Pohronie – Michalovce 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Trenčín 2:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
2:0 (0:0)
AS Trenčín
Sobota 31.07.2021, 20:00Niké liga • 2. kolo

Po vyrovnanom prvom polčase strelil Slovan v tom druhom dva góly, ktorých autormi boli Weiss a Zmrhal. Trenčín hral od 55. minúty bez vylúčeného Lavrinčíka, belasým podľahol 0:2. (21:56:23)

90+6

90+6
    Brániaci hráč chyboval v rozohrávke, ale Henty neprepasíroval loptu na voľného Rataa.

90+6
    Center z priameho kopu letí mimo ihriska.

90+5
    Žltú kartu dostáva Lukáš Pauschek (ŠK Slovan Bratislava).

90+4
    Henty dostal peknú prihrávku, išiel na os ihriska, odkiaľ strieľal, ale minul bránu.

90+3
    Zmrhalov center na Rataa bol nepresný.

90+2
    Ratao nedostal loptu na Hentyho, na druhej strane Ikoba vystrelil z diaľky a Šulla musel jeho strelu vytesniť na roh.

90
    Rabiu mohol strieľať, no ešte prihrával Rataovi, ktorý skončil na trávniku po čistom zákroku trenčianskeho hráča.

89
    Šulek si neporozumel s Ikobom, Kankava rozohráva na de Marca.

88
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Philip Azango, prichádza Abubakar Ghali.
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Abdul Zubairu, prichádza Martin Šulek.

88
    Striedanie v tíme ŠK Slovan Bratislava: z ihriska odchádza Dávid Strelec, prichádza Džaba Kankava.

87
    Ratao faulovaný v strede poľa, previnil sa Madu.

85
    AS sa neustále snaží kombinovať a útočiť, sympatická snaha.

84
    Šulla boxoval, potom kryl strelu Yema.

83
    Abena príliš špekuloval a prišiel o loptu, zastúpil ho Križan a odvrátil na roh.

83
    Striedanie v tíme AS Trenčín: z ihriska odchádza Rahim Ibrahim, prichádza Eduvie Ikoba.

82
    Henty nabral rýchlosť, vrútil sa s loptou do pokutového územia, výborným zákrokom ho odzbrojil Pires.

Daniela Mesíková

Góly: 61. Weiss (pen.), 67. Zmrhal (Rabiu)

Karty:   39. Rabiu (SBA), 45. Križan (SBA), 90+5. Pauschek (SBA) – 37. Lavrinčík (TRE), 57. Ibrahim (TRE)   55. Lavrinčík (TRE)

ŠK Slovan Bratislava: Šulla – Medveděv (46. Pauschek), Abena, Križan, Zmrhal – Lichý, Rabiu – Hrnčár (64. Henty), Weiss (71. De Marco), Čavrić (46. Ratão) – Strelec (88. Kankava).
    Náhradníci: Chovan – Kashia, Henty, Dražić, Ratão, Pauschek, Kankava, Božikov, De Marco.

AS Trenčín: Kukučka – Yem, Pires, Madu, Pirinen – Zubairu (88. Šulek) – Lavrinčík, Kadák – Azango (88. Ghali), Ibrahim (83. Ikoba), Tučný (76. Gaži).
    Náhradníci: Babka – Rodriguez da Silva, Kozlovský, Ghali, Šulek, Ikoba, Jendrišek, Gaži.

Rozhodca: Gemzický – Poláček, Jekkel

Diváci: 2 889