400 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskom - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (muži) | (kon.) |
100 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - predkolo (muži) | (kon.) |
Skok do diaľky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | Hod diskom - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
koniec udalosti
800 m - rozbehy (muži)
Michal Břuchanský
1. rozběh:
1. Elliot Giles (GBR)
2. Abdelati El Guesse (MAR)
3. Pol Moya (AND)
4. Ferguson Rotich (KEN)
5. Isaiah Jewett (USA)
6. Musa Hajdari (KOS)
7. Peter Bol (AUS)
8. Tony van Diepen (NED)
2. rozběh:
1. Pablo Sánchez-Valladares (ESP)
2. Gabriel Tual (FRA)
3. Amel Tuka (BIH)
4. Marco Arop (CAN)
5. Francky Mbotto (CAF)
6. Oliver Dustin (GBR)
7. Andreas Kramer (SWE)
8. Alex Beddoes (COK)
3. rozběh:
1. Clayton Murphy (USA)
2. Abdessalem Ayouni (TUN)
3. Melese Nberet (ETH)
4. Saúl Ordóñez (ESP)
5. James Chiengjiek (EOR)
6. Daniel Rowden (GBR)
7. Brandon McBride (CAN)
8. Charlie Hunter (AUS)
4. rozběh:
1. Pierre-Ambroise Bosse (FRA)
2. Oussama Nabil (MAR)
3. Ryan Sánchez (PUR)
4. Thiago André (BRA)
5. Jeffrey Riseley (AUS)
6. Michael Saruni (KEN)
7. Adrián Ben (ESP)
8. Nijel Amos (BOT)
5. rozběh:
1. Jesús López (MEX)
2. Andres Arroyo (PUR)
3. Mark English (IRL)
4. Benjamin Robert (FRA)
5. Eliotta Crestan (BEL)
6. Eric Nzikwinkunda (BDI)
7. Patryk Dobek (POL)
8. Dennick Luke (DMA)
6. rozběh:
1. Mostafa Smaili (MAR)
2. Ayanleh Souleiman (DJI)
3. Mateusz Borkowski (POL)
4. Wesley Vázquez (PUR)
5. Bryce Hoppel (USA)
6. Emmanuel Korir (KEN)
7. Abubaker Abdalla (QAT)
8. Yassine Hethat (ALG)
1. Elliot Giles (GBR)
2. Abdelati El Guesse (MAR)
3. Pol Moya (AND)
4. Ferguson Rotich (KEN)
5. Isaiah Jewett (USA)
6. Musa Hajdari (KOS)
7. Peter Bol (AUS)
8. Tony van Diepen (NED)
2. rozběh:
1. Pablo Sánchez-Valladares (ESP)
2. Gabriel Tual (FRA)
3. Amel Tuka (BIH)
4. Marco Arop (CAN)
5. Francky Mbotto (CAF)
6. Oliver Dustin (GBR)
7. Andreas Kramer (SWE)
8. Alex Beddoes (COK)
3. rozběh:
1. Clayton Murphy (USA)
2. Abdessalem Ayouni (TUN)
3. Melese Nberet (ETH)
4. Saúl Ordóñez (ESP)
5. James Chiengjiek (EOR)
6. Daniel Rowden (GBR)
7. Brandon McBride (CAN)
8. Charlie Hunter (AUS)
4. rozběh:
1. Pierre-Ambroise Bosse (FRA)
2. Oussama Nabil (MAR)
3. Ryan Sánchez (PUR)
4. Thiago André (BRA)
5. Jeffrey Riseley (AUS)
6. Michael Saruni (KEN)
7. Adrián Ben (ESP)
8. Nijel Amos (BOT)
5. rozběh:
1. Jesús López (MEX)
2. Andres Arroyo (PUR)
3. Mark English (IRL)
4. Benjamin Robert (FRA)
5. Eliotta Crestan (BEL)
6. Eric Nzikwinkunda (BDI)
7. Patryk Dobek (POL)
8. Dennick Luke (DMA)
6. rozběh:
1. Mostafa Smaili (MAR)
2. Ayanleh Souleiman (DJI)
3. Mateusz Borkowski (POL)
4. Wesley Vázquez (PUR)
5. Bryce Hoppel (USA)
6. Emmanuel Korir (KEN)
7. Abubaker Abdalla (QAT)
8. Yassine Hethat (ALG)
1. Ferguson Rotich (KEN) – 1:43,75
2. Peter Bol (AUS) – 1:44,13
3. Elliot Giles (GBR) – 1:44,49
4. Abdelati El Guesse (MAR) – 1:44,87
5. Nijel Amos (BOT) – 1:45,04
6. Isaiah Jewett (USA) – 1:45,07
7. Michael Saruni (KEN) – 1:45,30
8. Marco Arop (CAN) – 1:45,26
9. Adrián Ben (ESP) – 1:45,21
10. Emmanuel Korir (KEN) – 1:45,33
11. Mateusz Borkowski (POL) – 1:45,34
12. Jeffrey Riseley (AUS) – 1:45,41
13. Amel Tuka (BIH) – 1:45,48
14. Clayton Murphy (USA) – 1:45,53
15. Gabriel Tual (FRA) – 1:45,63
16. Oussama Nabil (MAR) – 1:45,64 (03:45:12)
1. Emmanuel Korir (KEN) – 1:45,33 Q
2. Mateusz Borkowski (POL) – 1:45,34 Q
3. Bryce Hoppel (USA) – 1:45,64 Q
-------------------------------------------
4. Mostafa Smaili (MAR) – 1:46,05
5. Yassine Hethat (ALG) – 1:46,20
6. Abubaker Abdalla (QAT) – 1:47,45
7. Wesley Vázquez (PUR) – 1:49,06
8. Ayanleh Souleiman (DJI) – DNS.
1. Mostafa Smaili (MAR)
2. Ayanleh Souleiman (DJI) – DNS
3. Mateusz Borkowski (POL)
4. Wesley Vázquez (PUR)
5. Bryce Hoppel (USA)
6. Emmanuel Korir (KEN)
7. Abubaker Abdalla (QAT)
8. Yassine Hethat (ALG).
1. Jesús López (MEX) – 1:46,14 Q
2. Eliotta Crestan (BEL) – 1:46,19 Q
3. Patryk Dobek (POL) – 1:46,59 Q
-------------------------------------------
4. Mark English (IRL) – 1:46,75
5. Benjamin Robert (FRA) – 1:47,12
6. Eric Nzikwinkunda (BDI) – 1:47,97
7. Andres Arroyo (PUR) – 1:53,09
8. Dennick Luke (DMA) – 1:54,30.
1. Jesús López (MEX)
2. Andres Arroyo (PUR)
3. Mark English (IRL)
4. Benjamin Robert (FRA)
5. Eliotta Crestan (BEL)
6. Eric Nzikwinkunda (BDI)
7. Patryk Dobek (POL)
8. Dennick Luke (DMA).
1. Nijel Amos (BOT) – 1:45,04 Q
2. Adrián Ben (ESP) – 1:45,21 Q
3. Michael Saruni (KEN) – 1:45,30 Q
-------------------------------------------
4. Jeffrey Riseley (AUS) – 1:45,41
5. Oussama Nabil (MAR) – 1:45,64
6. Pierre-Ambroise Bosse (FRA) – 1:45,97
7. Ryan Sánchez (PUR) – 1:47,07
8. Thiago André (BRA) – 1:47,75.
1. Pierre-Ambroise Bosse (FRA)
2. Oussama Nabil (MAR)
3. Ryan Sánchez (PUR)
4. Thiago André (BRA)
5. Jeffrey Riseley (AUS)
6. Michael Saruni (KEN)
7. Adrián Ben (ESP)
8. Nijel Amos (BOT).
1. Clayton Murphy (USA) – 1:45,53 Q
2. Daniel Rowden (GBR) – 1:45,73 Q
3. Abdessalem Ayouni (TUN) – 1:45,73 Q
-------------------------------------------
4. Charlie Hunter (AUS) – 1:45,91
5. Saúl Ordóñez (ESP) – 1:45,98
6. Brandon McBride (CAN) – 1:46,32
7. Melese Nberet (ETH) – 1:47,80
8. James Chiengjiek (EOR) – 2:02,04.
1. Clayton Murphy (USA)
2. Abdessalem Ayouni (TUN)
3. Melese Nberet (ETH)
4. Saúl Ordóñez (ESP)
5. James Chiengjiek (EOR)
6. Daniel Rowden (GBR)
7. Brandon McBride (CAN)
8. Charlie Hunter (AUS).
1. Marco Arop (CAN) – 1:45,26 Q
2. Amel Tuka (BIH) – 1:45,48 Q
3. Gabriel Tual (FRA) – 1:45,63 Q
-------------------------------------------
4. Pablo Sánchez-Valladares (ESP) – 1:46:06
5. Andreas Kramer (SWE) – 1:46:44
6. Oliver Dustin (GBR) – 1:46,94
7. Alex Beddoes (COK) – 1:47,26
8. Francky Mbotto (CAF) – 1:48,26.
1. Pablo Sánchez-Valladares (ESP)
2. Gabriel Tual (FRA)
3. Amel Tuka (BIH)
4. Marco Arop (CAN)
5. Francky Mbotto (CAF)
6. Oliver Dustin (GBR)
7. Andreas Kramer (SWE)
8. Alex Beddoes (COK).
1. Ferguson Rotich (KEN) – 1:43,75 Q
2. Peter Bol (AUS) – 1:44,13 Q
3. Elliot Giles (GBR) – 1:44,49 Q
-------------------------------------------
4. Abdelati El Guesse (MAR) – 1:44,87
5. Isaiah Jewett (USA) – 1:45,07
6. Tony van Diepen (NED) – 1:46,03
7. Pol Moya (AND) – 1:47,44
8. Musa Hajdari (KOS) – 1.48,96.
1. Elliot Giles (GBR)
2. Abdelati El Guesse (MAR)
3. Pol Moya (AND)
4. Ferguson Rotich (KEN)
5. Isaiah Jewett (USA)
6. Musa Hajdari (KOS)
7. Peter Bol (AUS)
8. Tony van Diepen (NED).
1. Elliot Giles (GBR)
2. Abdelati El Guesse (MAR)
3. Pol Moya (AND)
4. Ferguson Rotich (KEN)
5. Isaiah Jewett (USA)
6. Musa Hajdari (KOS)
7. Peter Bol (AUS)
8. Tony van Diepen (NED)
2. rozběh:
1. Pablo Sánchez-Valladares (ESP)
2. Gabriel Tual (FRA)
3. Amel Tuka (BIH)
4. Marco Arop (CAN)
5. Francky Mbotto (CAF)
6. Oliver Dustin (GBR)
7. Andreas Kramer (SWE)
8. Alex Beddoes (COK)
3. rozběh:
1. Clayton Murphy (USA)
2. Abdessalem Ayouni (TUN)
3. Melese Nberet (ETH)
4. Saúl Ordóñez (ESP)
5. James Chiengjiek (EOR)
6. Daniel Rowden (GBR)
7. Brandon McBride (CAN)
8. Charlie Hunter (AUS)
4. rozběh:
1. Pierre-Ambroise Bosse (FRA)
2. Oussama Nabil (MAR)
3. Ryan Sánchez (PUR)
4. Thiago André (BRA)
5. Jeffrey Riseley (AUS)
6. Michael Saruni (KEN)
7. Adrián Ben (ESP)
8. Nijel Amos (BOT)
5. rozběh:
1. Jesús López (MEX)
2. Andres Arroyo (PUR)
3. Mark English (IRL)
4. Benjamin Robert (FRA)
5. Eliotta Crestan (BEL)
6. Eric Nzikwinkunda (BDI)
7. Patryk Dobek (POL)
8. Dennick Luke (DMA)
6. rozběh:
1. Mostafa Smaili (MAR)
2. Ayanleh Souleiman (DJI)
3. Mateusz Borkowski (POL)
4. Wesley Vázquez (PUR)
5. Bryce Hoppel (USA)
6. Emmanuel Korir (KEN)
7. Abubaker Abdalla (QAT)
8. Yassine Hethat (ALG).