Tobol Kostanaj – Žilina | 0:1 (kon.) | | | Lokomotiv Plovdiv – Kodaň | 1:1 (kon.) | | | Soči – Partizan | 1:1 (kon.) |
KuPS – Astana | 1:1 (kon.) | | | Elfsborg – Velež Mostar | 1:1 (kon.) | | | Arnhem – Dundalk | 2:2 (kon.) |
Laçi – Anderlecht | 0:3 (kon.) | | | Rosenborg – Domžale | 6:1 (kon.) | | | AEL Limassol – Karabach | 1:1 (kon.) |
Novi Sad – Linz | 0:1 (kon.) | | | CSKA Sofia – Osijek | 4:2 (kon.) | | | Dinamo Bt. – Sivasspor | 1:2 (kon.) |
Riga FC – Hibernians FC | 0:1 (kon.) | | | Haifa – HB Tórshavn | 7:2 (kon.) | | | Trabzonspor – Molde | 3:3 (kon.) |
Ferreira – Larne FC | 4:0 (kon.) | | | Kolos Kovalivka – Karaganda | 0:0 (kon.) | | | Śląsk – Be'er Sheva | 2:1 (kon.) |
Priština – Bodö/Glimt | 2:1 (kon.) | | | Trnava – Tel Aviv | 0:0 (kon.) | | | Gent – RFS Riga | 2:2 (kon.) |
Luzern – Feyenoord | 0:3 (kon.) | | | New Saints – Plzeň | 4:2 (kon.) | | | Hibernian – Rijeka | 1:1 (kon.) |
Čukarički Belehrad – Hammarby IF | 3:1 (kon.) | | | Raków – Kazaň | 0:0 (kon.) | | | Breidablik – Aberdeen | 2:3 (kon.) |
Újpest FC – Bazilej | 1:2 (kon.) | | | Shamrock – KF Teuta | 1:0 (kon.) | | | Santa Clara – Ljubljana | 2:0 (kon.) |
Almaty – Alaškert | 0:0 (kon.) | | | Jablonec – Celtic | 2:4 (kon.) | | | Lincoln – Slovan Bratislava | 1:3 (kon.) |
Omonia Nikózia – Flora | 1:0 (kon.) | | | Galatasaray – St. Johnstone | 1:1 (kon.) | | | Mura – Žalgiris Vilnius | 0:0 (kon.) |
Austrália – USA | 3:4 (kon.) |
koniec
AC Omonia Nikózia
1:0
(1:0)
Flora Tallinn
Jan Prošek
Góly:
12. Tzioni
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:7.
Rozhodca: Petrescu – Grigoriu, Marica
Diváci:
Karty: 86. Kuusk (FLT)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 59 % : 41 %.
Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 5:5. Rohy: 8:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 5:7.
AC Omonia Nikózia:
Fabiano – Shehu, Hubočan (46. Panayiotou), Lang, Lecjaks – Bautheac, Jordi Gómez (C), Diskerud, Tzioni (80. Kiko) – Loizou (64. Papoulis), Ščepovič (80. Kakoulli)
Náhradníci: Panayi, Chorazka – Psaltis, Kiko, Yuste, Papoulis, Panayiotou, Savva, Kakoulli, Zefki, Evangelou, Asimenos
Tréner:
Flora Tallinn: Igonen – Lilander, Pürg, Kuusk, Lukka (80. Kallaste) – Zenjob (75. Alliku), Soomets (62. Poom), Vasslijev (C), Miler, Ojamaa – Sappinen
Náhradníci: Nömm, Grünvald – Reinkord, Alliku, Shein, Välja, Kallaste, Hussar, Poom, Seppik, Kuraksin
Tréner:
Náhradníci: Panayi, Chorazka – Psaltis, Kiko, Yuste, Papoulis, Panayiotou, Savva, Kakoulli, Zefki, Evangelou, Asimenos
Tréner:
Flora Tallinn: Igonen – Lilander, Pürg, Kuusk, Lukka (80. Kallaste) – Zenjob (75. Alliku), Soomets (62. Poom), Vasslijev (C), Miler, Ojamaa – Sappinen
Náhradníci: Nömm, Grünvald – Reinkord, Alliku, Shein, Välja, Kallaste, Hussar, Poom, Seppik, Kuraksin
Tréner:
Rozhodca: Petrescu – Grigoriu, Marica
Diváci:
Utorok 10.08.2021
Flora - Omonia Nikózia 2:1
Střely na branku: 8:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 10:1. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 27:6.
Flora - Omonia Nikózia 2:1
Góly: 48. Sappinen, 88. Sappinen – 43. Kakoullis
Karty: 66. Poom (FLT), 69. Vassiljev (FLT), 73. Kuusk (FLT), 78. Kallaste (FLT), 85. Alliku (FLT), 92. Soomets (FLT), 100. Ojamaa (FLT) – 63. Kakoullis (OMO), 81. Kiko (OMO), 85. Fabiano (OMO), 114. Zefki (OMO) 120+1. Kuusk (FLT)
Penaltový rozstrel:
1. séria:
0:1 Jordi Gómez (OMO)
1:1 Henrik Ojamaa (FLT)
2. séria:
1:2 Fotis Papoulis (OMO)
2:2 Sergei Zenjov (FLT)
3. séria:
2:3 Iyayi Atiemwen (OMO)
3:3 Michael Lilander (FLT)
4. séria:
3:4 Paris Psaltis (OMO)
3:4 Marco Lukka (FLT)
5. séria:
3:4 Ádám Lang (OMO)
4:4 Rauno Alliku (FLT)
6. séria:
4:5 Héctor Yuste (OMO)
4:5 Sten Reinkort (FLT)
Střídání v týmu AC Omonia Nikósie: ze hřiště odchází Marko Ščepovíč, přichází Andronikos Kakoulli.
Střídání v týmu FC Flora Tallinn: ze hřiště odchází Marco Lukka, přichází Ken Kallaste.