Termalica – Kraków 0:0 (*13:00) | Třinec – Karviná B 2:1 (kon.) | Vyškov – Uničov 3:2 (kon.)
Táborsko – Plzeň B 3:3 (kon.) | ND Beltinci – Příbram 1:3 (kon.) | Líšeň – Ostrava B 2:1 (kon.)
Varnsdorf – Liberec B 2:1 (kon.) | Zlaté Moravce – Sereď sk 2:1 (kon.) | GKS T. – Opava 1:1 (kon.)
Górnik Ł. – Jagiellonia 0:0 (12:30) | Zwickau – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Žižkov 4:1 (kon.)
Ružomberok – Karviná sk 2:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 2:0 (kon.) | Zabrze – Ostrava 1:3 (kon.)
Zlín – Brno 1:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 2:0 (kon.) | Pardubice – Vlašim 2:0 (kon.)
L. Mikuláš – Trebišov 0:2 (kon.) | Trenčín – Púchov sk 1:1 (kon.)
GKS Tychy
1:1 (0:0)
Slezský FC Opava
cz Sobota 17.07.2021, 11:00 • Ustroň • Prípravný zápas
    87. STEBLECKI - 1:1

87
    Tým GKS Tychy právě vstřelil branku! Domácím se povedlo srovnat krok! Tychy totiž vybojovalo míč u hranice opačného pokutového území, kde se po krátké souhře dostal ke střele SEBASTIAN STEBLECKI, který i díky tyči překonal brankáře.
    49. Matěj HELEBRAND - 0:1

49
    Opava právě vstřelila branku!
    Máme tady úvodní branku tohoto zápasu! Opava zahrávala standardní situaci, na kterou si na hranici malého vápna naskočil MATĚJ HELEBRAND, kterému se povedlo hlavou zamířit naprosto přesně.

David Suchý

Góly: 87. Steblecki – 49. Helebrand

GKS Tychy: 1. poločas: Jalocha – Mańka, Nedić, Solowiej – Wolkowicz – Kozina, Piatek, Grzeszczyk, Zytek, Biel – Malec
    2. poločas: Jałocha (59. Odyjewski) – Połap, Zarębski, Szymura, Stefaniak (86. Misztal) – Staniucha, Misztal (70. Pawlusiński), Paprzycki, Steblecki, K. Piątek – Orliński (70. Machowski)

Slezský FC Opava: Digaňa – Celba (87. Rychlý), Helebrand, Hnaníček, Janoščín – Didiba, Tiéhi – Šigut, Holík (77. Večerka), Helešic (78. Kadlec) – Kramář (75. Pikul).
    Náhradníci: Kubný – Rychlý, Kadlec, Večerka, Gorčica, Smékal, Ščudla, Darmovzal, Pikul