400 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | Hod diskom - kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Skok o tyči - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 800 m - rozbehy (muži) | (kon.) |
100 m prekážky - rozbehy (ženy) | (kon.) | | | 100 m - predkolo (muži) | (kon.) |
Skok do diaľky - kvalifikácia (muži) | (kon.) | | | 100 m - semifinále (ženy) | (kon.) |
100 m - rozbehy (muži) | (kon.) | | | Hod diskom - finále (muži) | Vítěz: D. Stahl (SWE) (kon.) |
800 m - semifinále (ženy) | (kon.) | | | Smíšené štafety 4 x 400 m - finále | Vítěz: Polsko (kon.) |
100 m - finále (ženy) | Vítěz: E. Thompsonová-Herahová (JAM) (kon.) |
koniec udalosti
100 m - predkolo (muži)
Josef Cestr
Koneční pořadí postupujících:
1. Barakat Al Harthi (OMA) 10,27 - Q (SB)
2. Emanuel Archibald (GUY) 10,30 - Q
3. Ngoni Makusha (ZIM) 10,32 - Q
4. Dorian Keletela (EOR) 10,33 - Q (PB)
5. Fabrice Dabla (TOG) 10,57 - Q
6. Mohamed Alhammadi (UAE) 10,59.581 - Q (PB)
6. Ratu Banuve Tabakaucoro (FIJ) 10,59.581 - Q (SB)
8. Guy Maganga Gorra (GAB) 10,61 - Q
9. Yeykell Eliuth Romero (NCA) 10,62 - Q
10. Oliver Mwimba (COD) 10,63 - Q
Startovní listina:
1. rozběh:
Hassan Saaid (MDV)
Nathan Crumpton (ASA)
Shaun Gill (BIZ)
Sha Mahmood Noor Zahi (AFG)
Lataisi Mwea (KIR)
Yeykell Eliuth Romero (NCA)
Ngoni Makusha (ZIM)
Fabrice Dabla (TOG)
So-kong Pen (CAM)
2. rozběh:
Mohamed Alhammadi (UAE)
Barakat Al Harthi (OMA)
Badamassi Saguirou (NIG)
Didier Kiki (BEN)
Ratu Banuve Tabakaucoro (FIJ)
Aveni Miguel (ANG)
Artur Bruno Rojas de Silva (BOL)
Ronald Lawrence Fotofili (TGA)
Emanuel Archibald (GUY)
3. rozběh:
Guy Maganga Gorra (GAB)
Oliver Mwimba (COD)
Ildar Achmadijev (TJK)
Seco Camara (GBS)
Jonah Harris (NRU)
Dorian Keletela (EOR)
Karalo Hepoiteloto Maibuca (TUV)
Scott James Fiti (FSM)
Adrian Justin Jimena Ililau (PLW)
Rekordy:
OR: 9,63
WR: 9,58
1. Barakat Al Harthi (OMA) 10,27 - Q (SB)
2. Emanuel Archibald (GUY) 10,30 - Q
3. Ngoni Makusha (ZIM) 10,32 - Q
4. Dorian Keletela (EOR) 10,33 - Q (PB)
5. Fabrice Dabla (TOG) 10,57 - Q
6. Mohamed Alhammadi (UAE) 10,59.581 - Q (PB)
6. Ratu Banuve Tabakaucoro (FIJ) 10,59.581 - Q (SB)
8. Guy Maganga Gorra (GAB) 10,61 - Q
9. Yeykell Eliuth Romero (NCA) 10,62 - Q
10. Oliver Mwimba (COD) 10,63 - Q
Startovní listina:
1. rozběh:
Hassan Saaid (MDV)
Nathan Crumpton (ASA)
Shaun Gill (BIZ)
Sha Mahmood Noor Zahi (AFG)
Lataisi Mwea (KIR)
Yeykell Eliuth Romero (NCA)
Ngoni Makusha (ZIM)
Fabrice Dabla (TOG)
So-kong Pen (CAM)
2. rozběh:
Mohamed Alhammadi (UAE)
Barakat Al Harthi (OMA)
Badamassi Saguirou (NIG)
Didier Kiki (BEN)
Ratu Banuve Tabakaucoro (FIJ)
Aveni Miguel (ANG)
Artur Bruno Rojas de Silva (BOL)
Ronald Lawrence Fotofili (TGA)
Emanuel Archibald (GUY)
3. rozběh:
Guy Maganga Gorra (GAB)
Oliver Mwimba (COD)
Ildar Achmadijev (TJK)
Seco Camara (GBS)
Jonah Harris (NRU)
Dorian Keletela (EOR)
Karalo Hepoiteloto Maibuca (TUV)
Scott James Fiti (FSM)
Adrian Justin Jimena Ililau (PLW)
Rekordy:
OR: 9,63
WR: 9,58
1. Barakat Al Harthi (OMA) 10,27 – Q (SB)
2. Emanuel Archibald (GUY) 10,30 – Q
3. Ngoni Makusha (ZIM) 10,32 – Q
4. Dorian Keletela (EOR) 10,33 – Q (PB)
5. Fabrice Dabla (TOG) 10,57 – Q
6. Mohamed Alhammadi (UAE) 10,59.581 – Q (PB)
6. Ratu Banuve Tabakaucoro (FIJ) 10,59.581 – Q (SB)
8. Guy Maganga Gorra (GAB) 10,61 – Q
9. Yeykell Eliuth Romero (NCA) 10,62 – Q
10. Oliver Mwimba (COD) 10,63 – Q
1. Dorian Keletela 10,33 (PB)
2. Guy Maganga Gorra (GAB) 10,61
3. Oliver Mwimba (COD) 10,63
4. Ildar Achmadijev (TJK) 10,66 (PB)
5. Jonah Harris (NRU) 11,01 (SB)
6. Scott James Fiti (FSM) 11,25 (SB)
7. Seco Camara (GBS) 11,33 (PB)
8. Adrian Justin Jimena Ililau (PLW) 11,42.414 (PB)
9. Karalo Hepoiteloto Maibuca (TUV) 11,42.418 (NR)
1. Barakat Al Harthi (OMA) 10,27 (SB)
2. Emanuel Archibald (GUY) 10,30
3. Mohamed Alhammadi (UAE) 10,59 (PB)
3. Ratu Banuve Tabakaucoro (FIJ) 10,59 (SB)
5. Artur Bruno Rojas de Silva (BOL) 10,64
6. Didier Kiki (BEN) 10,69 (PB)
7. Badamassi Saguirou (NIG) 10,87 (PB)
8. Ronald Lawrence Fotofili (TGA) 11,19 (SB)
Aveni Miguel (ANG) DQ
1. Ngoni Makusha (ZIM) 10,32
2. Fabrice Dabla (TOG) 10,57
3. Yeykell Eliuth Romero (NCA) 10,62
4. Hassan Saaid (MDV) 10,70 (SB)
5. Shaun Gill (BIZ) 10,88
6. So-kong Pen (CAM) 11,02 (SB)
7. Sha Mahmood Noor Zahi (AFG) 11,04 (PB)
8. Lataisi Mwea (KIR) 11,25
9. Nathan Crumpton (ASA) 11,27 (PB)
1. rozběh:
Hassan Saaid (MDV)
Nathan Crumpton (ASA)
Shaun Gill (BIZ)
Sha Mahmood Noor Zahi (AFG)
Lataisi Mwea (KIR)
Yeykell Eliuth Romero (NCA)
Ngoni Makusha (ZIM)
Fabrice Dabla (TOG)
So-kong Pen (CAM)
2. rozběh:
Mohamed Alhammadi (UAE)
Barakat Al Harthi (OMA)
Badamassi Saguirou (NIG)
Didier Kiki (BEN)
Ratu Banuve Tabakaucoro (FIJ)
Aveni Miguel (ANG)
Artur Bruno Rojas de Silva (BOL)
Ronald Lawrence Fotofili (TGA)
Emanuel Archibald (GUY)
3. rozběh:
Guy Maganga Gorra (GAB)
Oliver Mwimba (COD)
Ildar Achmadijev (TJK)
Seco Camara (GBS)
Jonah Harris (NRU)
Dorian Keletela (EOR)
Karalo Hepoiteloto Maibuca (TUV)
Scott James Fiti (FSM)
Adrian Justin Jimena Ililau (PLW)
Z předkola postoupí do rozběhů z každého skupiny 9 sprinterů tři nejrychlejší závodnici. Jeden další nejrychlejší mimo přímá postupová místa pak s touto devítkou běžců postoupí na čas.