Ararat – Śląsk 2:4 (kon.) | Astana – Aris Soluň 2:0 (kon.) | FK Ponevěž – Novi Sad 0:1 (kon.)
Molde – Servette 3:0 (kon.) | Ljubljana – Birkirkara 1:0 (kon.) | Austria – Breidablik 1:1 (kon.)
Karabach – FC Ashdod 0:0 (kon.) | RFS Riga – Puskás Akadémia 3:0 (kon.) | Soči – Keşla FK 3:0 (kon.)
KuPS – Vorskla Poltava 2:2 (kon.) | Dudelange – Bohemians Dublin 0:1 (kon.) | Dinamo Tbilisi – Haifa 1:2 (kon.)
Hammarby IF – Maribor 3:1 (kon.) | Elfsborg – Milsami 4:0 (kon.) | AEL Limassol – Vllaznia Skadar 1:0 (kon.)
Kodaň – Žodino 4:1 (kon.) | FK Sūduva – Raków 0:0 (kon.) | Laçi – Universitatea Craiova 1:0 (kon.)
Lokomotiv Plovdiv – Slovácko 1:0 (kon.) | CSKA Sofia – FK Liepāja 0:0 (kon.) | Plzeň – Dinamo Brest 2:1 (kon.)
Gżira – Rijeka 0:2 (kon.) | Dinamo Bt. – Borisov 0:1 (kon.) | CS Petrocub – Sivasspor 0:1 (kon.)
Limassol – Žilina sk 1:3 (kon.) | Riga FC – Škendija 2:0 (kon.) | KF Teuta – Escaldes 0:2 (kon.)
Trnava – Sepsi sk 0:0 (kon.) | Shkupi – Santa Clara 0:3 (kon.) | Arda Kyrdżali – Be'er Sheva 0:2 (kon.)
HB Tórshavn – Budućnost Podgorica 4:0 (kon.) | Bazilej – Partizani Tirana 3:0 (kon.) | Velež Mostar – AEK Atény 2:1 (kon.)
Gent – Vålerenga 4:0 (kon.) | Larne FC – Aarhus 2:1 (kon.) | Sutjeska – Tel Aviv 0:0 (kon.)
FCSB – Karaganda 1:0 (kon.) | Aberdeen – Häcken 5:1 (kon.) | Hibernian – FC Santa Coloma 3:0 (kon.)
Linfield – Banja Luka 4:0 (kon.) | Hajduk Split – Tobol Kostanaj 2:0 (kon.) | Hafnarfjördur – Rosenborg 0:2 (kon.)
Újpest FC – Vaduz 2:1 (kon.) | Pogoń – Osijek 0:0 (kon.) | KF Drita – Feyenoord 0:0 (kon.)
Dundalk – Levadia Tallinn 2:2 (kon.) | Partizan – Dunajská Streda sk 1:0 (kon.) | Valur – Bodö/Glimt 0:3 (kon.)
Salihorsk – Fola 1:2 (kon.)
Partizan Belehrad
1:0 (1:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Štvrtok 22.07.2021, 21:00 • Stadion Partizana, Belehrad (Srbsko) • Európska konferenčná liga (predkolá) • 2. predkolo

Druhý polčas už žiadny presný zásah nepriniesol a DAC tak prehralo na horúcej pôde v Belehrade 1:0! Môžeme konštatovať, že v druhom polčase slovenský zástupca zlepšil svoj výkon a miestami si dokázal vytvoriť aj nejaký ten menší tlak či pološance, ale vyloženú gólovú šancu nemal a nebyť fantastického brankára Jedličku, zrejme by odveta na Slovensku už bola len formalitou. Takto ešte Dunajská Streda má v odvete šancu, výsledok 1:0 je hrateľný.

Ďakujem za pozornosť a prajem už dobrú noc! (22:55:54)

90+6

90+5
    Faul hostí a to zrejme bolo všetko z tohto stretnutia.

90+4
    Slovenský zástupca sa presúva na útočnú polovicu, ale nedokáže sa tam presadiť. Čoskoro sa naplní aj nadstavený čas.

90+3
    Ofsajdom sa končí tento rýchly brejk Partizanu. Hostia ešte majú šancu skúsiť niečom smerom dopredu vymyslieť.

90+2
    Dunajská Streda to ešte skúška smerom dopredu, ale domáca obrana je pozorná. No, škoda, že takto DAC nehral počas celého zápasu.

90+1
    V druhom polčase sa nadstavuje 5 minút!

90
    Striedanie v tíme Partizan Belehrad: z ihriska odchádza Ricardo, prichádza Milovanović.

90
    Riadny hrací čas druhého polčasu sa čoskoro naplní. Čakáme na údaj o nadstavenom čase.

89
    Len faulom sa končí táto útočná snaha hostí. Hra hostí sa čoraz viac zlepšuje, ale zrejme je to už v tomto zápase neskoro.

88
    K lopte sa už dostáva DAC, hostia sa snažia o rýchly prechod do útoku. Partizan vysoko napáda rozohrávku nášho zástupcu v tejto súťaži.

87
    Na útočnú polovicu sa presúvajú domáci, snažia sa tam s loptou hrať čo najdlhšie.

86
    Aj druhý rohový kop dokázal Partizan ubrániť, ale hostia ešte zostávajú pri lopte. Tieto chvíle jednoznačne patria DAC.

85
    Slovenský zástupca zahrával rohový kop a po krátkom nápore si DAC rohový kop zopakuje.

84
    Hra je teraz prerušená, domáci futbalista Miljiković potrebuje ošetrenie a ide za postrannú čiaru.

83
    Uvidíme, či DAC skúsi prípadne zariskovať v útoku a pokúsiť sa tak o vyrovnanie.

82
    Dunajská Streda s loptou na kopačkách, ale hosťom sa nedarí presadiť na útočnej polovici. Snáď ešte nejaký zaujímavý moment uvidíme.

81
    Necelých desať minút zostáva do konca druhého polčasu. Určite sa ešte bude niečo nadstavovať.

80
    Striedanie v tíme DAC 1904 Dunajská Streda: z ihriska odchádza Taiwo, prichádza Sharani.

Miroslav Revaj

Hľadáme spravodajcu pre tím DAC 1904 Dunajská Streda. Viac informácií tu.

Góly: 19. Marković

Karty:   13. Jović (PAB), 67. Miljiković (PAB) – 13. Vera (DUN), 22. Balić (DUN), 44. Taiwo (DUN), 71. Brunetti Valor (DUN)

Partizan Belehrad: Stojković (C) – Miljiković, Vujačić, Saničanin, Urošević – Jojić, Zdjelar – Marković, Pantić, Jović – Gomes
    Náhradníci: Popović – Natcho, Holender, Šćekić, Ostojić, Lutovać, Smiljanić, Pavlović, Baždar, Djordjević, Milovanović

DAC 1904 Dunajská Streda: Jedlička – Vera, Kružiliak, Beskorovainyj, Valor, Moumou – Fábry, Schäfer, Balič – Divković, Taiwo
    Náhradníci: Vantruba, Veszelinov – Muhamedbegović, Sharani, Rymarenko, Ciganiks, Andzouana, Njie, Nebyla, Nicolaescu, Malý

Rozhodca: Maae (DEN) – Nørgaard (DEN), Mastrup (DEN)
    Štvrtok 29.07.2021
    Dunajská Streda - Partizan 0:2

Góly: 20. Pantič, 80. Gomes

Karty:   35. Beskorovayny (DUN), 51. Vera (DUN), 89. Nicolaescu (DUN) – 11. Urošević (PAB), 16. Vujačić, (PAB), 35. Pantić (PAB), 50. Jojić (PAB)

Nepremenená penalta: 78. Balić (DUN), brankár Popović zneškodnil

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:0. Rohy: 10:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 10:12.