Slavia – Ferencvároš 1:0 (kon.) | Tiraspol – CZ Belehrad 1:0 (kon.) | Doneck – Genk 2:1 (kon.)
Monaco – Sparta Praha 3:1 (kon.) | Midtjylland – Eindhoven 0:1 (kon.) | Razgrad – Olympiakos 2:2 (4:1 po pen.)
YB Bern – Kluž 3:1 (kon.) | Benfica – S. Moskva 2:0 (kon.) | Rangers – Malmö 1:2 (kon.)
Légia Varšava – D. Záhreb 0:1 (kon.)
AS Monaco
3:1 (0:0)
AC Sparta Praha
Utorok 10.08.2021, 20:00 • Stade Louis-II, Monaco • Liga majstrov (predkolá) • 3. predkolo

Veľký rozdiel vo výkonnosti sa medzi Monacom a Spartou Praha ukázal aj v odvetnom zápase tretieho predkola Ligy majstrov na pôde francúzskeho celku. V prvom polčase ešte dokázal nádej hostí udržať Nita, ale veľmi rýchlo o ňu Sparta prišla po presných zásahoch Martinsa a Golovina v priebehu piatich minút. Potom už obaja tréneri vystriedali veľa hráčov, pretože o postupujúcom bolo de facto rozhodnuté. Sparta sa mohla hnevať na čiarového rozhodcu, pretože Hložekovi nebol uznaný gól pre ofsajd, ktorý v skutočnosti nebol. Hostia sa však aspoň jedného gólu dočkali, keď druhú chybu Nubela postretal striedajúci Karlsson. Aj na opačnej strane sa presadil nový hráč a gólový sumár dnešného zápasu uzavrel Diop. Celkový výsledok dvojzápasu je 5:1 pre Monaco, čo je krutá realita pre Spartu a všetkých fanúšikov českého futbalu. Malou útechou v tejto chvíli je pre Spartu účasť v skupinovej fáze Európskej ligy. Ja vám ďakujem a pozornosť a prajem príjemný zvyšok utorkového večera! (22:02:31)

90+3

90+3
    Lopta sa dostáva až k Nubelovi, u ktorého sa zápas ukončí.

90+2
    Fabregas mohol strieľať, ale namiesto toho podržal loptu a vrátil ju smerom k vlastnej bráne, pretože už asi ani nechce pridať štvrtý gól.

90+1
    Ani domáci si nevypýtali od hlavného rozhodcu pokutový kop a hrať sa bude už iba tri minúty nadstaveného času.

90
    Dokonca sa mohlo domácim niečo znova vydariť, ale Ben Yedderova prihrávka neprešla.

89
    Snaha domácich sa končí útočným faulom, čo však Monacu určite nevadí za daného stavu a času.

88
    Monaco bude pokračovať v útočnej snahe, keďže faul zastavil ich akciu v strede ihriska.

87
    Žltú kartu dostáva Pulkráb (AC Sparta Praha).

86
    Minchev sa snažil nájsť centrom z ľavej strany Karlssona, ale naňho bola lopta dlhá a odkopávať bude Nubel.

84
    Striedanie v tíme AC Sparta Praha: z ihriska odchádza Wiesner, prichádza Gabriel.

84
    Striedanie v tíme AC Sparta Praha: z ihriska odchádza Karabec, prichádza Patrák.
    81. DIOP - 3:1

81
    Monaco dáva gól! Nádherná individuálna akcia SOFIANEHO DIOPA prináša Monacu veľmi rýchlo dvojgólové vedenie. Bola to spolupráca striedajúcich hráčov, keď sa po prihrávke Jakobsa dostal k lopte v šestnástke francúzsky futbalista a nádherne si poradil s Panákom, potom už len prekonal Nitu! Asistencia: Jakobs

80
    Tak aspoň jeden gól pre hostí, ktorí by však ešte potrebovali ďalšie tri a to sa zdá byť stále beznádejné.
    78. KARLSSON - 2:1

78
    Sparta dala gól! Nubel si neodpustil ďalšiu chybu pri rozohrávke a túto už Sparta dokázala potrestať na rozdiel od prvého polčasu. Aj keď sa zdalo, že aj teraz z toho nič nebude, tak sa napokon lopta dostala od Pavelku na DAVIDA MOBERGA KARLSSONA, ktorý s prehľadom zakončil k pravej tyči! Asistencia: Pavelka

76
    Polidar nevyberavo zostrelil Disasiho a možno by aj za iného stavu uvidel žltú kartu, ale keďže je rozhodnuté ani hlavný rozhodca už nie je tak prísny.

75
    Už len pätnásť minút dvojzápasu medzi Monacom a Spartou, pričom je jasné, že Spartu čaká skupinová fáza Európskej ligy.