jankovský, Zdeněk Král), 56. Václav Jankovský (David Šafránek) – 40. Filip Jansa
Rozhodca:
Diváci:
Nepremenená penalta:
SC Marimex Kolín:
Sejpal (Wilkes) – Piegl, Kukla, Kachyňa, Müller, Váchal, Zdeněk, Klodner, Jelínek – Jankovský, Šafránek "C", Král Zdeněk, Sklenář Dominik, Veselý, Krejčík "A", Svoboda, Zumr, Dvořák, Síla, Semirád, Petrželka.
Náhradníci:
Tréner:
HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Král Daniel), Aubrecht, Žůrek, Kollert, Kunst, Hampl, Bukaš, Gajda, Dlouhý "A", Pabiška "C", Wiencek, Jansa, Klapka, Cikhart, Vomáčka, Křepekla, Dospěl, Hájek.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík (Král Daniel), Aubrecht, Žůrek, Kollert, Kunst, Hampl, Bukaš, Gajda, Dlouhý "A", Pabiška "C", Wiencek, Jansa, Klapka, Cikhart, Vomáčka, Křepekla, Dospěl, Hájek.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Tereza Nedbalová
@TerezaNedbal