Dvojhra (muži, ženy) - 3. kolo sk (kon.) | Dvojhra (muži, ženy) - 3. kolo a semifinále sk 11:6, 11:8, 11:3, 12:10-postupuje Koki Niwa (kon.)
Dvojhra (muži, ženy) - osemfinále sk (kon.)
koniec udalosti
Dvojhra (muži, ženy) - osemfinále

cz Utorok 27.07.2021, 12:30Olympijské hry - stolný tenis

15:41
    Sun Jing-ša postupuje bez ztráty setu! V tom čtvrtém ji Čchen vzdorovala, ale favoritka ho nakonec získala poměrem 12:10.

15:40
    Omar Assar jde dál! V sedmé sadě zvítězil nad Čchuangem Čch'-Jüanem 11:6.

15:31
    Máme tu další konečný výsledek. Do čtvrtfinále ženského pavouka postupuje Chan Jing. Ta vyhrála pátý set duelu s Feng Tchien-wej 11:8 a celkově vítězí 4:1.

15:11
    Dimitrij Ovtcharov ukončil medailový sen domácího Kokiho Niwy. V pátém setu ho udolal 11:9 a celkově vítězí 4:1.

14:50
    Hugo Calderano slaví postup! Brazilský stolní tenista zvítězil v v sedmém setu nad Jangem 11:6!

14:21
    Ma Lung si poměrně hladce poradil se Simonem Gauzym. Pátý set získal v poměru 11:5 a celkově vyhrál 4:1.

14:19
    Za námi jsou další dvě utkání ženské dvouhry. Jeon Ji-hee zvítězila 4:1 nad rakouskou reprezentantkou Liou Ťia. Kromě druhé sady, kterou získala Liou, byly všechny ostatní sety naprosto jednoznačné.

Japonka Mima Itoová dokonce neztratila proti Suthasini Sawettabutové ani set. Ten poslední vyhrála 11:7.

13:35
    Dobře rozehraný zápas dotáhla do vítězného konce Mengju Ju. Ta vedla nad Američankou Liuovou už 3:0 na sety. Její soupeřka pak zabojovala, získala dvě sady v řadě, ale tu šestou vyhrála Ju 11:8 a celkově tak zvítězila 4:2.

13:33
    Darko Jorgić prohrával s domácím Tomokazuem Harimotem 2:3 na sety. Ve velkém dramatu ale nakonec vítězí. Rozhodující sedmou sadu vyhrál 11:7 a je ve čtvrtfinále! To je velké překvapení, ze hry totiž poslal nasazenou trojku turnaje a domácího favorita!

13:27
    Doo Hoi Kem si v páté sadě proti Britt Eerlandové rychle vypracovala vedení 7:1. Nizozemka se nevzdala a snižovala stav, ovšem na obrat už neměla. Set prohrála 8:11 a zápas celkově 1:4. Připomínám, že první dějství duelu přitom získala právě ona.

13:14
    Fan Čen-tungn nějaké drama nepřipustil. Marcose Freitase přehrál v pátém setu 11:3 a celkově zvítězil 4:1.