Pardubice – Jihlava 0:2 (kon.) | Zlaté Moravce – CSKA Moskva sk 0:2 (kon.)
Sheriff Tiraspol
1:0 (1:0)
KF Teuta Durrës
cz Utorok 13.07.2021, 19:00 • Balšaja Sportivnaja Arena, Tiraspol • Liga majstrov (predkolá) • 1. predkolo

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 6:1. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 8:9. (20:53:08)

FC Šeriff Tiraspol vyhrává tento zápas 1:0, ten první na půdě soupeře 4:0. Celkově tedy vstřelil pět gólů a bez inkasované branky postupuje do druhého předkola. Naprosto zaslouženě se z postupu do další fáze raduje Tiraspol.

90+3

90+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

90
    Zapata z domácího celku se nyní protlačil do zakončení, jeho rána ale končí vedle.

88
    Beqja fauloval soupeře, hrát tedy budou domácí.

85
    Pomalu, ale jistě se dostáváme do finální fáze hry ve druhém poločasu. Tiraspol míří za postupem do druhého předkola.

82
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Adama Traoré, přichází Lovro Bizjak.

81
    Thill centroval před branku, ale výraznější šanci si vypracovat Šeriff nedokázal.

80
    Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Asion Daja, přichází Ledio Beqja.

80
    Deset minut před koncem zápasu bude domácí celek rozehrávat rohový kop, díky kterému by si mohl vypracovat výraznější šanci.

77
    Mnoho šancí tento zápas nyní nenabízí, hra se přelévá ze strany na stranu.

75
    Sledujeme aktivní hru ze strany domácích. Tiraspol vede v celkovém součtu 5:0 a míří za výhrou a postupem do druhého předkola.

73
    Nově příchozí muž na hrací plochu, Zapata, se dostal do zakončení. Jeho rána končí mimo branku.

72
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Frank Castaneda, přichází Hansel Zapata.

70
    Dvacet minut hry nás dělí od konce zápasu, domácí fotbalisté pokračují ve velmi dobrém taktickém výkonu.

67
    Po sérii dramatických momentů se tempo hry vrací k tomu, které převládalo v úvodu poločasu.

64
    Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Erando Karabeci, přichází Sheriff Kallaku.
    Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Blerim Kotbelli, přichází Jackson.

63
    Domácí Yansane byl nachytaný v postavení mimo hru. Ofsajd odmávaný i odpískaný.

62
    Castaneda centroval před branku, následně zakončoval Julien, jehož rána však byla obranou Teuta zblokovaná.

61
    Domácí celek se vrací k aktivní hře, Radeljić se propracoval k zakončení. Jeho ránu brankář Frasheri vytáhl na rohový kop.

60
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Nadrey Dago, přichází Peter Banda.

60
    Půlhodina hry nás dělí od konce zápasu, hostující celek se nyní protlačil z zakončení. E. Vila ovšem nedokázal trefit branku.

58
    Celá řada nepřesností a poněkud zbytečných ztrát je momentálně k vidění. Právě tato skutečnost dojem ze zápasu poněkud kazí.

56
    Kyabou z domácího celku fauloval v souboji se soupeřem. Jeho důraznou hru odnesl Karabeci.

54
    Sledujeme klidnější pasáž hry, domácí celek vede v tomto zápase o jednu branku, celkově 5:0 a míří za výhrou a postupem.

52
    Radeljić si v osobním souboji vybral Georgijeva, ale bylo to na něj příliš velké sousto, a tak musel faulovat. Míč pro Durrës.

51
    Šeriff se propracoval do střelecké pozice, Cristiano zakončoval ze zajímavého místa, ale brankář Frasheri dokázal balon zastavil.

50
    Vila fauloval Radeljiče z domácího týmu. Tiraspol tak zůstane u míče a bude moci pokračovat v aktivní hře.

48
    V úvodu druhého poločasu zatím čekáme na nějakou výraznější příležitost na jedné či druhé straně.

47
    Celkem tři změny udělali trenéři během poločasové přestávky v sestavách.

46
    Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Ildi Gruda, přichází Pepi Georgijev.

46
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Gustavo Dulanto, přichází Stjepan Radeljič.
    Střídání v týmu FC Šeriff Tiraspol: ze hřiště odchází Henrique Luvannor, přichází Momo Yansane.

46

Tiraspol byl v prvním poločase aktivnější a zaslouženě vede od šesté minuty, kdy se trefil Traoré.

45+4

45+2
    Sulejmanov fauloval domácího hráče, Šeriff tedy bude rozehrávat.

45+2
    V poklidném tempu se aktuálně dohrává nastavený čas k prvnímu poločasu.

45+1
    Tři minuty uvidíme navíc k prvnímu poločasu.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

44
    V závěru prvního poločasu se do zakončení dostal Traoré. Autor úvodní branky zápasu tentokrát nechal vyniknout brankáře soupeře. Frasheri chytil míč.

42
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, domácí fotbalisté kontrolují hru, hrají aktivněji a míří i díky výsledku prvního zápasu do druhého předkola.

39
    Po rychlé akci spoluhráčů zakončoval Cristiano, jeho rána však minula cíl. Odkopávat bude brankář Teuta.

38
    Střídání v týmu KF Teuta Durrës: ze hřiště odchází Lorenco Vila, přichází Albano Aleksi.

36
    Deset minut hry zbývá do konce prvního poločasu, domácí fotbalisté kontrolují hru, hrají aktivněji a už v šesté minutě se dostali do vedení.

33
    Máme tu nedovolený zákrok, Traoré byl v souboji s Karabecim příliš důrazný, píská se mu faul. Míč pro Durrës.

31
    Stejný hráč byl následně nachytaný v postavení mimo hru, akce Teuta pokračovat nemohla.

30
    Rohový kop nyní rozehrával také hostující celek, Karabeci centroval před branku, ale obrana si v pohodě poradila.

29
    Domácí si vypracovali další šanci, Castaaeda trefil brankáře, který si se střelou poradil.

27
    Thill znovu centroval před branku, také teď šlo o dobrý míč, ale Luvannor zakončoval nepřesně. Jeho rána končí vedle. Frasheri bude vykopávat.

26
    Domácí fotbalisté vybojovali rohový kop.

25
    Žlutou kartu dostává Blerim Kotobelli (KF Teuta Durrës). Osmadvacetiletý hráč dostává žlutou kartu za faul na Castanedu.

24
    S. Thill se dostal do dobré pozice, ale jeho rána byla obranou zblokovaná. Následně pálil domácí Dago. Jeho rána ale minula cíl.

22
    Domácí fotbalisté kontrolují hru a hrají zodpovědně. V úvodním utkání nedostali branku a dobrou bilanci chtějí udržet i dnes.

21
    Momentálně sledujeme nepříliš atraktivní pasáž hry, hra se bez výraznějších šancí přelévá ze strany na stranu.

18
    Zatím registrujeme jednu jedinou střelu na branku, vyslal ji domácí celek a skončila úvodním gólem utkání.

16
    V celkovém součtu vede Tiraspol 5:0 a momentálně jednoznačně míří za postupem do další fáze předkola.

15
    Domácí se nyní prokombinovali do další zajímavé střelecké pozice, ale Dago nedokázal trefit branku. Následovat bude odkop Frasheria.

13
    Durrës bude moci pokračovat ve snaze usadit se na polovině soupeře, L. Villa fauloval hostujícího Cristiana.

12
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč. Zatím na nějakou další výraznější šanci čekáme.

10
    Úvodní pasáž hry je pryč, domácí fotbalisté úvodní zápas na půdě soupeře vyhráli 4:0 a do tohoto zápasu vstoupili rovněž aktivně.

8
    Julien se dopustil v osobním souboji nedovoleného zákroku, rozehrávat tedy budou hosté.
    6. Adama TRAORÉ - 1:0

6
    Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
    Domácí fotbalisté míří za postupem do dalšího předkola. Po rohovém kopu se po rychlé akci prosazuje ADAMA TRAORÉ. Asistenci si připisuje Thill, který rozehrával rohový kop.

4
    U míče Tauta dlouho nevydržela, Karabeci fauloval domácího Daga. Směr hry se tedy otáčí.

3
    Domácí Traoré fauloval soupeře, rozehrávat tedy bude hostující celek.

1

FC Šeriff Tiraspol

Moldavský mistr bude v utkání plnit roli mírného favorita. Ligový titul opanoval Šeriff s velkým přehledem, na druhý Petrocub nahráli úctyhodných šestnáct bodů. Vstup do nové sezóny ovšem Tiraspolu vůbec nevyšel. Superpohár pro sebe nezískali, protože se St. Gheorghe padli 1:2 po dramatickém penaltovém rozstřelu. Minulý týden Šeriff senzačně nezvládl ani první kolo nové sezóně, když doma prohrál s nováčkem Balti 0:1.

Velká bitva o albánský titul dopadla vítězně právě pro tým Teuta Durrës, který v posledním kole deklasoval 6:1 Apolonii Fier a díky lepší vzájemné bilanci zůstal první před Vllazniou, jež nasbírala stejný počet bodů. Fotbalisté Durrës odehráli před prvním ostrým zápasem sezóny dva přípravné zápasy s makedonskými celky. Sileks porazili 1:0, s klubem Struga Trim-Lum prohráli 1:2.

Hezký den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Liga mistrů má na programu odvetné zápasy prvního předkola, my budeme společně sledovat souboj mezi FC Šeriff Tiraspol a KF Teuta Durrës.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.