400 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskom - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (muži) | (kon.) |
100 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - predkolo (muži) | (kon.) |
Skok do diaľky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | Hod diskom - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
koniec udalosti
800 m - semifinále (ženy)
Josef Cestr
Konečné pořadí postupujících:
1. Athing Muová (USA) 1:58,07 - Q
2. Habitam Alemuová (ETH) 1:58,40 - Q
3. Alexandra Bellová (GBR) 1:58,83 - q
4. Keely Hodgkinsonová (GBR) 1:59,12 - Q
5. Čchun-jü Wang (CHN) 1:59,14 - Q (PB)
6. Raevyn Rogersová (USA) 1:59,28 - q
7. Natoya Gouleová (JAM) 1:59,57 - Q
8. Jemma Reekieová (GBR) 1:59,77 - Q
Startovní listina:
1. semifinále:
Elena Bellòová (ITA)
Joanna Jóźwiková (POL)
Jemma Reekieová (GBR)
Ajee Wilsonová (USA)
Natoya Gouleová (JAM)
Halimah Nakaayiová (UGA)
Hedda Hynneová (NOR)
Mary Moraaová (KEN)
2. semifinále:
Sara Kuivistová (FIN)
Natalia Romerová (ESP)
Habitam Alemuová (ETH)
Athing Muová (USA)
Alexandra Bellová (GBR)
Renelle Lamoteová (FRA)
Lore Hoffmannová (SUI)
Noélie Yarigová (BEN)
3. semifinále:
Winnie Nanyondová (UGA)
Déborah Rodríguezová (URU)
Raevyn Rogersová (USA)
Rose Mary Almanzaová (CUB)
Keely Hodgkinsonová (GBR)
Katharina Trostová (GER)
Rababe Arafiová (MAR)
Čchun-jü Wang (CHN)
Rekordy:
OR: 1:53,43
WR: 1:53,28
1. Athing Muová (USA) 1:58,07 - Q
2. Habitam Alemuová (ETH) 1:58,40 - Q
3. Alexandra Bellová (GBR) 1:58,83 - q
4. Keely Hodgkinsonová (GBR) 1:59,12 - Q
5. Čchun-jü Wang (CHN) 1:59,14 - Q (PB)
6. Raevyn Rogersová (USA) 1:59,28 - q
7. Natoya Gouleová (JAM) 1:59,57 - Q
8. Jemma Reekieová (GBR) 1:59,77 - Q
Startovní listina:
1. semifinále:
Elena Bellòová (ITA)
Joanna Jóźwiková (POL)
Jemma Reekieová (GBR)
Ajee Wilsonová (USA)
Natoya Gouleová (JAM)
Halimah Nakaayiová (UGA)
Hedda Hynneová (NOR)
Mary Moraaová (KEN)
2. semifinále:
Sara Kuivistová (FIN)
Natalia Romerová (ESP)
Habitam Alemuová (ETH)
Athing Muová (USA)
Alexandra Bellová (GBR)
Renelle Lamoteová (FRA)
Lore Hoffmannová (SUI)
Noélie Yarigová (BEN)
3. semifinále:
Winnie Nanyondová (UGA)
Déborah Rodríguezová (URU)
Raevyn Rogersová (USA)
Rose Mary Almanzaová (CUB)
Keely Hodgkinsonová (GBR)
Katharina Trostová (GER)
Rababe Arafiová (MAR)
Čchun-jü Wang (CHN)
Rekordy:
OR: 1:53,43
WR: 1:53,28
1. Athing Muová (USA) 1:58,07 – Q
2. Habitam Alemuová (ETH) 1:58,40 – Q
3. Alexandra Bellová (GBR) 1:58,83 – q
4. Keely Hodgkinsonová (GBR) 1:59,12 – Q
5. Čchun-jü Wang (CHN) 1:59,14 – Q (PB)
6. Raevyn Rogersová (USA) 1:59,28 – q
7. Natoya Gouleová (JAM) 1:59,57 – Q
8. Jemma Reekieová (GBR) 1:59,77 – Q
1. Keely Hodgkinsonová (GBR) 1:59,12
2. Čchun-jü Wang (CHN) 1:59,14 (PB)
3. Raevyn Rogersová (USA) 1:59,28
4. Rose Mary Almanzaová (CUB) 1:59,65
5. Winnie Nanyondová (UGA) 1:59,84 (SB)
6. Rababe Arafiová (MAR) 1:59,86
7. Déborah Rodríguezová (URU) 2:01,76
8. Katharina Trostová (GER) 2:02,14
1. Athing Muová (USA) 1:58,07
2. Habitam Alemuová (ETH) 1:58,40
3. Alexandra Bellová (GBR) 1:58,83
4. Lore Hoffmannová (SUI) 1:59,38
5. Renelle Lamoteová (FRA) 1:59,40
6. Sara Kuivistová (FIN) 1:59,41 (NR)
7. Noélie Yarigová (BEN) 2:01,41
8. Natalia Romerová (ESP) 2:01,52
1. Natoya Gouleová (JAM) 1:59,57
2. Jemma Reekieová (GBR) 1:59,77
3. Mary Moraaová (KEN) 2:00,47
4. Ajee Wilsonová (USA) 2:00,79
5. Joanna Jóźwiková (POL) 2:02,32
6. Elena Bellòová (ITA) 2:02,35
7. Hedda Hynneová (NOR) 2:02,38
8. Halimah Nakaayiová (UGA) 2:04,44
Elena Bellòová (ITA)
Joanna Jóźwiková (POL)
Jemma Reekieová (GBR)
Ajee Wilsonová (USA)
Natoya Gouleová (JAM)
Halimah Nakaayiová (UGA)
Hedda Hynneová (NOR)
Mary Moraaová (KEN)
2. semifinále:
Sara Kuivistová (FIN)
Natalia Romerová (ESP)
Habitam Alemuová (ETH)
Athing Muová (USA)
Anexandra Bellová (GBR)
Renelle Lamoteová (FRA)
Lore Hoffmannová (SUI)
Noélie Yarigová (BEN)
3. semifinále:
Winnie Nanyondová (UGA)
Déborah Rodríguezová (URU)
Raevyn Rogersová (USA)
Rose Mary Almanzaová (CUB)
Keely Hodgkinsonová (GBR)
Katharina Trostová (GER)
Rababe Arafiová (MAR)
Čchun-jü Wang (CHN)
Do finále postoupí z každého rozběhu dvě nejrychlejší závodnice, dvě další nejrychlejší mimo přímá postupová místa pak na čas.