400 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskom - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (muži) | (kon.) |
100 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - predkolo (muži) | (kon.) |
Skok do diaľky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | Hod diskom - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
koniec udalosti
400 m prekážky - rozbehy (ženy)
Josef Cestr
Konečné pořadí postupujících:
1. Dalilah Muhammadová (USA) 53,97 – Q
2. Femke Bolová (NED) 54,43 – Q
3. Anna Ryžikovová (UKR) 54,56 – Q
4. Sydney McLaughlinová (USA) 54,65 – Q
5. Carolina Krafziková (GER) 54,72 – Q (PB)
6. Lea Sprungerová (SUI) 54,74 – Q (SB)
7. Viktorija Tkačuková (UKR) 54,80 – Q
8. Janieve Russelová (JAM) 54,81 – Q
9. Paulien Couckuytová (BEL) 54,90 – Q (NR)
10. Joanna Linkiewiczová (POL) 54,93 – Q (PB)
11. Zurian Hechavarríová (CUB) 54,99 – q (PB)
12. Emma Zapletalová (SVK) 55,00 – q
13. Melissa Gonzalezová (COL) 55,32 – Q (NR)
14. Anna Cockrellová (USA) 55,37 – Q
15. Gianna Woodruffová (PAN) 55,49 – Q
16. Sara Slott Petersenová (DEN) 55,52 – Q
17. Linda Olivieriová (ITA) 55,54.532 – Q (PB)
18. Sage Watsonová (CAN) 55,54.535 – Q
19. Yadisleidis Pedrosová (ITA) 55,57 – q (SB)
20. Amalie Iuelová (NOR) 55,65 – q
21. Tia-Adana Belleová (BAR) 55,69 – Q (SB)
22. Thi Lan Quach (VIE) 55,71 – Q (SB)
23. Wenda Nelová (RSA) 56,06 – Q
24. Jessica Turnerová (GBR) 56,83 – Q
Startovní listina:
1. rozběh:
Aminat Jamalová (BRN)
Melissa Gonzalezová (COL)
Hanne Claesová (BEL)
Amalie Iuelová (NOR)
Yadisleidis Pedrosová (ITA)
Anna Cockrellová (USA)
Sage Watsonová (CAN)
Viktorija Tkačuková (UKR)
2. rozběh:
Anna Ryžikovová (UKR)
Noelle Montcalmová (CAN)
Chayenne da Silvaová (BRA)
Meghan Beesleyová (GBR)
Viivi Lehikoinenová (FIN)
Janieve Russelová (JAM)
Linda Olivieriová (ITA)
Paulien Couckuytová (BEL)
3. rozběh:
Jessie Knightová (GBR)
Eleonora Marchiandová (ITA)
Marija Mykolenková (UKR)
Sydney McLaughlinová (USA)
Leah Nugentová (JAM)
Gianna Woodruffová (PAN)
Thi Lan Quach (VIE)
Sara Slott Petersenová (DEN)
4. rozběh:
Ronda Whyteová (JAM)
Wenda Nelová (RSA)
Sparkle McKnightová (TTO)
Jessica Turnerová (GBR)
Sarah Carliová (AUS)
Tia-Adana Belleová (BAR)
Femke Bolová (NED)
Yasmin Gigerová (SUI)
5. rozběh:
Line Klosterová (NOR)
Dalilah Muhammadová (USA)
Loubna Benhadjaová (ALG)
Carolina Krafziková (GER)
Zurian Hechavarríová (CUB)
Emma Zapletalová (SVK)
Joanna Linkiewiczová (POL)
Lea Sprungerová (SUI)
Rekordy:
OR: 52,64
WR: 51,90
1. Dalilah Muhammadová (USA) 53,97 – Q
2. Femke Bolová (NED) 54,43 – Q
3. Anna Ryžikovová (UKR) 54,56 – Q
4. Sydney McLaughlinová (USA) 54,65 – Q
5. Carolina Krafziková (GER) 54,72 – Q (PB)
6. Lea Sprungerová (SUI) 54,74 – Q (SB)
7. Viktorija Tkačuková (UKR) 54,80 – Q
8. Janieve Russelová (JAM) 54,81 – Q
9. Paulien Couckuytová (BEL) 54,90 – Q (NR)
10. Joanna Linkiewiczová (POL) 54,93 – Q (PB)
11. Zurian Hechavarríová (CUB) 54,99 – q (PB)
12. Emma Zapletalová (SVK) 55,00 – q
13. Melissa Gonzalezová (COL) 55,32 – Q (NR)
14. Anna Cockrellová (USA) 55,37 – Q
15. Gianna Woodruffová (PAN) 55,49 – Q
16. Sara Slott Petersenová (DEN) 55,52 – Q
17. Linda Olivieriová (ITA) 55,54.532 – Q (PB)
18. Sage Watsonová (CAN) 55,54.535 – Q
19. Yadisleidis Pedrosová (ITA) 55,57 – q (SB)
20. Amalie Iuelová (NOR) 55,65 – q
21. Tia-Adana Belleová (BAR) 55,69 – Q (SB)
22. Thi Lan Quach (VIE) 55,71 – Q (SB)
23. Wenda Nelová (RSA) 56,06 – Q
24. Jessica Turnerová (GBR) 56,83 – Q
Startovní listina:
1. rozběh:
Aminat Jamalová (BRN)
Melissa Gonzalezová (COL)
Hanne Claesová (BEL)
Amalie Iuelová (NOR)
Yadisleidis Pedrosová (ITA)
Anna Cockrellová (USA)
Sage Watsonová (CAN)
Viktorija Tkačuková (UKR)
2. rozběh:
Anna Ryžikovová (UKR)
Noelle Montcalmová (CAN)
Chayenne da Silvaová (BRA)
Meghan Beesleyová (GBR)
Viivi Lehikoinenová (FIN)
Janieve Russelová (JAM)
Linda Olivieriová (ITA)
Paulien Couckuytová (BEL)
3. rozběh:
Jessie Knightová (GBR)
Eleonora Marchiandová (ITA)
Marija Mykolenková (UKR)
Sydney McLaughlinová (USA)
Leah Nugentová (JAM)
Gianna Woodruffová (PAN)
Thi Lan Quach (VIE)
Sara Slott Petersenová (DEN)
4. rozběh:
Ronda Whyteová (JAM)
Wenda Nelová (RSA)
Sparkle McKnightová (TTO)
Jessica Turnerová (GBR)
Sarah Carliová (AUS)
Tia-Adana Belleová (BAR)
Femke Bolová (NED)
Yasmin Gigerová (SUI)
5. rozběh:
Line Klosterová (NOR)
Dalilah Muhammadová (USA)
Loubna Benhadjaová (ALG)
Carolina Krafziková (GER)
Zurian Hechavarríová (CUB)
Emma Zapletalová (SVK)
Joanna Linkiewiczová (POL)
Lea Sprungerová (SUI)
Rekordy:
OR: 52,64
WR: 51,90
Do semifinálových běhů postoupí z každého rozběhu čtyři nejrychlejší, čtyři další nejrychlejší mimo přímá postupová místa pak na čas.
1. rozběh:
Aminat Jamalová (BRN)
Melissa Gonzalezová (COL)
Hanne Claesová (BEL)
Amalie Iuelová (NOR)
Yadisleidis Pedrosová (ITA)
Anna Cockrellová (USA)
Sage Watsonová (CAN)
Viktorija Tkačuková (UKR)
2. rozběh:
Anna Ryžikovová (UKR)
Noelle Montcalmová (CAN)
Chayenne da Silvaová (BRA)
Meghan Beesleyová (GBR)
Viivi Lehikoinenová (FIN)
Janieve Russelová (JAM)
Linda Olivieriová (ITA)
Paulien Couckuytová (BEL)
3. rozběh:
Jessie Knightová (GBR)
Eleonora Marchiandová (ITA)
Marija Mykolenková (UKR)
Sydney McLaughlinová (USA)
Leah Nugentová (JAM)
Gianna Woodruffová (PAN)
Thi Lan Quach (VIE)
Sara Slott Petersenová (DEN)
4. rozběh:
Ronda Whyteová (JAM)
Wenda Nelová (RSA)
Sparkle McKnightová (TTO)
Jessica Turnerová (GBR)
Sarah Carliová (AUS)
Tia-Adana Belleová (BAR)
Femke Bolová (NED)
Yasmin Gigerová (SUI)
5. rozběh:
Line Klosterová (NOR)
Dalilah Muhammadová (USA)
Loubna Benhadjaová (ALG)
Carolina Krafziková (GER)
Zurian Hechavarríová (CUB)
Emma Zapletalová (SVK)
Joanna Linkiewiczová (POL)
Lea Sprungerová (SUI)
1. Dalilah Muhammadová (USA) 53,97
2. Carolina Krafziková (GER) 54,72 (PB)
3. Lea Sprungerová (SUI) 54,74 (SB)
4. Joanna Linkiewiczová (POL) 54,93 (PB)
5. Zurian Hechavarríová (CUB) 54,99 (PB)
6. Emma Zapletalová (SVK) 55,00
7. Line Klosterová (NOR) 56,45
8. Loubna Benhadjaová (ALG) 57,19 (PB)
1. Dalilah Muhammadová (USA) 53,97 – Q
2. Femke Bolová (NED) 54,43 – Q
3. Anna Ryžikovová (UKR) 54,56 – Q
4. Sydney McLaughlinová (USA) 54,65 – Q
5. Carolina Krafziková (GER) 54,72 – Q (PB)
6. Lea Sprungerová (SUI) 54,74 – Q (SB)
7. Viktorija Tkačuková (UKR) 54,80 – Q
8. Janieve Russelová (JAM) 54,81 – Q
9. Paulien Couckuytová (BEL) 54,90 – Q (NR)
10. Joanna Linkiewiczová (POL) 54,93 – Q (PB)
11. Zurian Hechavarríová (CUB) 54,99 – q (PB)
12. Emma Zapletalová (SVK) 55,00 – q
13. Melissa Gonzalezová (COL) 55,32 – Q (NR)
14. Anna Cockrellová (USA) 55,37 – Q
15. Gianna Woodruffová (PAN) 55,49 – Q
16. Sara Slott Petersenová (DEN) 55,52 – Q
17. Linda Olivieriová (ITA) 55,54.532 – Q (PB)
18. Sage Watsonová (CAN) 55,54.535 – Q
19. Yadisleidis Pedrosová (ITA) 55,57 – q (SB)
20. Amalie Iuelová (NOR) 55,65 – q
21. Tia-Adana Belleová (BAR) 55,69 – Q (SB)
22. Thi Lan Quach (VIE) 55,71 – Q (SB)
23. Wenda Nelová (RSA) 56,06 – Q
24. Jessica Turnerová (GBR) 56,83 – Q