400 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskom - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (muži) | (kon.) |
100 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - predkolo (muži) | (kon.) |
Skok do diaľky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | Hod diskom - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
1. Akani Simbine (RSA) 10,08 s
2. Arthur Cisse (CIV) 10,15
3. Paulo Andre Camilo (BRA) 10,17
4. Hassan Taftian (IRI) 10,19
5. Emmanuel Matadi (LBR) 10,25
6. Cejhae Greene (ANT) 10,25
7. Ngoni Makusha (ZIM) 10,43
8. Bismark Boateng (CAN) 10,47
1. Andre de Grasse (CAN) 9,91 s
2. Fred Kerley (USA) 9,97
3. Ferdinand Omurva (KEN) 10,01
4. Filippo Tortu (ITA) 10,10
5. Reece Prescod (GBR) 10,12
6. Jak Ali Harvey (TUR) 10,25
7. Barakat Al Harthi (OMA) 10,31
8. Mohamed Alhammadi 10,64
1. Gift Leotlela (RSA) 10,04 s
2. Su Ping-tchien (CHN) 10,05
3. Jason Rogers (SKN) 10,21
4. Juki Koike (JPN) 10,22
5. Lalu Muhammad Zohri (INA) 10,26
6. Ebrima Camara (GAM) 10,33
7. Kemar Hyman (CAY) 10,41
8. Ratu Banuve Tabakaucoro (FIJ) 10,70
1. Lamont Marcell Jacobs (ITA) 9,94 s
2. Oblique Seville (JAM) 10,04
3. Shaun Maswanganyi (RSA) 10,12
4. Rjota Jamagata (JPN) 10,15
5. Sie Čen-jie (CHN) 10,16
6. Yupun Abeykoon Mudiyanselage (SRI) 10,32
7. Carlos Nascimento (POR) 10,37
8. Gavin Smellie (CAN) 10,44
9. Oliver Mwimba (COD)
1. Enoch Adegoke (NGR) 9,98 s
2. Femi Ogunode (QAT) 10,02
3. Zharnel Hughes (GBR) 10,04
4. Trayvon Brommel (USA) 10,05
5. Felipe Bardi (BRA) 10,26
6. Silvan Wicki (SUI) 10,28
7. Samson Colebrooke (BAH) 10,33
8. Dorian Keletela (EOR) 10,41
9. Emanuel Archibald (GUY) 10,41
1. Ronnie Baker (USA) 10,03 s
2. Jimmy Vicaut (FRA) 10,07
3. Usheoritse Itsekiri (NGR) 10,15
4. Wu Č'-čchiang (CHN) 10,18
5. Yang Chun-Han (TPE) 10,21
6. Šuhej Tada (JPN) 10,22
7. Guy Maganga Gorra (GAB) 10,77
Tyquendo Tracey (JAM) DNS