Prehľad udalostí na LOH Tokio 2020 - 5. deň | (kon.) |
Individuálne preteky (ženy) | Vítěz: J. Neffová (SUI) (kon.) |
Preteky žien | Vítěz: F. Duffyová (BER) (kon.) |
200m volný styl - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 200m volný styl - finále (muži) | Vítěz: T. Dean (GBR) (kon.) |
100m znak - finále (ženy) | Vítězka: K. McKeownová (AUS) (kon.) | | | 100m znak - finále (muži) | Vítěz: E. Rylov (ROC) (kon.) |
100m prsa - finále (ženy) | Vítězka: L. Jacobyová (USA) (kon.) | | | 200m motýlek - semifinále (muži) | (kon.) |
200m polohový závod - semifinále (ženy) | (kon.) | | | 100m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) |
200m motýlek - rozplavby (ženy) | (kon.) | | | 200m prsa - rozplavby (muži) | (kon.) |
4 x 200 m volným stylem - rozplavby (muži) | (kon.) | | | 800m volný styl - rozplavby (muži) | (kon.) |
Do 59 kg (ženy) | (kon.) | | | Do 64 kg (ženy) | (kon.) |
Do 59 kg - finále (ženy) | Vítěz: S. Kchuo (TPE) (kon.) | | | Do 64 kg - finále (ženy) | Vítěz: M. Charronová (CAN) (kon.) |
Vzduchová pistole - kvalifikace (smíšené týmy) | (kon.) | | | Vzduchová pistole - finále (smíšené týmy) | (kon.) |
Vzduchová puška - kvalifikace (smíšené týmy) | (kon.) | | | Vzduchová puška - finále (smíšené týmy) | (kon.) |
K1 - semifinále a finále (ženy) | R. Funková (GER) (kon.) |
Jednotlivci - dopolední kvalifikace (muži) | (kon.) | | | Jednotlivci - dooobedná kvalifikácia (ženy) | (kon.) |
Týmy (ženy) - Finále | Vítěz: ROV (kon.) |
Celodenný liveblog | (kon.) |
Dvojhra (muži, ženy) - 3. kolo | (kon.) | | | Dvojhra (muži, ženy) - 3. kolo a semifinále | 11:6, 11:8, 11:3, 12:10-postupuje Koki Niwa (kon.) |
Dvojhra (muži, ženy) - osemfinále | (kon.) |
Do 63 kg - eliminace a čtvrtfinále (ženy) | (kon.) | | | Do 81 kg - eliminace a čtvrtfinále (muži) | (kon.) |
Do 63 kg - opravy, semifinále a finále (ženy) | Vítěz: C. Agbegnenouová (FRA) (kon.) | | | Do 81 kg - opravy, semifinále a finále (muži) | Vítěz: T. Nagase (JPN) (kon.) |
Celodenný program | (kon.) |
Celodenný prehľad | (kon.) |
Drezura - Finále | Vítěz: Německo (kon.) |
10m věž synchro - finále (ženy) | (kon.) |
Kord, družstva (ženy) | Vítěz: Estonsko (kon.) |
Nad 67 kg - OF, ČF a SF (ženy) | (kon.) | | | Nad 80 kg - OF, ČF a SF (muži) | (kon.) |
Nad 67 kg - opravy, o bronz, finále (ženy) | Vítězka: M. Mandićová (SRB) (kon.) | | | Nad 80 kg - opravy, o bronz, finále (muži) | Vítěz: V. Larin (ROC) (kon.) |
Jihoafrická republika – USA | 3:20 (kon.) | | | Černá Hora – Španělsko | 6:8 (kon.) |
Kazachstán – Srbsko | 5:19 (kon.) | | | Itálie – Řecko | 6:6 (kon.) |
Japonsko – Maďarsko | 11:16 (kon.) | | | Austrálie – Chorvatsko | 11:8 (kon.) |
Argentina - Austrálie | 2:5 (kon.) | | | Indie - Španělsko | 3:0 (kon.) |
Japonsko - Nový Zéland | 2:2 (kon.) | | | Německo - Velká Británie | 5:1 (kon.) |
Belgie - Jižní Afrika | 9:4 (kon.) | | | Nizozemsko - Kanada | 4:2 (kon.) |
Tlačová konferencia Hlinka Gretzky Cup 2021 | (kon.) | | | Tisková konference AC Sparta Praha před zápasem LM | (kon.) |
Dopolední skupinové zápasy | (kon.) | | | Odpolední skupinové zápasy | (kon.) |
Celodenní liveblog | (kon.) |
Čtvrtfinále a semifinále (muži) | (kon.) | | | Čtvrtfinále a semifinále (ženy) | (kon.) |
Finále (muži) | Vítěz: Í. Ferreira (BRA) (kon.) | | | Finále (ženy) | Vítěz: C. Mooreová (USA) (kon.) |
Milan Huppert
Semifinálové duely
Bianca Buitendagová (RSA) 11,00
Caroline Marksová (USA) 3,67
Carissa Mooreová (USA) 8,33
Amuro Cuzukiová (JPN) 7,43
Čtvrtfinálové duely
Bianca Buitendagová (RSA) 9,50 bodu
Yolanda Hopkinsová (POR) 5,46
Brisa Hennessyová (CRC) 6,83
Caroline Marksová (USA) 12,50
Carissa Mooreová (USA) 14,26
Silvana Limaová (BRA) 8,30
Amuro Cuzukiová (JPN) 13,27
Sally Fitzgibbonsová (AUS) 11,67
Bianca Buitendagová (RSA) 11,00
Caroline Marksová (USA) 3,67
Carissa Mooreová (USA) 8,33
Amuro Cuzukiová (JPN) 7,43
Čtvrtfinálové duely
Bianca Buitendagová (RSA) 9,50 bodu
Yolanda Hopkinsová (POR) 5,46
Brisa Hennessyová (CRC) 6,83
Caroline Marksová (USA) 12,50
Carissa Mooreová (USA) 14,26
Silvana Limaová (BRA) 8,30
Amuro Cuzukiová (JPN) 13,27
Sally Fitzgibbonsová (AUS) 11,67
Z finálové osmičky je mezi ženami největší favoritkou na vítězství Carissa Mooreová, ale o zlato určitě bude chtít zabojovat i Sally Fitzgibbonsová nebo Caroline Marksová.
Bianca Buitendagová (RSA)
Yolanda Hopkinsová (POR)
Brisa Hennessyová (CRC)
Caroline Marksová (USA)
Carissa Mooreová (USA)
Silvana Limaová (BRA)
Amuro Cuzukiová (JPN)
Sally Fitzgibbonsová (AUS)
Bianca Buitendagová (RSA) 9,50 bodu
Yolanda Hopkinsová (POR) 5,46
Caroline Marksová (USA) 12,50 bodu
Brisa Hennessyová (CRC) 6,83
Carissa Mooreová (USA) 14,26 bodu
Silvana Limaová (BRA) 8,30
Bianca Buitendagová (RSA) 9,50 bodu
Yolanda Hopkinsová (POR) 5,46
Brisa Hennessyová (CRC) 6,83
Caroline Marksová (USA) 12,50
Carissa Mooreová (USA) 14,26
Silvana Limaová (BRA) 8,30
Amuro Cuzukiová (JPN) 13,27
Sally Fitzgibbonsová (AUS) 11,67
Bianca Buitendagová (RSA) 11,00 bodu
Caroline Marksová (USA) 3,67
Poražené semifinalistky se mezi sebou ještě porvou o bronz, v duelu mezi Caroline Marksovou a Amuro Cuzukiovou bude favoritkou Američanka.
Bianca Buitendagová (RSA) 11,00
Caroline Marksová (USA) 3,67
Carissa Mooreová (USA) 8,33
Amuro Cuzukiová (JPN) 7,43