Irán – Venezuela | 3:0 (kon.) | | | USA – ROV | 1:3 (kon.) | | | Poľsko – Taliansko | 3:0 (kon.) |
Francúzsko – Tunisko | 3:0 (kon.) | | | Japonsko – Kanada | 3:1 (kon.) | | | Brazília – Argentína | 3:2 (kon.) |
Perušič, Schweiner – Plavins, Tocs | 0:0 (skreč) |
Hüberliová, Betschartová – Hermannová, Sluková | 0:0 (skreč) |
koniec
USA
|
1 |
23 | 25 | 25 | 23 | ||
ROV
|
3 |
25 | 27 | 21 | 25 |
Jiří Michal
čas zápasu: 2:10 4. set: 0:33 |
|||
USA | ROV | ||
---|---|---|---|
4. set | Stretnutie | 4. set | |
získané body celkom | |||
23 | 96 | 98 | 25 |
najdlhšia séria získaných bodov | |||
3 | 5 | 4 | 3 |
Setboly | |||
0 | 4 | 4 | 1 |
Mečboly | |||
0 | 0 | 1 | 1 |
Štatistiky na podaní | |||
Esá ** | |||
0 | 4 | 8 | 2 |
Chyby na podaní ** | |||
4 | 22 | 22 | 5 |
body pri vlastnom podaní | |||
9 / 24 38 % |
31 / 96 32 % |
33 / 98 34 % |
10 / 24 42 % |
Štatistiky na príjme | |||
body pri súperovom podaní | |||
14 / 24 58 % |
65 / 98 66 % |
65 / 96 68 % |
15 / 24 63 % |
Informáciu ku štatistikám | |||
** Počty es a chýb podaní v priebehu setu sú neoficiálne. |
USA:
Anderson, Sander, Ensing, Stahl, Shoji, Defalco, Christenson, Holt, Jaeschke, Muagututia, Smith, Shoji
Náhradníci:
Tréner:
ROV: Podlešich, Volvič, Volkov, Jakovlev, Bogdan, Pankov, Poletajev, Michailov, Kljuka, Kurkaev, Kobzar, Golubov
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
ROV: Podlešich, Volvič, Volkov, Jakovlev, Bogdan, Pankov, Poletajev, Michailov, Kljuka, Kurkaev, Kobzar, Golubov
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Mokrý (SVK), Liu (ČÍN) – Nederhoed (NIZ)
Diváci:
Hráči amerického národního týmu odehráli zatím jediný zápas a to proti Francii, kterou porazili poměrem 3:0 na sety. V tabulce skupiny jsou tedy 100% a nachází se na druhé příčce za brazilskou reprezentací, která má lepší procentuální úspěšnosti získaných bodů v utkání.
Ruský olympijský výběr má taktéž na svém kontě, jako poslední celek skupiny B, jednu výhru z jednoho uskutečněného klání. Narozdíl od svého aktuálního protivníka však ruský celek nezvítězil stejným poměrem, jelikož prohrál proti Argentině první sadu.
USA: Anderson, Sander, Ensing, Stahl, Shoji, Defalco, Christenson, Holt, Jaeschke, Muagututia, SMith, Shoji
ROV: Podlešich, Volvič, Volkov, Jakovlev, Bogdan, Pankov, Poletajev, Michailov, Kljuka, Kurkaev, Kobzar, Golubov
Rozhodčí: Mokrý (SVK), Liu (ČÍN) – Nederhoed (NIZ).