400 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskom - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (muži) | (kon.) |
100 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - predkolo (muži) | (kon.) |
Skok do diaľky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | Hod diskom - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
Tomáš Němčík
1. Bo Kanda Lita Kaehre (GER) 5,75 metrů
1. Christopher Nilsen (USA) 5,75 metrů
3. Armand Duplantis (SWE) 5,75 metrů
3. Kc Lightfoot (USA) 5,75 metrů
5. Kurtis Marschall (AUS) 5,75 metrů
6. Renaud Lavillenie (FRA) 5,75 metrů
7. Menno Vloon (NED) 5,75 metrů
8. Thiago Braz (BRA) 5,75 metrů
8. Emmanouil Karalis (GRE) 5,75 metrů
10. Ernest John Obiena (PHI) 5,75 metrů
11. Piotr Lisek (POL) 5,75 metrů
12. Harry Coppell (GBR) 5,65 metrů
12. Ersu Samsa (TUR) 5,65 metrů
12. Oleg Zernikel (GER) 5,65 metrů (04:43:49)
Augusto Dutra
Minsub Jin
Emmanouil Karalis
Valentin Lavillenie
Kurtis Marschall
Ernest John Obiena
Oleg Zernikel
Všichni výše uvedení už zdolali výšku 5,50 metrů bez zaváhání
1. Renaud Lavillenie (FRA)
2. Masaki Ejima (JPN)
3. Claudio Michel Stecchi (ITA)
4. Augusto Dutra (BRA)
5. Pawel Wojciechowski (POL)
6. Sondre Guttormsen (NOR)
7. Robert Sobera (POL)
8. Valentin Lavillenie (FRA)
9. Torben Blech (GER)
10. Oleg Zernikel (GER)
11. Minsub Jin (KOR)
12. Ernest John Obiena (PHI)
13. Emmanouil Karalis (GRE)
14. Kurtis Marschall (AUS)
15. Kc Lightfoot (USA)
Přehled závodníků skupiny B
1. Thiago Braz (BRA)
2. Piotr Lisek (POL)
3. Menno Vloon (NED)
4. Bo Kanda Lita Kaehre (GER)
5. Seito Yamamoto (JPN)
6. Armand Duplantis (SWE)
7. Harry Coppell (GBR)
8. Bokai Huang (CHN)
9. Konstantinos Filippidis (GRE)
10. Ersu Samsa (TUR)
11. German Chiarviglio (ARG)
12. Matt Ludwig (USA)
13. Christopher Nilsen (USA)
14. Ben Broeders (BEL)
15. Ethan Cormont (FRA)